Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dziękuję też Dorze1020, bo to ona zasygnalizowała Baltimoore prośbę o pomoc dla "moich" kotów :) No i znalazła dom dla dorosłej, lękliwej kotki, która w poniedziałek ma jechać do Warszawy:
  2. Ja dołączam do podziękowań dla Baltimoore :) A mam za co dziękować : znalezienie domków dla kilku kotów w ciągu kilkunastu dni, wizyty przedadopcyjne, dziesiątki rozmów telefonicznych w związku z tym, no i jeszcze organizowanie transportu . Ktoś czuwa chyba nade mną, że los mnie z nią zetknął, bo miałam ostatnio zły okres w życiu, zaczynałam się załamywać, czułam się osamotniona i bezradna w tych swoich działaniach na rzecz zwierząt. I nagle pojawiła się Baltimoore. Dziękuję Ci cioteczko za pomoc !!!!!!!! Wczoraj m.in. Maczek pojechał do ds w Krakowie dzięki Baltimoore. Pojechał też Śliwa nazwany obecnie Migdałkiem: kilka dni wcześniej natomiast Oskar:
  3. Dzisiaj godzinę temu do swojego domu w Krakowie pojechał bury Maczek, który już pół roku mieszkał w lecznicy Vita Wet. Baltimoore znalazła mu domek, za co jestem jej bardzo wdzięczna, bo już zwątpiłam,że ktoś zechce adoptować kota z FIV. Trzymajmy kciuki,aby nie było żadnych niespodzianek. Maczek nie jest przytulaśnym kotkiem, boi się ludzi, ale na szczęście nie wykazuje agresji.
  4. Z tego bazarku na dług psiaków 70zł Dziękuję bardzo :) Tak, za sunie jeszcze, tylko rozliczenia nadal nie dostałam. No i w Royal Vecie jeszcze za 5 kotów, na razie nie wiem ile, bo i tak od razu nie zapłacę : Rudy z FIV Biało-bura kotka, ok. 2 letnia Biało-grafitowy kocurek, ok. 1,5 - 2 letni Trikolorka ok. 5 letnia. Czarny kocurek, który ma już dom w Warszawie
  5. Otrzymałam podsumowanie kosztów z Royal Vet za dwa koty: grafitową koteczkę Henię, która niestety nie przeżyła, oraz jej starszego brata Zenka: Pobyt: 22.12-26.12 - 2 koty przebywały w 1 klatce - 5 x 16 zł = 80 zł od 26 - oddzielone 26.12-09.01 - Henia - 15 x 12 = 180 zł 26.12-20.12 - Zenek 26 x 12 = 312 zł 09.01-12.01 - Henia - izolatka - 3 x 16 zł = 48 razem za pobyt : 620 zł Advocate 2 x > 4kg = 2 x 37zł = 74 zł 2 x <4 kg = 2x31 zł = 62 zł test Giardia = 45 zł badanie kału - 2 x 15 zł= 30 zł test CPV = 45 zł 1 kg karmy RC Digestive = 24 zł morfologia 15 zł leki 28 zł książeczka zdrowia 5 zł kastracje mamy rozliczyć osobno, więc nie ujmuje w zestawieniu RAZEM: 948 zł 948zł - 400zł wpłata z bazarku=548zł pozostaje do zapłacenia
  6. Dziękuję Wszystkim , którzy mnie wspierają !!!!!! Dzięki cioteczkom za pomoc finansową :) RIVER, LocaiBenio,ranias, sharka,Olena84, Elf i Mango,bianka0 - dziękuję bardzo dziewczyny :) :) :) :) :) :) :)
  7. Cieszę się bardzo,że suczki robią takie postępy :) Może nie będzie tak źle, jak sobie to wyobrażałam na początku. Informuję,że dobiegł końca bazarek, z którego część dochodu w kwocie 436zł przelałam na konto Murki. W Vita Wet podsumowanie kosztów na chwilę obecną za pobyt i leczenie burej kotki i jej syna wygląda następująco: 652,40zł -70 zł wpłata Oleny84 - 220zł wpłata z Gminy =362,40zł - 200zł dzisiejsza wpłata=162,40zł pozostaje do spłaty. Dług nie jest wielki, ponieważ wetka nie liczy za opiekę nad kotami, a jedynie za jedzenie, żwirek, no i leki. W Royal Vet jest o wiele więcej do zapłacenia, już dawno obiecano mi podsumowanie na maila, ale do tej pory nie otrzymałam go. Podobno dzisiaj ma być wysłane na pewno. Nie mam też nadal podsumowania z hoteliku pod Kielcami.
  8. Tyśko, oczywiście można ogłaszać, tylko nie mam żadnego tekstu, sklecisz coś ? Informacje z opisów Murki, ja też tyle wiem, co od niej. Na Adopcje-Zamość pojawiła się prośba o pomoc dla malutkiej, starszej suni, błąkającej się na pobliskiej wsi. Prawdopodobnie jest już w ciąży. Rzeczywiście na jednym ze zdjęć widać wystający brzuszek. Jestem bezsilna, wyć się chce z tej bezsilności. Nie mogę pozwolić sobie na kolejnego psa w hoteliku, gdyby chociaż jeszcze był ktoś tutaj na miejscu ze mną,pomagał mi, wspierał, pewnie byłoby łatwiej, ale tak nie jest...
  9. Ja zgłaszam do sterylizacji suczkę Zorkę zabraną z ulicy, aktualnie w hoteliku u Murki. Sterylizacja odbędzie się w Janowie Lub., koszt 150zł. Link do wątku:
  10. Zapraszam na bazarek z biżuterią:
  11. Dzisiaj zrobiłam zdjęcia trikolorce; oczka nadal załzawione, wetka określiła jej wiek na 5 lat; kicia jest lekliwa, ale jak już się ją wyciągnie z klatki, nadstawia się do głaskania
  12. Wczoraj wieczorem przywiozłam do szpitalika kolejne dwa chore koty: kotkę trikolorkę i biało-grafitowego kocurka. Na razie stwierdzono koci katar, testy zostaną zrobione w poniedziałek. Trikolorka wygląda bardzo źle: nos i oczy zaklejone, kocurek nieco lepiej. Zdjęcia udało mi się zrobić tylko kocurkowi.
  13. Niestety znowu mam złą wiadomość :( Kotka ze złamaną łapką wczoraj straciła apetyt, nie miziała się o nogi,jak co dzień; dzisiaj wetka pobrała jej krew i okazało się,że kreatynina ( mam nadzieję,że dobrze zapamiętałam) jest bardzo wysoka, co wskazuje na niewydolność nerek... Ma podawane kroplówki i leki, jakie w takich przypadkach się podaje, ale rokowania nie są najlepsze :( Załamać się można; tyle kot przeszedł w swoim życiu,a teraz, kiedy wydawało się,że będzie tylko lepiej, musiało się przydarzyć coś takiego. Znowu ręce opadają. Pocieszam się tylko tym,że przynajmniej jedną zimę w swoim życiu spędza w cieple, bez stresu.
  14. Mam to samo ! Strach ruszać się z domu, widzę wszystkie bezdomne i nieszczęśliwe zwierzęta...
  15. Zapraszam na bazarek, z którego część dochodu chcę przeznaczyć m.in. na pobyt Daszy z gm. Szczebrzeszyn w hoteliku u Murki:
  16. Zapraszam kieleckie cioteczki na bazarek, z którego część dochodu chcę przeznaczyć na dług w hoteliku za Funię i Lunię:
  17. Zapraszam na bazarek, m.in. dla Pucka:
×
×
  • Create New...