Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. [quote name='lucySxy']Frogg, w Warszawie" warszawskie" ceny! Koszt sterylki takiego pieska 300 zl , pobyt w szpitaliku 40 zl/doba ale z leczeniem. Dostalaby, znizke , bo byly tam prowadzone 2 sterylki mysle ze ok 20 %. Ale niestety tez wychodzi drogo. Na pewno lepiej psa sterylizowac na miejscu ,niz wiezc po sterylizacji. Mysle o tym ,zeby ja wysterylizowac u siebie.Wtedy kilka dni (ok tydzien) bylaby u mnie, a koszt sterylki ok 200zl. Tylko trzeby ja przywiezc. Piszcie co myslicie...[/QUOTE] Lucy - Twoja propozycja to bardzo dobre rozwiązanie tylko ,że ja wiedząc ile masz własnych psów mam skrupuły... (ja nie mogę sobie poradzić z trzema!) Jeżeli chodzi o transport do Ciebie - nie byłoby problemu.
  2. Ja niestety nie mam żadnych telefonów, nie wiem jak Funia. A szczeniaki tymczasem rosną...
  3. Dziewczyny ile trzeba pieniędzy miesięcznie na hotelik? Na razie bardzo mało tych deklaracji. Ja dorzucam stałą 50 zł, ale to wszystko mało...
  4. No właśnie: dom nie odezwał się, nawet próbowałam się dodzwonić i też nic... Trudno, widocznie ten dom nie był pisany maluchowi.
  5. Czy mi sie wydaje czy rzeczywiście jeszcze brakuje deklaracji na dt?Przepraszam ale nie mogę się doliczyć.
  6. czy mamy jakieś wieści z domu Kropeczki?
  7. [quote name='matrioszka2']Ja nie bardzo rozumiem : w jaką kolejkę ? Mamy 100 zł od Frogg i lucySxy.Ja dokładam resztę. Trzeba tylko umówić się na zabieg z lekarzem. Najpilniejszy jest kąt , gdzie będzie dochodzić do siebie.[/QUOTE] Pomyślałam po prostu,że skoro nie mamy pełnej kwoty na dt, to może dobrze byłoby poszukać gdzieś pomocy i przynajmniej sterylka by nam odpadła. Skoro jednak uważacie inaczej, nie ma przecież sprawy.
  8. No i co Rufi z Twoim domem? Nic pewnie, więc nieśmiało myślę jednak o dt. Czy ktoś ma jakiś pomysł?
  9. Jak się cieszę dziewczyny ,że tyle się tutaj dzieje! No i bardzo ładne imię: Alutka. Kto wie jak jest z tym sterylkowym kontem czy czymś takim? Może tam Alutkę zapisać w jakąś kolejkę?
  10. O,o w tym samym czasie odpowiedziałyśmy! Jeżeli chodzi o imię to koniecznie trzeba jej jakieś wymyśleć.
  11. [quote name='matrioszka2']A gdzie to jest ?[/QUOTE] To są okolice Piaseczna koło Warszawy, właściwie można powiedzieć,że Piaseczno. Lucysxy zna człowieka, bo tam przebywały na tymczasie dwie suńki, które opłacała . Znalazły już domki i są wolne miejsca. Pomysł dobry. Ja dokładam 50 zł (stała deklaracjia). Prosimy o pomoc.
  12. Nie chcę zapeszać, ale miałam dzisiaj konkretny telefon w sprawie adopcji pieska! Jeżeli wszystko byłoby OK - malec pojechałby do Świdnika!
  13. Sunia przebywa w małej wsi blisko Krasnegostawu (ok.30km od Zamościa). Człowiek ,u którego mała mieszka obiecał ją odpchlić ale pewnie w tym sianie jakieś pchły zostaną, więc znowu wszystko od początku... Na gwałt potrzebne miejsce, gdzie ją zechcą i zajmą się z sercem!
  14. trzymajmy zatem kciuki, aby miejsce się znalazło. Rozumiem,że Śuńka musiałaby pojechać tam już wysterylizowana?
  15. zaglądam do malutkiej; tak mi jej żal, jak sobie przypomnę ten jej króciutki podwinięty ogonek...
  16. Suńkę koniecznie trzeba zabrać stamtąd jak najszybciej. Dom tymczasowy lub hotelik wskazany jak najbardziej. Sterylka w Zamościu to nawet 180 zł tylko gdzie następnie małą przewieźć,to jest problem. Czyli w pierwszej kolejności należałoby szukać jakiegoś dt lub hoteliku.
  17. ja jeszcze nie zdążyłam wpłacić ale obiecuję,że jutro to zrobię.
  18. Myślę o Rufim, myślę cały czas tylko nic z tego niestety nie wynika...
  19. Ja oczywiście też będę partycypować w kosztach, ale to wszystko mało. Szukajmy jeszcze innych życzliwych cioteczek,razem pewnie damy radę znaleźć tej malutkiej kochający domek. Przypomniałam sobie,że tam gdzie przebywa obecnie mówią na nią po prostu Suńka . Pomóżmy więc razem Suńce ! Jest naprawdę urocza, zdjęcia tego nie oddają. Jest też w rzeczywistości mniejsza niż tutaj na zdjęciach widać. Wydaje mi się,że trzeba ją zabrać stamtąd jak najszybciej ,bo a nuż trafi się jakiś chętny na wsi na rozmnożenie takiej pięknioszki... Poza tym te pchły: ona miała wydrapany cały grzbiet... Pan obiecał wprawdzie pojechać do weterynarza po jakiś preparat, ale nie wiadomo czy tak się stało.
  20. Fajnie,że mała pojechała z Andzią a jeszcze fajniej byłoby gdyby została gdzieś tam w okolicy Werbkowic, na stałe... Trzymam kciuki.
  21. Andzia co u Was słychać? Mała w dt czy jeszcze u Ciebie?
  22. Gdyby była potrzebna pomoc finansowa dla piesia - ja na pewno się dołożę. Mam też parę rzeczy na bazarek. Dobrze ,że w waszym schronisku są względne warunki ale wszyscy wiemy ,że idzie zima i dla takiego jamniko-basseta jakieś cieplejsze miejsce byłoby wskazane. Może spróbować jednak zebrac pieniądze na ten płatny dt. Nie będę oczywiście nalegać, to jest moja sugestia. Sama mam trzy basiory(podłe zresztą) i jakoś nie wyobrażam sobie ich zimą w budzie.
  23. podajcie mi na pw nr konta,wyślę 100zł . Co ze sterylką suńki-mamy?
  24. Ręce mi opadły, po przeczytaniu informacji o tych kąpielach! Pani musi mieć jakiś problem a najgorzsze jest to,że pies na tym ucierpi. Tu zima a pies ciągle moczony w wodzie! Przeziębi się albo oprócz tego jeszcze straci odporność. Może by tak odwiedzić panią (wizyta poadopcyjna) i uświadomić jej jakoś zagrożenia dla psa.
×
×
  • Create New...