-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
Poldek pojechał dzisiaj do Murki zamiast Pułkownika. Za klatkę w Royal Vecie policzyli mi 46zł za dobę.... Za trzy dni pobytu wyszło 306zł łącznie z badaniami :( Na szczęście z płatnością zaczekają. Pułkownik jest w innej przychodni, w Izbicy, tam prawdopodobnie wetka policzy 10zł za dobę, dlatego zdecydowałyśmy z koleżanką o umieszczeniu u Murki Poldka. Poldzio ma super charakter, był przed dwie godziny u mnie w domu i zrobiłam kilka zdjęć.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Dziękuję. Przekażę Monice to wszystko. I podam jej Twój adres mailowy. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Mam jeszcze pytanie odnośnie zgłoszenia do sterylizacji suczki Roksi. Osoba zgłaszająca to Monika S.,a zabieg odbył się 28 marca 2019r. w Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Anetta Święcińska i lek. wet. Dawid Czerwiński ul.Piłsudskiego 40, 22-600 Tomaszów Lubelski, tel.721 572 031 , koszt 250zł. Monika wysłała formularz zgłoszeniowy na adres mailowy, ten na który zawsze wysyłamy. Nie otrzymała dotychczas odpowiedzi. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Na formularzu zgłoszeniowym wpisałam "suczka z Płoskiego", ale jeżeli trzeba, tonazwijmy ją w takim razie Sara -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Ona nie ma imienia, w formularzu wpisałam " suczka z Płoskiego". -
Mam kolejnego pieska. Od kilku miesięcy podobno błąkał się w jednej z wsi pod Zamościem, przez przypadek trafiłam na niego i za trzecim podejściem udało się go złapać. Ma niestety babeszjozę i trafił od razu do Przychodni Royal Wet w Zamościu. Piesek jest śliczny, waży 12kg i ma ok.1-1,5 roku Mam nadzieję,że w porę został zabrany i wyzdrowieje. Szukam mu dt.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Nie była jakimś cudem , wet zrobił USG. Kazał jednak odczekać po cieczce, dlatego zabieg odbędzie się dopiero teraz. Podaję nazwę i adres przychodni: Przychodnia Weterynaryjna Dariusz Pfeifer, 22-400 Zamość, ul.J.Kilińskiego 5 -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Wracam do tematu sterylizacji. Zabieg odbędzie się 25.04.2019r. u dr.Pfeifera w Zamościu, koszt 250zł. Za chwilę wyślę na maila zgłoszenie. Dziękuję . -
Zapraszam : https://www.dogomania.com/forum/topic/349726-drobiazgi-do-domu-trochę-ubrań-do-dn17042019-godz20-nowe-fanty-będą-dodawane-sukcesywnie/
-
Od wczoraj mam pod opieką takiego oto małego cudaczka. Piesek jest młody, ma ok. 7-8 miesięcy ( jeszcze nie podnosi łapki do sikania), waży ok. 8 kg . Ok. 3 miesiące temu został wyrzucony na terenie koszar, z tej też racji nazwano go tam Pułkownik :) . Maluch był przerażony sytuacją, bał się ludzi, nie pozwolił do siebie podejść, ale wczoraj udało się go złapać. Po prostu przyszedł do koleżanki, wzięła go na ręce i zawiozłyśmy chłopaka do wetki. Aktualnie przebywa w szpitaliku, usunięto mu kleszcze, został odrobaczony i odpchlony. Mam nadzieję,że babejszjoza nie da o sobie znać. Piesek czeka na miejsce u Murki.
-
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Sterylizacja nie odbyła się 26 marca z powodu kolejnej cieczki Czesi. Miała odbyć się w Przychodni Weterynaryjnej Onkovet w Gliwicach, ul. Tarnogórska 78/1 . Ja jestem mało wiarygodna, dlatego proponuję, a nawet proszę aby ktoś zadzwonił tam i porozmawiał z lekarzem w tej sprawie. Dostałam taką informację : " Niestety Czeska dostała wczoraj cieczki... przynajmniej wczoraj znalazlysmy plame na przescieradle, ale myslalysmy, ze to moze z czegos innego... Dostała ja chyba duzo za wczesnie, zdaje sie, poprzednia przeciez była pod koniec listopada . Dzis pojechałysmy, lekarz z początku cieczki nie stwierdził i zostawiłysmy ja w klinice. Prosiłysmy tez zeby zrobic zdjecie miednicy i paluszka z łapki, ktora miała wcześniej podwinietą. Po dwoch godzinach zadzwonili, ze jednak Czeska ma cieczke i sterylki nie robia, zrobili jej zdjecia i podobno jest odczyn przy płytce, co równało by sie z potrzebą usuniecia tej płytki. Dzwoniłysmy do lekarza, ktory ja operował w Lublinie, on jednak uważa, ze odczyn moze byc i tyle, ze dopoki nie ma przetoki lub ropy to on by tej płytki nie wyciągał... Doślemy mu zdjecia no i cóz... dalej jestesmy w tym samym lub gorszym punkcie... " Tutaj wstawiam link do przychodni : http://www.onkovet.pl/?fbclid=IwAR2XjpFtbTspyLzeBkWzEob27bzLM6ctyQ2OTtCyMxaZChWAELgylB82CdI Szczeniaków na pewno nie będzie, bo dlaczego ktoś miałby dążyć do rozmnażania kalekiej suni, skoro jest mnóstwo porzuconych zdrowych belgów? Czesia i Boruta mieszkają oddzielnie: jeden u Natalii, drugi u jej mamy. Bardzo proszę zadzwonić do lekarzy, porozmawiać, wypytać o wszystko. Ta sprawa nie ma żadnego drugiego dna, prawda jest taka, jak piszę i nie ma tu nic do ukrycia. Dla mnie najważniejsze jest, że Czesia staje na łapkę, normalnie chodzi, że wróciła jej radość życia i jest po prostu szczęśliwym psem. I że trafiła do takich ludzi jak trafiła. Żaden hotelik nie zapewnił by jej takiej opieki jak ma teraz. Sterylizacja w końcu się odbędzie, nie ma powodu do niepokoju. A tutaj jest link do kliniki w Lublinie, gdyby ktoś chciał porozmawiać z chirurgiem w sprawie łapki i tej płytki: https://poliklinikaweterynaryjna.pl/ -
Wczoraj dostałam informację i zdjęcia od dziewczyny z okolic Skierniewic, do której przybłąkała się suczka podobna do Zorki. Oceńcie może. Murka ma wątpliwości ze względu na ciemny kolor sierści na grzbiecie i zachowanie: Zorka nie jest potulna. Mnie też się wydaje,że zachowywała by się inaczej, gdyby nawet chciała nawiązać kontakt z człowiekiem.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Jestem zainteresowana, tylko nie znam jeszcze terminu. Wet najpierw chce zrobić usg ze względu na cieczkę, która nie dawno się skończyła. -
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
ala123 replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Do mnie znowu zgłoszono bezdomną suczkę. Dwa tygodnie temu na wsi pod Zamościem biegało za nią stado psów, więc pewnie jest w ciąży... Czy mogłabym ją zgłosić do sterylizacji ? Jest średniej wielkości, kilkumiesięczna, może do roku. -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
:) -
Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !
ala123 replied to ala123's topic in Już w nowym domu
Zabieg odbędzie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, dokładnej daty nie znam jeszcze. Na pewno do 15 marca.