Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. kostium kupiła _Aga_ w opcji kup teraz:) Ulv, bardzo proszę o nr konta-może podaj bezpośrednio do _Agi_ :)
  2. mini bazarek na dziadka:http://www.dogomania.pl/forum/threads/244527-Kostium-k%C4%85pielowy-Victorias-Secret-na-dziadeczka-u-Ulv-do-23-06
  3. [quote name='Annaa4']Tak do mnie :) wysłałam pw[/QUOTE] dzięki :) ten Maksik taki fajny i nie moze znaleźć domu
  4. Ciotki,czy wpłaty nadal na konto Anny4?-bo numer mam tylko nie wiem czy to aktualne..
  5. bazarek : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244354-anglojęzyczne!-na-jedzonko-dla-zwierzaków-z-Fund-Znajdki-do-21-06?p=20964593#post20964593[/URL]
  6. [SIZE=3]Rozliczenie[/SIZE]: [B]basia111[/B]: Mizoginia-10zł+ Synowie i ojcowie-8zł+ Kobieta..-20zł= [B]38zł +[/B]przesyłka pp-pójdzie raczej jako paczka,bo ciężkie i grube- 11zł-razem [B]49zł[/B]:multi::multi: [B]beataf: [/B]Wirus samotności..-8zł+ o dziecku..-5zł + Musimy poozmawiać -10zł=2[B]3zł +[/B]przesyłka[B]: [/B]9zł?-tak na oko...czyli [B]32zł[/B]:multi::multi: [B]a.piórek:[/B] Grzeczne dziewczynki..-[B]10zł+[/B] przesyłka list-5zł razem [B]15z[/B]ł:multi::multi: [B]milagros19853201[/B]:inteligencja erotyczna: 10zł+ rewolucja..-6zł=[B]16zł +[/B]7zł pp ,mam nadzieję..czyli[B] 23zł[/B]:multi::multi: czyli: zakupy: 38+ 23+ 10+16=[B]87zł [/B]przesyłki: 11+ 7+5+7=[B]32zł - razem:119zł!!!![/B]:loveu: ponieważ przesyłki opłace ja CAŁA kasa jaką wpłacicie Drogie Ciocie dotrze do Maksia!:) czekam na konto do wpłaty i zaraz piszę pv teraz czekam na sygnał od Anny 4 ,że mogę podac jej konto do wpłat;)
  7. najważniejsze ogłoszenia ma, a czas teraz wakacyjny,więc na adopcje trochę się czeka niestety
  8. "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"Halo… Popatrz w dół i jeszcze troszkę. No wreszcie. To ja Rudzia, a ten wiatraczek z tyłu to mój ogonek" -strasznie mi się podoba ten kawałek - autor! autor![/FONT][/COLOR]:multi:
  9. Maszka prosi o wsparcie na rehabilitację i spłate długu w klinice...
  10. jest przesliczna, ale tu są setki piesków szukających domu .rozumiem,ze nie mozesz jej zatrzymać? ogłaszałas suczkę?-moze komus zginęła?
  11. malagos ma rację,dziewczyny,przecież na miau jest tak samo-są wątki skupione wokół kocich dt i karmicielek i tam się dzieje,a jak ktoś wyskoczy z 1 kotem to nawet na bazarku mu trudno coś uzbierać . myślę,ze lecznica na Powstańców jest szeroko znana na dogo więc to może uwiarygodnić historię Maszy, i w konsekwencji przełozyć sie na kase ale potrzeba trochę czasu. tu jest historia psiaków na miau :[URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=151922"]http://forum.miau.pl/viewtopic.phpf=21&t=151922[/URL] prowadźcie wątki równotorowo na fb,dogo miau może ktoś sie dorzuci-można też spróbować zrobić bazarek cegiełkowy , np taki : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-CEGIEŁKOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21[/URL]
  12. ufff...jak zobaczyłam te smutne oczyska ..
  13. a to jamnikowate "coś " w boksie Łapy? piesek? suczka? -chyba seniorek?
  14. bazarek na Maksia u Pauli: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244134-Na-karm%C4%99-dla-znajdkowego-Maksia-ksi%C4%99garnia-psychologiczna-do-12-06-g-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244134-Na-karm%C4%99-dla-znajdkowego-Maksia-ksi%C4%99garnia-psychologiczna-do-12-06-g-20-00[/URL]
  15. bazarek dla Maksa-podrzucajcie proszę;)[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244134-Na-karm%C4%99-dla-znajdkowego-Maksia-ksi%C4%99garnia-psychologiczna-do-12-06-g-20-00?p=20937875#post20937875"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/244134-Na-karm%C4%99-dla-znajdkowego-Maksia-ksi%C4%99garnia-psychologiczna-do-12-06-g-20-00?p=20937875#post20937875[/URL]
  16. bazarek dla Maksia -podrzucajcie,proszę;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244134-Na-karm%C4%99-dla-znajdkowego-Maksia-ksi%C4%99garnia-psychologiczna-do-12-06-g-20-00?p=20937875#post20937875"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244134-Na-karm%C4%99-dla-znajdkowego-Maksia-ksi%C4%99garnia-psychologiczna-do-12-06-g-20-00?p=20937875#post20937875[/URL]
  17. Donoszę ,że Klusia ma się super, dziewczynka porosła obficie włosem a ,że trochu jej sie przytyło wygląda jak niedźwiedź [mazowiecka odmiana;) ] jest słodka i zabawna, wbrew czarnym wizjom weta nawet zęby jej wybielały-a to z powodu skrupulatnych zabiegów higienicznych -czyszczenia za pomocą patyka.faktycznie miała na zębach taki brązowy osad-syf spowodowany zapewne schroniskową dietą , natomiast teraz widać trochę kamienia i tyle . jest psem mocno obronnym, dzisiaj na spacerze dobrała sie do tyłka takiego nieudanego amstafka- zmykał aż sie kurzyło:) a Oto i bohaterka wątku-pozdrawia wszystkie Ciotki które tu zaglądają:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/1931/bf42192c549759c5.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/2069/b4f97a895aacb095.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/501/cb8a04d22fa53f71.jpg[/IMG]
  18. sory,ale naciskam na dodanie w tytule-"dramatycznie brak funduszy!" albo: " błagam o pomoc!" bo musi być jasne o co kaman-ja paczę i widzę co: jedna sunia w ds a druga ma mieć operację -znaczy ,sytuacja opanowana?
  19. dodajcie w tytule -"pieniędzy brak" albo : "dorzucisz 5zł?"i w pierwszym poście wyjasnijcie sytuację pogrubioną czcionką -+zdjęcie Maszy,ma śliczny pyszczek.. Mozna zrobić szybki cegiełkowy bazarek na leczenie suni.tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/99-Bazarek[/URL] mozna zrobić nowy wątek,w kazdym razie musi być jasne od pierwszego wejrzenia że szukamy kasy na operację! a mnie podajcie konto ,chociaz symboliczny grosz wpłace...
  20. wrzuć info na transportowy : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/521-Transport[/URL]
×
×
  • Create New...