Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/351179-bazarek-z-fajnymi-cichami-do-23012020-godz20-dla-małej-mili-z-hoteliku/
  2. 22 grudnia 2019 roku minęły 2 lata od zaginięcia Zorki :( Cały czas pamiętam... Zastanawiam się, czy może zrobić jeszcze raz akcję z plakatami?
  3. Skan faktury za Sarę wysłałam dzisiaj mailem, jutro wyślę oryginał (zabieg 25.04.2019), FV 1/01/2019 z dnia 27.06.2019 ). Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy wysłał fakturę elektroniczną na maila ([email protected]) w dn.27.11. 2019, dzisiaj zrobił to jeszcze raz.
  4. Wczoraj dzwonił do mnie wet, że nadal nie ma wpłaty za Sarę ( zabieg 25.04.2019), FV 1/01/2019 z dnia 27.06.2019 . Ja już nie wiem, jak mam się tłumaczyć...
  5. Zapraszam na bazarek: https://www.dogomania.com/forum/topic/350876-bazarek-z-ciuchami-kurtki-płaszcze-spodnie-oraz-inne-do-1112-godz20/
  6. Zapraszam: https://www.dogomania.com/forum/topic/350876-bazarek-z-ciuchami-kurtki-płaszcze-spodnie-oraz-inne-do-1112-godz20/
  7. Oby znalazły. Amigo się trochę zasiedział, ale zdaję sobie sprawę, że duże psy zwykle dłużej czekają na adopcję.
  8. W sprawie Hasia napisałam do Ostatniej Szansy, ale chciałabym jeszcze zgłosić suczkę Mili do sterylizacji. Mili przebywa w hoteliku u Murki od ok. 2 tygodni, a zabieg jest zaplanowany na 7 listopada. Imię suni: Mili Miejsce zabiegu: Gabinet weterynaryjny Cztery Łapy w Janowie Lubelskim Koszt: 150zł Data: 07 listopada 2019r. https://www.dogomania.com/forum/topic/138782-zajrzyj-a-przekonasz-się-że-warto-pomagaćkarolek-bambo-łatka-plamkapapilonek-i-jeżynka-już-bezpiecznena-pomoc-czekają-kolejne-bezdomniaki/page/151/?tab=comments#comment-17535168
  9. Czy jest już może jakaś decyzja odnośnie kastracji pieska?
  10. Lolek został zabrany z tego samego osiedla popegeerowskiego pod Zamościem, co Misio i Cygan. Przebywał tam od kilku miesięcy, ale dopiero teraz udało się go stamtąd zabrać. Była cała afera, aż policja musiała interweniować. Patole z osiedla stwierdzili, że go nie oddadzą. Zamknęli go w jakiejś komórce, nie zapewniając ani jedzenia, ani wody. Zdobyli też lub podrobili jakieś zaświadczenie od weta,że pies jest w dobrej formie, ale na szczęście policjant sprawdził to i szczęśliwie Lolek trafił do Murki.
  11. Dziękuję Kasia za zdjęcia Lolka. Możesz coś o nim napisać? Ile waży, w jakim jest wieku i w ogóle jaki jest? Zrobię mu ogłoszenia.
  12. Tak, będę szukać. Mam jeszcze pytanie o płatność za suczkę Sarę, której zabieg wykonywał 25.04.2019 dr Pfeifer : czy płatność już poszła? W ubiegłym tygodniu nie było jeszcze przelewu na koncie
  13. Nie jest, tylko ten czas tak ucieka,że ja nie nadążam... Piesio teraz został odpchlony i odrobaczony
  14. Przepraszam, zmieniłam datę, ma być oczywiście 18.11.2019 , bo 18.10 już minął...
  15. Zgłaszam pieska do kastracji: imię: Hasio data zabiegu: 18.11.2019r. Koszt: 120zł Gabinet Weterynaryjny Vita-Wet lek.wet.Ewa Świątkowska, 22-400 Zamość, ul. Spadek 18
  16. Do znajomej na wsi pod Zamościem przybłąkał się taki cudaczek: głowa, pyszczek i oczy prawie husky, mikro-tułów, a do tego króciutkie łapki jak u basseta :) Może miał być w typie rasy, ale nie wyszło i ktoś się go pewnie pozbył :( Na razie został zabezpieczony od pcheł i kleszczy, odrobaczony, czeka go też jeszcze kastracja i będziemy mu szukały domku.
  17. Dobrze, jutro zgłoszę. Dzięki :)
  18. Dziękuję za odpowiedź :) To w takim razie wyślę formularz.
  19. Mam pytanie, czy Akcja Sterylizacja obejmuje też kastrację psów, czy tylko sterylki suczek? Wydaje mi się,że na początku tego roku była na ten temat dyskusja i że kastracje miały być również finansowane? Czy mi się tylko wydaje? Do znajomej na wsi pod Zamościem przybłąkał się pies, chciałaby go wykastrować ( swoje ma wysterylizowane i wykastrowane), pies waży ok.18-19kg, a koszt zabiegu u naszej wetki to 120zł
  20. Zapraszam : https://www.dogomania.com/forum/topic/350630-bazarek-z-jesienno-zimowymi-ciuszkami-do-22102019godz20/
×
×
  • Create New...