Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. KORA trafiła do wetki pod koniec marca lub na początku kwietnia. Znalazłyśmy ją z koleżanką w opuszczonym budynku, została odrobaczona,wysterylizowana i do tej pory czeka w lecznicy na dom. Wykonano też testy, które wykluczyły choroby wirusowe. Koteczka jest wesoła i ciekawska. Uwielbia zabawę, a bawi się wszystkim, co jej się nawinie pod łapkę. Nie jest jednak kotem "nakolankowym", owszem, mizia się o nogi, domaga głaskania, ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Szukam dla niej odpowiedzialnego domu, najlepiej wychodzącego. Link do ogłoszenia na OLX: https://www.olx.pl/oferta/kora-szuka-domu-CID103-IDzHxDq.html
  2. Przychodzę z prośbą o pomoc w ogłoszeniach i szukaniu domów dla dwóch młodych kotek: Mai i Kory. Obie kotki zostały wysterylizowane dzięki pomocy Fundacji "Szare,bure i łaciate" Maja wraz ze swoją siostrą i bratem trafiła do mnie na dt jeszcze zimą, chyba nawet przed świętami. Zabraliśmy je z mężem (nawet jego ruszyło sumienie) z warsztatu samochodowego. Kilka dni trwało łapanie, w końcu udało się dzięki klatce łapce. Mąż zgodził się zabrać je pod warunkiem,że szybko znajdę im domy. Siostra i brat Mai są bardzo proludzkimi kotkami, więc dość szybko poszły do swoich domków; Maja natomiast nie jest nakolankowa. Owszem, jest bardzo miła i zabawna, uwielbia zabawy, bieganie z piłeczką i różnymi kocimi zabawkami. Bardzo dobrze czuje się też w towarzystwie innych kotów i psa. Ulubionym jej miejscem jest kanapa, gdzie wyleguje się wieczorami w naszym towarzystwie. I najczęściej tylko wtedy pozwala się głaskać. Nie lubi też być noszona na rękach, a ludzie przede wszystkim takich kotów szukają. Kotka jest oczywiście wysterylizowana i zaszczepiona. Teraz pewnie ma ok. roku, jest drobnej budowy. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/maja-czeka-na-dom-CID103-IDxHyUt.html
  3. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350042-sezonowe-ciuszki-edycja-czerwcowado-17062019/
  4. Zapraszam na bazarek ciuszkowy: https://www.dogomania.com/forum/topic/350042-sezonowe-ciuszki-edycja-czerwcowado-17062019/
  5. Murko, Żwirka licz oddzielnie. Za niego zapłacą 263,50zł Adopcje-Zamość (Monika S.). Wpłaty dla Miśka i Cygana niech będą tylko dla nich. Nie wiem,czy dobrze wyliczyłam, ale wyszło mi tak: - wpłaty dla Misia 209,09zł - 362zł koszt pobytu,kastracji i przewozu = -152,91zł -wpłaty dla Cygana 450zł - 168zł koszt pobytu i transport = +282zł Jeżeli chodzi o Poldka to nie widzę tutaj podsumowania, a zdaje się, że był jeszcze kilka dni maja w hoteliku? Za kwiecień do dopłaty za niego miałam 2,50zł lub 37,50zł jeżeli wpłaty ranias (35zł) nie były dla niego.
  6. Dziękuję Sharce za wpłatę 40zł brakujących do opłacenia kastracji Arona z powyższego zdjęcia :) Pieniądze wpłynęły bezpośrednio na konto wetki. Nesiowata 20zł Bakusiowa 100zł Sharka 40zł
  7. Pieski żyły ze sobą ładnych kilka lat, a tymczasem w hoteliku okazuje się, że młodszy - Misiek powarkuje na Cygana, a ten boi się przejść obok. Zresztą w ogóle czuje się niepewnie, bo chyba po raz pierwszy znalazł się w domu. Murka zabrała obu do domu dla ich dobra; miejmy nadzieję, że dziadzio przyzwyczai się do chodzenia po podłodze i spania w ciepełku na kocyku. Póki co jest wystraszony i w domu czuje się niepewnie. Za to na zewnątrz wraca mu wigor, ogonek w górze i chętnie spaceruje na smyczy :)
  8. Tak, to ten dziadeczek Cygan. Ma podobno 16 lat, chociaż nie wygląda, jedynie zęby o tym świadczą.
  9. Czy wet zgodził się udostępnić konto do wpłat na pieska? Pytam, bo zwykle przychodnie nie chcą się zajmować liczeniem deklaracji. Wpłaty są zbierane na czyjeś konto, nawet prywatne, a na konto lecznicy przekazywana jest cała kwota. Jeżeli nie jest to ustalone, to trzeba porozmawiać z Kubą (właścicielem przychodni).
  10. Dziękuję w imieniu Arona - takie imię dostał w dt. Zabieg odbędzie się 3 czerwca. Dzisiaj chłopak ma zostać zaszczepiony. Wetka określi też koszt zabiegu. Nr konta gabinetu podam na pw.
  11. Za chwilę wyślę na pw nr konta wetki - Gabinet Weterynaryjny Vita Wet Ewa Świątkowska ul.Spadek 18 B, 22-400 Zamość Dzisiaj pies ma być zaszczepiony, wetka określi też koszt zabiegu ( max 180zł), który jest zaplanowany na 3 czerwca.
  12. Zaprasza na bazarek: LINK DO BAZARKU
  13. Dziękuję Murko za zdjęcia Misia :) Tak na niego wołano przez 5 lat, więc chyba zostawimy mu to imię. Piesek jest niewielki, grubiutki, ma takie śmieszne króciutkie łapki i wazy 12kg. Niby zwykły czarny kundelek, ale charakter ma wspaniały. Wydawało nam się, że jedyne czego można dla niego oczekiwać to jakaś miejscówka na podwórku , a tymczasem piesio pięknie zachowuje w domu czystość, jest grzeczniutki i cichutki, ze smyczą radzi sobie bardzo dobrze. Mam nadzieję,że szczęście uśmiechnie się do niego po ok.5 latach tułaczki.
  14. Dziękuję za podsumowanie. Za Poldka do zapłacenia mam 416zł, a za Żwirka 195,50zł. Dobrze wyliczyłam?
×
×
  • Create New...