-
Posts
15154 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ala123
-
KORA trafiła do wetki pod koniec marca lub na początku kwietnia. Znalazłyśmy ją z koleżanką w opuszczonym budynku, została odrobaczona,wysterylizowana i do tej pory czeka w lecznicy na dom. Wykonano też testy, które wykluczyły choroby wirusowe. Koteczka jest wesoła i ciekawska. Uwielbia zabawę, a bawi się wszystkim, co jej się nawinie pod łapkę. Nie jest jednak kotem "nakolankowym", owszem, mizia się o nogi, domaga głaskania, ale tylko wtedy, kiedy ma na to ochotę. Szukam dla niej odpowiedzialnego domu, najlepiej wychodzącego. Link do ogłoszenia na OLX: https://www.olx.pl/oferta/kora-szuka-domu-CID103-IDzHxDq.html
-
Przychodzę z prośbą o pomoc w ogłoszeniach i szukaniu domów dla dwóch młodych kotek: Mai i Kory. Obie kotki zostały wysterylizowane dzięki pomocy Fundacji "Szare,bure i łaciate" Maja wraz ze swoją siostrą i bratem trafiła do mnie na dt jeszcze zimą, chyba nawet przed świętami. Zabraliśmy je z mężem (nawet jego ruszyło sumienie) z warsztatu samochodowego. Kilka dni trwało łapanie, w końcu udało się dzięki klatce łapce. Mąż zgodził się zabrać je pod warunkiem,że szybko znajdę im domy. Siostra i brat Mai są bardzo proludzkimi kotkami, więc dość szybko poszły do swoich domków; Maja natomiast nie jest nakolankowa. Owszem, jest bardzo miła i zabawna, uwielbia zabawy, bieganie z piłeczką i różnymi kocimi zabawkami. Bardzo dobrze czuje się też w towarzystwie innych kotów i psa. Ulubionym jej miejscem jest kanapa, gdzie wyleguje się wieczorami w naszym towarzystwie. I najczęściej tylko wtedy pozwala się głaskać. Nie lubi też być noszona na rękach, a ludzie przede wszystkim takich kotów szukają. Kotka jest oczywiście wysterylizowana i zaszczepiona. Teraz pewnie ma ok. roku, jest drobnej budowy. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/maja-czeka-na-dom-CID103-IDxHyUt.html
-
Zapraszam na bazarek ciuszkowy: https://www.dogomania.com/forum/topic/350042-sezonowe-ciuszki-edycja-czerwcowado-17062019/
-
Murko, Żwirka licz oddzielnie. Za niego zapłacą 263,50zł Adopcje-Zamość (Monika S.). Wpłaty dla Miśka i Cygana niech będą tylko dla nich. Nie wiem,czy dobrze wyliczyłam, ale wyszło mi tak: - wpłaty dla Misia 209,09zł - 362zł koszt pobytu,kastracji i przewozu = -152,91zł -wpłaty dla Cygana 450zł - 168zł koszt pobytu i transport = +282zł Jeżeli chodzi o Poldka to nie widzę tutaj podsumowania, a zdaje się, że był jeszcze kilka dni maja w hoteliku? Za kwiecień do dopłaty za niego miałam 2,50zł lub 37,50zł jeżeli wpłaty ranias (35zł) nie były dla niego.
-
Pieski żyły ze sobą ładnych kilka lat, a tymczasem w hoteliku okazuje się, że młodszy - Misiek powarkuje na Cygana, a ten boi się przejść obok. Zresztą w ogóle czuje się niepewnie, bo chyba po raz pierwszy znalazł się w domu. Murka zabrała obu do domu dla ich dobra; miejmy nadzieję, że dziadzio przyzwyczai się do chodzenia po podłodze i spania w ciepełku na kocyku. Póki co jest wystraszony i w domu czuje się niepewnie. Za to na zewnątrz wraca mu wigor, ogonek w górze i chętnie spaceruje na smyczy :)
-
Czy wet zgodził się udostępnić konto do wpłat na pieska? Pytam, bo zwykle przychodnie nie chcą się zajmować liczeniem deklaracji. Wpłaty są zbierane na czyjeś konto, nawet prywatne, a na konto lecznicy przekazywana jest cała kwota. Jeżeli nie jest to ustalone, to trzeba porozmawiać z Kubą (właścicielem przychodni).
-
-
Dziękuję Murko za zdjęcia Misia :) Tak na niego wołano przez 5 lat, więc chyba zostawimy mu to imię. Piesek jest niewielki, grubiutki, ma takie śmieszne króciutkie łapki i wazy 12kg. Niby zwykły czarny kundelek, ale charakter ma wspaniały. Wydawało nam się, że jedyne czego można dla niego oczekiwać to jakaś miejscówka na podwórku , a tymczasem piesio pięknie zachowuje w domu czystość, jest grzeczniutki i cichutki, ze smyczą radzi sobie bardzo dobrze. Mam nadzieję,że szczęście uśmiechnie się do niego po ok.5 latach tułaczki.