Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Czyli mamy już pełną kwotę aby małą umieścić w hoteliku? Cieszę się bardzo. LucySxy- dzięki wielkie.
  2. dopiszcie proszę do miesięcznych deklaracji 50zł od p.Stasi z Zamościa. Brakuje 250zł - jeszcze sporo, ale już mniej.
  3. Moja sąsiadka pani Stasia deklaruje 50 zł miesięcznie na sunię, czyli mamy już 165 zł. Kto jeszcze dorzuci jakiś grosz? Ta kwota 10 zł za dzień to już została uzgodniona, czy można jeszcze mieć nadzieję,że bedzie to np.8zł?
  4. Ja nie wiem jak się robi taki bazarek, w ogóle jestem cienka w tematach komputerowych, ale gdyby mi ktoś podpowiedział to mogę spróbować. Też dorzuce jakieś rzeczy od siebie.
  5. dom jest w porządku, tylko brakuje deklaracji i w tym cały problem
  6. nikt tu nie wchodzi od dawna a ja mam dobre wieści: suńka miała dzisiaj nad ranem wyjechać już do swojego domku, ale nie wyszedł ten transport; za to prawie na 100% pojedzie w niedzielę!!! Trzymajmy kciuki za nią i jej nowy dom.
  7. [quote name='Marlena:)']Nareszcie! :multi::multi::multi: Nareszcie zaczyna sie ruch, brakuje piesów do podmiany na allegro nawet :evil_lol:[/quote] Nie brakuje, nie brakuje są przecież jeszcze trzy szczeniaczki A Portosikowi życzę tak długo wyczekiwanego szczęścia w swoim domku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenkie-szczeniaczki-prosza-o-dom-144974/[/URL]
  8. [quote name='malagos']Alu, finanse sa na bieżąco, nawet jest nadwyzka na -odpukać- 3 miesiąc. Mamy 203 zł od 23.08 do 23.09[/quote] no to fajnie,ze kaska na razie jest na bieżąco
  9. Transport do Zamościa by się znalazł tylko co po sterylce?Gdzie umieścić sunię? Daleki transport bezpośrednio po zabiegu pewnie nie wskazany. Co sądzicie o DT u Donki5? Dora wypowiedz się . Ja byłabym "za", choćby ze względu na odległość. Boże - sunia byłaby najszczęśliwsza na świecie gdyby udało się ją wreszcie zabrać do normalnych warunków.
  10. Rzeczywiście bardzo dystyngowana jamnicza dama. Nie przypuszczałam,że z powodu przepełnienia oficjalnie usypia się psy. Pewnie jeszcze wielu rzeczy nie wiem...
  11. Hura!!! Muszka pewnie dowiedziała się, że to warunek wyjazdu do domku i kończy czym prędzej te numery z cieczką.
  12. Może poszukać dt lub hoteliku gdzieś bliżej np.w pobliżu Warszawy na wątku domów tymczasowych i hotelików. Jeżeli nikt nie dzwonił pod podane tam numery tel. mogę spróbowac jutro podzwonić.
  13. Pewnie musi odczekać swoje aby ten jedyny dom dowiedział się o nim. Na pewno gdzieś jest ten dom.
  14. Jak wyglądają finanse Ami? Są jakieś zaległości;jeżeli tak to ile?
  15. Co z ta panią, dzwoniła w sprawie Ami?
  16. do kiedy Beza może zostać na terenie tej firmy?
  17. właśnie trzeba pozbierać jakoś do kupy te deklaracje i wpłaty, bo ja też nie mogę się doszukać
  18. nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło
  19. ja 50 zł co miesiąc
  20. Saba to straszna przytulaczka. Dzięki tym zdjęciom już wiem gdzie zgubiłam bransoletkę...
  21. Dora wiem,że to niewiele ale chociaż karmę dla Twoich podopiecznych Ci podrzucę jakoś...
  22. słodkie kluchy,powinny szybko znaleźć domki. Może "dorzucić" je do ogłaszanych już innych szczeniaczków na [url=http://www.zamosconline.pl]Zamość onLine[/url] ?
  23. Dora -ja tak jak obiecałam dałam ogłoszenie suni ze zdjęciem do Dziennika Wschodniego (1 września), ale skoro nic nie piszesz, to pewnie bez odzewu niestety. Ale widzę ,że jest tutaj coraz więcej osób chcących pomóc, więc pewnie ten dom w końcu się odezwie.
  24. Czyli Darusia może powoli pakować walizki.
×
×
  • Create New...