Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dziękuję za karmę dla Nelki :) Właśnie dostałam informację,że dotarła jeszcze w ubiegłym tygodniu :) Sunia czuje się dobrze, jest wesoła i bardzo energiczna, poza tym kocha cały świat . Niestety , nikt nie dzwoni w sprawie adopcji...
  2. Ja też się nie znam, nie wiem. Jeżeli ma to pomóc w znalezieniu Czesi domu i regulamin fb pozwala na to, to można zrobić drugie.
  3. To jest wydarzenie, w dyskusji jest więcej.
  4. Wydarzenie jest, założyła je koleżanka. Prowadzi kilka wydarzeń i różnie jest z bieżącymi informacjami. https://www.facebook.com/events/246427026062550/?active_tab=about
  5. Oczywiście, że możesz zrobić post. nie trzeba mnie pytać o takie rzeczy. Każdy rodzaj pomocy jest mile widziany :) Czesia przebywa w hoteliku u Murki w woj.lubelskim, tel. kontaktowy 694529231 Najbardziej potrzebny jest cud : dom tymczasowy dla Czesi. Jeżeli chodzi o finanse Czesi, to dzięki wpłatom Dogomaniaczek, za co im bardzo dziękuję, jesteśmy na bieżąco. Tzn wg moich obliczeń do zapłaty za październik zostało 50zł, które wpłąci lub już dzisiaj wpłaciła moja koleżanka. Nie oznacza to,że pieniądze nie są potrzebne, za chwilę trzeba będzie zapłacić za listopad, poza tym Czesia ma wyznaczoną wizytę kontrolną, poprzednia kosztowała 150zł + ok.100zł transport do Lublina. No i te nieszczęsne buciki i kołnierze, których Murka nie nadąża kupować. Przepraszam,że nie zaglądam tutaj codziennie, mam dużo innych obowiązków, związanych ze zwierzętami i nie tylko.
  6. Dziękuję bardzo :) Lekarze nie potrafią powiedzieć na razie, czy Czesia odzyska czucie w łapce, na to trzeba czasu. Wet powiedział,że nawet pół roku po operacji może to trwać. Może się też okazać,że konieczna będzie amputacja. Czesia teraz już nie cierpi,jest wesołą suczką kochającą cały świat. Cierpiała zanim trafiła do szpitala, jak błąkała się nie wiadomo jak długo po wypadku z licznymi złamaniami. Sytuacja jest trudna, taki stan może trwać jeszcze miesiącami, utrzymanie Czesi w hoteliku to raz, a dwa to opieka nad nią. Murka pewnie jest już umęczona. Ale nie pozostaje nic innego jak czekać.
  7. Zapraszam :
  8. Jeżeli ktoś chce mnie wesprzeć ogłoszeniami Czesi , to naprawdę nie mam nic przeciwko temu, będę wręcz wdzięczna, nie musicie mnie pytać o zgodę. Niby jestem decyzyjna, ale bez Was nie wiele bym zdziałała. Murko, w piętek wysłałam buciki dla Czesi, nie wiem czy nadadzą się. Zapraszam na bazarek dla Czesi:
  9. Poprawiłam od razu po Waszych uwagach, ale chyba w tym wcześniej udostępnionym poscie zmiany nie są widoczne.
  10. Czesia obecnie przebywa w hoteliku u Murki pod Janowem Lubelskim, woj. lubelskie. Została znaleziona kilka miesięcy temu ( 26. o8.2018) we wsi Cześniki pod Zamościem, woj.lubelskie.
  11. Zgłosiłyśmy do Gminy. Wójt jest kolegą kierownika schroniska i razem doszli do wniosku, że ratowanie tej suki to jest znęcanie się, bo psu w takim stanie powinno się pozwolić odejść.
  12. Tatuażu nie ma, Czyja jest prawnie? Na mnie figuruje w klinice i u Murki.
  13. To nie jest wydarzenie, napisałam informację-ogłoszenie na swoim profilu: https://www.facebook.com/alina.fert?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARB9yWePP2E5vmyG7R5o35w8L15XWjQ7CdN8kDmbGME1M3I7h2iTdu9ghRbRiBIyj8XubXCVUZan5c8b&hc_ref=ARSj1ZNvdJG6ID2lc2eZbYt8ph5srQLIAoMxEH6Yt964dHQyOHgTvEJhmADLPonjFY0 Tutaj napisałam od razu jak Czesię znalazłyśmy, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi: https://www.facebook.com/Owczarki-belgijskie-w-potrzebie-Belgian-Sheepdogs-in-need-191911064179288/
  14. Dziękuję Wam wszystkim za obecność i rady :) Skorzystałam z tekstu, wstawiłam na fb ze zdjęciami i swoim nr tel . Z bandażem zamiast butów to dobry pomysł, spróbujmy. Anula, jeżeli możesz to prześlij proszę Murce. Ja dzisiaj dostałam trzy buciki, również je wyślę. Tianku, gdzie można kupić taką srebrną taśmę?
  15. Będę Ci bardzo wdzięczna za każdą pomoc w szukaniu domu dla Czesi, czy to czasowego czy stałego. Tym bardziej,że znasz tę rasę i wiesz, jakiego opiekuna potrzebuje. Sama na pewno nie dam rady.
  16. Czesia ma już ogłoszenia. Jeżeli chodzi o bazarek, to właśnie dzisiaj zaczęłam wrzucać fanty. Jeżeli chcesz coś podarować, to zrobię następny. Nie wiem czy są jakieś fora zajmujące się tą rasą, ale na pewno są, w związku z czym byłabym Ci wdzięczna za wrzucenie tam informacji o Czesi. Trzeba raczej liczyć na miłośników rasy. O domu tymczasowym nie pomyślałam.
  17. Przymierzam się do bazarku dla Czesi. Mały będzie bo mały, ale może chociaż parę złotych wpadnie. Perspektywa kilkumięsięcznego pobytu w hoteliku nie jest optymistyczna... Ja też oczywiście zaglądam do Czesi, ale nawet nie wiem, co mam pisać... Wszyscy widzą jaka jest sytuacja, trzeba czekać i już. Chyba,że wcześniej wydarzy się jakiś cud.
  18. Przychodzę z pytaniem o karmę dla suni? Adres podałam wcześniej na pw. Dzisiaj spotkałam ją u weta, dostała imię Nella. Wygląda świetnie, czuje się też chyba dobrze, jest pełna energii, badania jednak wskazują na uszkodzenie nerek i wątroby. Jeżeli chodzi o ciążę, to Nella poroniła w wyniku leczenia babeszjozy.
  19. Dziękuję danuta1 za przekazanie 160zł z kolejnej zbiórki pieniędzy na forum ogrodniczym OAZA :) Przydadzą się bardzo, jeżeli można, to chciałabym je przeznaczyć na dług Czesi u Murki? Czesia, można powiedzieć, jest krajanką danuty1, została znaleziona na terenie tej samej gminy.
  20. Tak, jak pisałam wcześniej, zabieg został odwołany. Dzisiaj suczkę - w dt dostała imię Nella - spotkałam u wetki, wygląda świetnie, czuje się też chyba dobrze, jest pełna energii. Kawał suczki z niej - waży 40kg. Badania jednak wskazują na uszkodzenie nerek i wątroby, ale tak chyba zwykle bywa po przejściu babeszjozy. Jeżeli chodzi o ciążę, to niestety Nella poroniła... Za kilka tygodni ( lub miesięcy) odezwę się z prośbą o pokrycie kosztów sterylizacji.
×
×
  • Create New...