-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Dzwoniła pani od Foksi, sunia już załapała o co chodzi ze spacerami i że właśnie wtedy należy się załatwiać. Wszystko jest na dobrej drodze, pani jest nastawiona optymistycznie, nie bierze pod uwagę żadnego zwrotu. Szczerze mówiąc, serce mi zamarło, jak zobaczyłam w telefonie,że to ona dzwoni, spodziewając się złych wiadomości.
-
U chłopaka wszystko dobrze, łapki się goją i chyba będę musiała zmienić tytuł wątku... Bo Forest ma dom!!!! Pani Magda, która go go wzięła pod swoje skrzydła po wyjściu ze szpitala, znalazła mu domek :) Kobieta prowadzi edu-farmę, zatrudnia ludzi, m.in. pana który zakochał się w Foreście z wzajemnością :) Pani Magda ma wszystko pod kontrolą. Forest pozdrawia.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Nadziejce za bazarek dla Czesi :) Na moim koncie pojawiła się kwota 75,25zł :) Przeleję je na konto Murki. -
Dziadziuś Pirat z ogromnym guzem wyciągnięty z zamojskiego schroniska
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Pirat był wczoraj u weta, w pyszczku wyrósł mu nadziąślak, zaczyna się pojawiać martwica :( Guz jest nieoperacyjny. -
Foksia pozdrawia z Grójca. Pani mówi, że sunia jest wesoła i przesympatyczna, ale niestety załatwia swoje potrzeby fizjologiczne w domu... Nawet po kilku godzinach biegania po dworze. Znalazła sobie jedno miejsce na środku pokoju i uznała je za swoją toaletę. Kobieta nie jest jeszcze załamana, twierdzi, że da radę, ale znając podobne przypadki obawiam się,że różnie może się to skończyć. Pani chętnie skorzystałaby z pomocy osoby doświadczonej, fachowca. Może ktoś coś podpowiedzieć?
-
Doszła jeszcze jedna wpłata dla Foresta, uzupełniam zestawienie: FB: Dominika G. 10 zł Konrad K. 10 zł Robert S. 20 zł Piotr N. 50 zł Ewelina D. 50 zł Anna D. 50 zł Anna B. 40 zł Marlena O. 260 zł Psia Bezdomność 100 zł Marta K. 200 zł Alicja K. 20 zł Marcin 50 zł Ewa M. 100 zł Anna Z. 100 zł Agnieszka K. 25 zł Marta K. 30 zł Paweł W. 20 zł Magdalena P. 15 zł Monika P. 25 zł Joanna L. 29 zł Danuta D. 20 zł Dorota G. 50 zł Anna P. 30 zł Orenii 20 zł Sandra R. 20,62 zł Katarzyna S. 20zł Katarzyna N. 50zł Paulina H. 15zł Iwona Z. 10zł Mirosława K. 70zł Artur F. 40zł Łącznie : 1549,62zł DOGOMANIA: 1) Nesiowata - 20zł 2) Anula - 100zł 3) malwa - 100zł Łącznie: 220zł 1549,62 zł + 220zł = 1770zł Faktura za operację, pobyt w szpitalu i leczenie wyniesie 2380zł, z czego brakującą kwotę czyli 610zł zapłaci p.Magda, która dała Forestowi dt :) faktura forest.pdf
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam przed chwilą z chirurgiem, który operował Czesię. Wg niego zwieracze nie są uszkodzone. Sugeruje podłoże psychiczne. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Kiedy przysłałam fakturę? Z tego gabinetu ostanio wysłałam fakturę w maju, dokładnie wystawioną 23 maja... 17 i 27 lipca pisałam w tej sprawie do Fundacji Ostania Szansa wyjaśnienie,że omyłkowo napisano "zapłacono gotówką", w związku z czym,żeby nie wymieniać faktury pieniądze mogą wpłynąć na moje konto, a ja przekażę gotówkę wetowi. Na pw też wysłałam wyjaśnienie jeszcze w czerwcu -
Zamieszczam podsumowanie wpłat na Foresta od ludzi z fb i Dogomanii: FB: Dominika G. 10 zł Konrad K. 10 zł Robert S. 20 zł Piotr N. 50 zł Ewelina D. 50 zł Anna D. 50 zł Anna B. 40 zł Marlena O. 260 zł Psia Bezdomność 100 zł Marta K. 200 zł Alicja K. 20 zł Marcin 50 zł Ewa M. 100 zł Anna Z. 100 zł Agnieszka K. 25 zł Marta K. 30 zł Paweł W. 20 zł Magdalena P. 15 zł Monika P. 25 zł Joanna L. 29 zł Danuta D. 20 zł Dorota G. 50 zł Anna P. 30 zł Orenii 20 zł Sandra R. 20,62 zł Katarzyna S. 20zł Katarzyna N. 50zł Paulina H. 15zł Iwona Z. 10zł Mirosława K. 70zł Łącznie : 1509,62zł DOGOMANIA: 1) Nesiowata - 20zł 2) Anula - 100zł 3) malwa - 100zł Łącznie: 220zł Dziękuję WSZYSTKIM :)
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wpłatę 50zł od Zachary :) 370zł + 50zł = 420zł -
Widzę,że dobre wiadomości już dotarły na wątek :) Forest od dwóch godzin jest już w dt pod Zamościem. Kobieta jest osobą bardzo odpowiedzialną, więc mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze. Nie wiem jeszcze jaki rachunek wystawi przychodnia, z tego co mnie poinformowano wstępnie, to sama operacja miała kosztować ponad 1300zł. Zajmę się jutro. Na konto Foresta podane przez koleżankę na fb wpłynęło ok.1300zł. poprszę ją o listę wpłat i tutaj też ją zamieszczę.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za kilkudniową nieobecność na wątku, też musiałam wyjechać na kilka dni. Również jestem zaniepokojona zachowaniem Czesi. Przyszła mi do głowy myśl,że może leki tak na nią wpływają, ale ona nie dostaje już żadnych leków ... Nie wiemy jak była jej przeszłość, jest bardzo prawdopodobne, że żyła na łańcuchu i była zmuszona do załatwiania potrzeb fizjologicznych przy budzie. Teraz znalazła się w innych warunkach i może potrzebuje więcej czasu, aby nabrać nowych nawyków. Tym bardziej, że ostatnio w jej życiu wydarzyło się dużo różnych rzeczy. Wstawiam kartę informacyjną z kliniki z zaleceniami poszpitalnymi : Zalecenia Czesia.pdf -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Koleżanka dzisiaj wreszcie dostała się do wójta tej gminy, z terenu której zabrałyśmy Czesię. Było to trzecie podejście, przedwczoraj i wczoraj olał ją, chociaż czekała pod drzwiami dość długo . Wczoraj nie miał czasu, bo przyjmował swojego kolegę a naszego słynnego kierownika schroniska w Zamościu. To co od niego usłyszał na nasz temat, osób pomagających zwierzętom, dzisiaj powtórzył koleżance. Na szczęście nie należy ona do zbyt przejmujących się takimi rzeczami i też powiedziała od siebie, co myśli na temat jego i schroniska. Zostawiła pismo i czekamy. W gminie traktują ją z pogardą, nawet sekretarka żegnała ją drwiącym uśmiechem... Polska rzeczywistość, wieśniactwo, słoma z butów wyłazi na każdym kroku. -
Forest boi się jeszcze stawać na przednie łapki, dzisiaj został wyprowadzony na spacer, ale sam nie dał rady chodzić... Nie chcę zapeszać, ale muszę podzielić się z Wami optymistyczną informacją: zadzwoniła do mnie kobieta z okolic Zamościa, która jest gotowa dać dom tymczasowy Forestowi :) Odwiedziła go dzisiaj w szpitalu, a jutro ma przyjechać ze swoim psem jack russell terierem. Jeżeli chłopaki zaakceptują się, to Forest za kilka dni zamieszka w domu z ogrodem.