Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Mam nadzieję,że wszystko dobrze ? Potrzebuję kogoś do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w okolicy Wrocławia - ok. 25-30km, konkretnie w miejscowości 57-160 Borek Strzeliński. Chodzi o adopcję Marcela/ Marcepana.
  2. Bibi została wysterylizowana w Zamościu w Gab.Wet. Ewy Świątkowskiej w dn. 29.01.2019 , kwota za zabieg wyszła niższa, nie 180zł lecz 170zł. Zabieg Abi odbył się w dn.06.02.2019 w Janowie Lub.,Gab. Wet. Cztery Łapy Marcin Kalisz, koszt sterylki 150zł. Zgłoszenia do AS wysłałam od razu na adres mailowy, na który zawsze wysyłam.
  3. Dziękuję bardzo :) Ja sama wyślę formularze zgłoszenia na adres mailowy.
  4. Od kilku dni nie mogę wstawiać zdjęć, pojawia się taki komunikat: Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. Please contact us for assistance. Czy wszyscy tak mają, czy u mnie coś się poprzestawiało?
  5. Znowu jestem... Murka umówiła na jutro sterylizację Abi, suczki, która trafiła do niej kilka dni temu z Zamościa. Wypada mi znowu zgłosić kolejną sterylkę, tym razem w imieniu innej koleżanki spoza Dogomanii, stałej deklarowiczki Anety Mazurek. Zabieg odbędzie się w Janowie Lub., koszt 150zł ( tak było do tej pory).
  6. To prawda,że sesja zdjęciowa udana :) Jest kolejna bida potrzebująca pomocy. Podobno od 14 stycznia błąka się po polach i koczuje pod sklepem na wsi 10km od Zamościa. Ma uszkodzoną łapkę, być może jest to stare złamanie, wyrzucona z samochodu. Nawet nie wiadomo czy ktoś ją karmi...
  7. Tym razem przychodzę, aby zgłosić suczkę do sterylizacji w imieniu koleżanki Iwony Hrycaj z grupy Adopcje-Zamość ( na FB). Iwona wpłaca od kilku miesięcy na Akcję Sterylizację, ale nie ma jej na Dogomanii, więc poprosiła mnie o zgłoszenie. Suczka ma na imię Bibi. Zabieg ma się odbyć 30.01.2019r.
  8. Mamy też pod opieką jeszcze mniejsza suczkę, Bibi. Ta zbyt grzeczna nie jest: rozrabia w domu jak tajfun :)
  9. Sunia została wysterylizowana w poniedziałek, była ciąża mnoga... Koszt zabiegu 320zł . Wetka nadała jej imię Czarna. Wypełniony formularz wysłałam na adres mailowy Ostatniej Szansy. Wczoraj pojechała do hoteliku. Przez najbliższe kilka lub kilkanaście dni będzie miała podawane leki na zatrzymanie laktacji. akcja sterylizacja formularz.doc
  10. Suczka została wysterylizowana. Niestety, była ciąża mnoga...Od soboty była w szpitalu, wczoraj pojechała do hoteliku pod Zamościem. Dziękuję bardzo Fundacji Ostatnia Szansa za pokrycie kosztów zabiegu w ramach Akcji Sterylizacji .
  11. Nie wiem, czy to głosowanie ma sens... Mamy duże popracie, ale on ma więcej kasy i gotów jest poświęcić wiele,żeby wygrać. Wygląda na to,że mu się uda. Już widzę te wywiady w mediach, artykuły w gazetach... eh, chore jest to wszystko.
  12. Forest uczestniczy w zajęciach z dziećmi i chyba podoba mu się taka praca :) Terapeuci :)
  13. Bardzo proszę o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego na społeczność Adopcje-Zamość. Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Niestety kierownik naszego schroniska rówznież jest nominowany (!) On nie może wygrać! https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271
  14. Witam,. Przychodzę z prośbą o głos w plebiscycie Kuriera Lubelskiego dla społeczności Adopcje-Zamość . Zostałyśmy nominowane do tytułu człowieka roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna. Kierownik naszego schroniska również jest nominowany (!).Nie może wygrać! https://kurierlubelski.pl/p/kandydaci/czlowiek-roku-2018%2C1002925/?groupId=26271
  15. Dziękuję :) Nad imieniem pomyślę, chociaż nie jestem w tym najlepsza :)
  16. Od ok. 3 tygodni usiłowałyśmy z koleżanką złapać ciężarną suczynę na jednym z osiedli popegeerowskich niedaleko Zamościa. Wczoraj wieczorem nam się wreszcie udało i suczka jest już bezpieczna w przychodni, gdzie w poniedziałek czeka ją sterylizacja. Czy mogłabym prosić o pokrycie kosztów zabiegu? W związku z tą ciążą, wet nie zna dokładnej kwoty, przewiduje ok.320zł.
  17. Również wczoraj trafił pod naszą opiekę psina z interwencji, którą na moją prośbę przeprowadziła Chełmska Straż Ochrony Zwierząt. Pies ok. 3 lat żył na 1 m łańcuchu, bez budy, spał w wykopanej przez siebie norze, a karmiony był chlebem z wodą... Właścicielki są chore psychicznie. Jest bardzo wystraszony, boi się nagłych ruchów, jest nieufny, czemu zresztą trudno się dziwić. A tutaj już w przychodni:
  18. Od ok. trzech tygodni usiłowałyśmy złapać ciężarną suczkę na jednym z popegeerowskich osiedli pod Zamościem. Wreszcie wczoraj udało się, suczka została umieszczona w Przychodni Royal Vet, a w poniedziałek ma odbyć się sterylka. Boi się ludzi, bo była oczywiście przeganiana przez debili, ale widać że nieśmiało zaczyna szukać kontaktu.
  19. Ja też nie potrafię wstawiać filmików, ale mam zdjęcie sprzed kilku dni. Czesia chodzi już bez buta :) Jedynie na spacery jest zakładany :)
×
×
  • Create New...