Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. Mucha to z tej samej bajki co Kapsel- moze matka ,siostra ?
  2. przelew za sierpień wysłany.jeszcze raz obejrzałam zdjęcia dziadeczka - miło popatrzeć:lol:
  3. piekna ,oryginalnie umaszczona Gucia...uwielbiam pregowate psiaki-
  4. Jolu, życzymy Wam, żeby znalazł sie wreszcie jakis normalny człowiek z odrobiną empatii w tym zakichanym szpitalu!!
  5. mimiś

    nasze staruszki

    link do strony hoteliku nie działa:shake: tu masz pazury-obcinanie ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/117366-Pazury-obcinanie[/URL]
  6. "Poziomka jest już w swoim domku w Katowicach [IMG]http://www.afn.pl/forum/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] . Mieszka z psem Blade'm i kotem Sonikiem:)- " to kopia z forum AFN
  7. juhu!!!Karusiu-długich lat szczęśliwego życia!!
  8. zdjecia konkursowe!![był tu kiedys taki ].ogon nad ogony!:evil_lol:
  9. dobrze,żę jest grzeczny i hotelik go hotelikuje bez problemu. moze po wakacjach coś się ruszy..:roll:
  10. świetna wiadomość! jamniki są... specyficzne.ale kto pokocha ten charakterek -to kazdy inny pies bedzie dla niego nudny
  11. jestem.fajny pies-dla nas. dla wiekszości zwykły burek:shake: i to duży.takie niestety tkwią w schronach latami. -może wydarzy sie cud i temu akurat się uda
  12. ale biedactwo z tego Pepe, i chudziutki chyba
  13. nie no..dziewczyny, co za ksenofobiczne wypowiedzi..Ukraińcy obrzydliwi, a my tacy fajni...:shake: [B]jacyś[/B] ludzie sa obrzydliwi,[B] jakieś[/B] sytuacje..ale walić takimi stereotypami po oczach?
  14. biedny Karuś.. wakacje i mało ludków mysli o adopcji psa
  15. taki okres fatalny do adopcji. poczekajmy.
  16. nie chce krytykować ,zwłaszcza,ze wątek zapowiada sie optymistycznie-ale cytat z artykułu troche mnie zaniepokoił:", ale przygarnięta szczenna suczka urodziła osiem młodych i bilans jest niemal na zero.: -:shake:
  17. przytulisko jest w Rasztowie k/Radzymina /mazowieckie
  18. tez weszłam na ten wątek-są przwie identyczne!
  19. kurcze, toz to siostra Topika z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181579-Topik-nazbiera%C5%82-na-hotelik-teraz-zbieramy-na-rehabilitacj%C4%99-tego-skatowanego-psiaka[/url]!!
  20. no tak, nie wiemy nawet czy Kasia jest w domu, czy w szpitalu i jak wygląda sytuacja..Szczebrzeszyn to Lublin-Rzeszów, gdzieś tam..
  21. strasznie sie cieszę,ze ta historia dobrze sie kończy!
  22. kurczę,zrobiłam tak jak mówisz, i w profilu obrazek sie wkleił[w edytuj sygnaturę]-ale tu go nie widać ,niestety
  23. agrabciu, super! szybkość nadswietlna!:multi:
×
×
  • Create New...