podbijam, moze jakaś zrzuta na hotel? kazdy juz ma tyle zobowiązań, ale nie można zostawić supergogi samej ! moze opłacimy po jednym dniu[15 zł]? co, dziewczynki?[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/wink333.gif[/IMG] -[ ja poprosze nr konta na te 15zeta]
biedna roześmiana sucz,nie wie jakie chmury sie nad nia zbierają...