-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Bibi została wysterylizowana w Zamościu w Gab.Wet. Ewy Świątkowskiej w dn. 29.01.2019 , kwota za zabieg wyszła niższa, nie 180zł lecz 170zł. Zabieg Abi odbył się w dn.06.02.2019 w Janowie Lub.,Gab. Wet. Cztery Łapy Marcin Kalisz, koszt sterylki 150zł. Zgłoszenia do AS wysłałam od razu na adres mailowy, na który zawsze wysyłam. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję bardzo :) Ja sama wyślę formularze zgłoszenia na adres mailowy. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Znowu jestem... Murka umówiła na jutro sterylizację Abi, suczki, która trafiła do niej kilka dni temu z Zamościa. Wypada mi znowu zgłosić kolejną sterylkę, tym razem w imieniu innej koleżanki spoza Dogomanii, stałej deklarowiczki Anety Mazurek. Zabieg odbędzie się w Janowie Lub., koszt 150zł ( tak było do tej pory). -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Tym razem przychodzę, aby zgłosić suczkę do sterylizacji w imieniu koleżanki Iwony Hrycaj z grupy Adopcje-Zamość ( na FB). Iwona wpłaca od kilku miesięcy na Akcję Sterylizację, ale nie ma jej na Dogomanii, więc poprosiła mnie o zgłoszenie. Suczka ma na imię Bibi. Zabieg ma się odbyć 30.01.2019r. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Sunia została wysterylizowana w poniedziałek, była ciąża mnoga... Koszt zabiegu 320zł . Wetka nadała jej imię Czarna. Wypełniony formularz wysłałam na adres mailowy Ostatniej Szansy. Wczoraj pojechała do hoteliku. Przez najbliższe kilka lub kilkanaście dni będzie miała podawane leki na zatrzymanie laktacji. akcja sterylizacja formularz.doc -
Bardzo proszę o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na społeczność Adopcje-Zamość. Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Niestety kierownik naszego schroniska rówznież jest nominowany (!) On nie może wygrać! https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271
-
Witam,. Przychodzę z prośbą o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego dla społeczności Adopcje-Zamość . Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Kierownik naszego schroniska również jest nominowany (!).Nie może wygrać! https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję :) Nad imieniem pomyślę, chociaż nie jestem w tym najlepsza :) -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Od ok. 3 tygodni usiłowałyśmy z koleżanką złapać ciężarną suczynę na jednym z osiedli popegeerowskich niedaleko Zamościa. Wczoraj wieczorem nam się wreszcie udało i suczka jest już bezpieczna w przychodni, gdzie w poniedziałek czeka ją sterylizacja. Czy mogłabym prosić o pokrycie kosztów zabiegu? W związku z tą ciążą, wet nie zna dokładnej kwoty, przewiduje ok.320zł. -
Również wczoraj trafił pod naszą opiekę psina z interwencji, którą na moją prośbę przeprowadziła Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. Pies ok. 3 lat żył na 1 m łańcuchu, bez budy, spał w wykopanej przez siebie norze, a karmiony był chlebem z wodą... Właścicielki są chore psychicznie. Jest bardzo wystraszony, boi się nagłych ruchów, jest nieufny, czemu zresztą trudno się dziwić. A tutaj już w przychodni:
-
Od ok. trzech tygodni usiłowałyśmy złapać ciężarną suczkę na jednym z popegeerowskich osiedli pod Zamościem. Wreszcie wczoraj udało się, suczka została umieszczona w Przychodni Royal Vet, a w poniedziałek ma odbyć się sterylka. Boi się ludzi, bo była oczywiście przeganiana przez debili, ale widać że nieśmiało zaczyna szukać kontaktu.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Ja też nie potrafię wstawiać filmików, ale mam zdjęcie sprzed kilku dni. Czesia chodzi już bez buta :) Jedynie na spacery jest zakładany :)