Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Zdjęcie super, widać,że sunia kocha cały świat, nawet koty
  2. Oj psiaczki,psiaczki takie jesteście piękne, tak wyrosłyście;kiedy wreszcie ktoś was zabierze do domu?
  3. Jeżeli Maksio jest wielkości pinczerka to chcę powiedzieć,że widziałam w jednej zamojskich przychodni weterynaryjnych ogłoszenie ze zdjęciem (jeszcze latem zostało wywieszone) podobnego pieska,który zaginął właścicielom z osiedla. Pan nawet kiedyś dzwonił do mnie i pytał o małego pinczerkowatego, bo ogłaszałam jakiegoś innego psiaczka. Pewnie się mylę, ale spróbuję się z człowiekiem skontaktować pojutrze.
  4. [quote name='marzenKa']Sunia pieknaa, kocham takie terrierki a moja rodzinka to juz wogole:) szkoda tylko ze sunia...inaczej moblabym pokusic rodzinke o adopcje:) ciekawe czy te szczeniaczki urosnaa duzee??[/QUOTE] No właśnie, dlaczego nie sunia? Przecież sunie są takie kochane , przylepne i mądre.
  5. [quote name='Marinkaa']Niestety ich mamusia nadal mieszka w lesie :placz:[/QUOTE] Jest zupełnie dzika i nie można jej złapać?
  6. Zaglądam bassetopodobny do Ciebie i mówię dobranoc.
  7. Miałam nadzieję na dobre wieści jeszcze dzisiaj a tu tymczasem trzeba uzbroić się w cierpliwość.
  8. Też uważam,że warunki bardzo dogodne i trzeba działać aby nie stracić okazji. Ktoś już wspominał aby poszukać wsparcia jakiejś fundacji, nic mi nie przychodzi do głowy,nie wiem gdzie szukać takiej ale np. Karo otrzymał taką pomoc od Fundacji For Animals - nie wiem kto do nich dotarł.
  9. Nr konta wysłałam wszystkim zainteresowanym.Kto jeszcze sobie życzy? Służę.
  10. [quote name='TERESA BORCZ']TO OKROPNE, WYCIAGAJCIE SUNIĘ, NARAZIE MOGĘ ZADEKLAROWAĆ TYLKO 1O,- MIESIĘCZNIE ALE MOGĘ PISAĆ PW DZIEŃ I NOC, CAJUS MA FAJNY POMYSŁ NA WKLEJENIE TAKICH WYCIAGÓW NAJW. INFO NA NK, ALLEGRA CEGIEŁKOWE NA TAKIE BIDY IDĄ I TO SZYBKO, MOŻE W TAKIE PLUCHY LUDZIE SOBIE PRZYPOMINAJĄ O SERCACH. APELUJEMY DO EKIPY ARMANIEGO, DOŁĄCZCIE SIĘ W KOMPLECIE. POSTARAM SIE O JAKĄŚ JEDNORAZOWA WPŁATĘ DODATKOWĄ. JEST CUDNY NOWY HOTELIK KOŁO MIELCA SPECJALNE CENY DLA TAKICH JAK MY, NIE BEDZIE DLA WAS DALEKO . NOWY HOTEL U JOANNY. SPRAWDZIĆ MIEJSCE I CENĘ?jeżeli jest tak wycieńczona to może hotelik przy lecznicy z opieką wet. pod Krakowem?POZDRAWIAM:-(:-([/QUOTE] Jakie są ceny w tym hoteliku koło Mielca?
  11. Basia1968 - gratuluję pomysłu, jest wart naśladowania na innych wątkach. Z rozliczeń na pierwszej stronie wynika,że Górka ma na następny miesiąc pieniążki (chyba,że czegoś nie doczytałam z pośpiechu),dlatego na razie nie wpłacam (skorzysta na tym jakiś inny psiak); jeżeli natomiast pojawi się potrzeba wsparcia Górki - na pewno to zrobię. Tylko proszę na wszelki wypadek o pw.
  12. wysłałam maila do dziewczyny ze Świętochłowic aby sprawdziła za uszkiem czy jest ta szrama
  13. Dzięki Ra_dunia za bazarki!!!!! Wszystkim dzięki wielkie ,że jesteście. Pieniądze proponuję przesyłać na konto Funi, chyba,że ktoś ma inny pomysł. Jeżeli zgadzacie się, to już w tej chwili mogę wysyłać nr konta na PW zainteresowanym osobom.
  14. Boże jak mi jej żal. Musimy jej pomóc. Jeżeli trzeba przelać pieniądze to poproszę o przypomnienie na PW (gdyby mnie tutaj nie było) i nr konta oczywiście.
  15. Aby nie zapeszać - czekam cierpliwie na wieści od Murki.
  16. Maggie1971 na razie nie odezwała się jeszcze do Dory i jeżeli nie odezwie się to ktoś inny potrzebny do przeprowadzenia tej wizyty.
  17. [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1630/lora4.jpg[/IMG][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5287/lora3.jpg[/IMG][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1097/lora2.jpg[/IMG][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2307/lora.jpg[/IMG]
  18. Zaraz będą zdjęcia. Robione są komórką ale tylko takimi dysponowała nasza informatorka. Może uda nam się wspólnie ocenić, czy to nasza Kropka. Suńka ma teraz na imię Lora. Mieszka w domu z ogródkiem.
  19. Mam różne rzeczy na bazarek, trochę kaski możnaby uzbierać tylko,że ja jestem całkiem zielona w tym temacie; nie umiem robić na dogo niczego innego poza pisaniem postów... Kto mi pomoże?
  20. jakież to psiska porosły z maluchów! A Krówek przeuroczy wprost.
  21. Sprawa jest o wiele poważniejsza niż nam się wydawało. Kropka prawdopodobnie została wyrzucona na ulicę!!!! Do Dory1020 przed chwilą dzwoniła dziewczyna ze Świętochłowic,która twierdzi,że na ulicy znalazła właśnie Kropkę. Było to ok. 3 tygodnie temu. Kropeczka przebywa aktualnie u jej babci, jest już bezpieczna. Jeżeli jest to rzeczywiście Kropka to znaczy ,że "właścicielka" kłamała podczas rozmowy z Dorą kilka dni temu, mówiąc,że wszystko OK. Psina była wychudzona i miała chore oczy... Wzięłam od Dory nr telefonu tej dziewczyny i zadzwoniłam; jest przekonana ,że to Kropka, bo zapamiętała ją z Dogomanii . Nie jest zarejestrowana więc nie może wejść na wątek ale ma mi przesłać zdjęcie. Jak tylko dostanę - wstawię. Wizyta poadopcyjna u baby konieczna!!!!!!!!!!!!!
  22. Nikt nie dzwonił z ogłoszenia? Nikt jeszcze nie wypatrzył Rufiego?
×
×
  • Create New...