-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Doginka bardzo mi się twój Gordon podoba. Jeśli się nie mylę to widzę w nim amerykańską krew. :oops: Gratuluję dzieciaczków. Ja mam obecnie cztery miniatury (czwartą w sylwestra adoptowałam ze schronu). Szczeniaki miałam tylko raz. Moja Estka się postarała i urodziła 3 suczki i 3 pieski. Więcej miec nie będę, bo za bardzo przeżywałam szukanie im domków. Ja się do tego nie nadaję. Kocham moje sznupki i to mi wystarczy. :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
:-( Bozzze co ja dzisiaj przeżyłam :placz: :placz: :placz: Nuka zaginęła mi na rozstaju dróg. Pobiegłam za Kają i Keysi bo poleciały do przodu, a małą wcięło. Wołałam, szukałam. W końcu poszłam do samochodu. Tam też jej nie było. Zadzowniłam po męża i pojechałam samochodem szukac. Zakopałam się w błocie samochodem na amen. Szukalismy we trójkę. Nie było jej. :-( Ściągnęliśmy kolegę, żeby pomógł samochód wyciągnąc. Samochód zakopany, Nuki nie ma. :placz: Trzeba było podkopywac samochód, podnieśc lewarkiem, podkładac cegły. Przy cofaniu uszkodziła się przednia osłona. A kilka miesiecy temu przy cofaniu stuknęłam w słupek i uszkodziłam tylna osłonę. Teraz muszę odstawic go do naprawy. Dobrze, ze jeździc można. Minęło 2,5 godz. od zaginienia Nuki. :-( Popłakakałam się kilka razy. W pewnym momencie jechała pani z synem samochodem i zatrzymali się. Spytałam bez większej nadziei czy nie widzięli małego czarnego pieska. A pani na to, że widzięli koło domów kilometr dalej. Ale nie dała się złapac. Mąż pojechał i znaleźli ją. Mała trzęsąca sie z zimna przerażona kulka. Michał jak ją zabrali do samochodu to się popłakał. Samochód to pryszcz mam AC, dobrze, że Nuka się znalazła. Przez te sześc tygodni tyle z nią przeszliśmy. :placz: :placz: :placz: Na pewno jej nikomu nie oddamy. Zostanie na 1000 % już u nas.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
:-( Bozzze co ja dzisiaj przeżyłam :placz: :placz: :placz: Nuka zaginęła mi na rozstaju dróg. Pobiegłam za Kają i Keysi bo poleciały do przodu, a małą wcięło. Wołałam, szukałam. W końcu poszłam do samochodu. Tam też jej nie było. Zadzowniłam po męża i pojechałam samochodem szukac. Zakopałam się w błocie samochodem na amen. Szukalismy we trójkę. Nie było jej. :-( Ściągnęliśmy kolegę, żeby pomógł samochód wyciągnąc. Samochód zakopany, Nuki nie ma. :placz: Trzeba było podkopywac samochód, podnieśc lewarkiem, podkładac cegły. Przy cofaniu uszkodziła się przednia osłona. A kilka miesiecy temu przy cofaniu stuknęłam w słupek i uszkodziłam tylna osłonę. Teraz muszę odstawic go do naprawy. Dobrze, ze jeździc można. Minęło 2,5 godz. od zaginienia Nuki. :-( Popłakakałam się kilka razy. W pewnym momencie jechała pani z synem samochodem i zatrzymali się. Spytałam bez większej nadziei czy nie widzięli małego czarnego pieska. A pani na to, że widzięli koło domów kilometr dalej. Ale nie dała się złapac. Mąż pojechał i znaleźli ją. Mała trzęsąca sie z zimna przerażona kulka. Michał jak ją zabrali do samochodu to się popłakał. Samochód to pryszcz mam AC, dobrze, że Nuka się znalazła. Przez te sześc tygodni tyle z nią przeszliśmy. :placz: :placz: :placz: Na pewno jej nikomu nie oddamy. Zostanie na 1000 % już u nas.
-
Pieseczku piękny biegnij po domek.
-
No jeśli chodzi o TĘ Jolę R. z Mierzyna to wiem, że jest od wielu lat szefem sekcji sznaucera w Związku Kynologicznym i sama hoduje sznaucery. Ja u niej strzygę od kilku lat i nie narzekam. Zdarzyło się, że dostałam łysego prawie psa, bo tak dokładnie wytrymowała. :evil_lol: Ale jaki piękny włos odrósł. Pytaj co jeszcze chcesz wiedziec. :lol: Bardzo dobrze robi też Mariola K., ale bierze więcej.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [B][I]TPSA jest świetne:multi: , jak rezygnowałam z ich usług to wraz z ostatnim rachunkiem otrzymałam pismo które miałam odesłać do nich:cool3: , że jednak chcę nadal ([SIZE=1]płacić 50 zł abonamentu i nie[/SIZE] [SIZE=1]mieć ani minutki gratis:razz:[/SIZE] ) korzystać z ich usług, a to że u nich byłam i telefon wygłaszałam było fatalną pomyłką:p .[/I][/B] [B][I]Cześć babciu Weszko:loveu: ( i cała rodzinko tu przesiadująca;) )[/I][/B] [/quote] E to wy nie potraficie gadac - ja jak zadzwoniłam, że nie chcę już ISDN bo nie korzystam i chyba zrezygnuję wogóle, to szybko zaproponowali plan socjalny. Ale nie byłam zbyt miła. Waszka mój stary też poszedł dzisiaj :knajpa:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
W szczecińskim schronisku jest taki psiak. Wg uzyskanych informacji od Amiśki jest on wielkości sznaucera miniatury i w mojej ocenie ma w przodkach sznaucera. [COLOR=red]Buffik ma DT ale potrzebny stały !!!![/COLOR] [COLOR=#ff0000]To spokojny, grzeczny psiak. Mieszka już kilka miesiecy w malej klateczce w schronisku.[/COLOR] [COLOR=red]Dzieki Doris Day zamieszka u niej z jej pieskiem ale trzeba Buffikowi domku stałego. [/COLOR] [COLOR=#ff0000]Teraz jest ostrzyżony.[/COLOR] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8241/3923ckm0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/43/7e61b421dbff166f.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=red]Tak wyglądał.[/COLOR] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/4492/zinkazkoskiegorajuijejdmb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5370/zinkazkoskiegorajuijejdwo1.jpg[/IMG]
-
Radku ja też trzymam :kciuki:
-
Tigress musisz szukac porady u specjalistów. Sama nic nie wymyślisz.:-( Szukaj na wątku bechawioralnym. Musi byc w Warszawie ktoś, kto zna się na takich przypadkach. Może jakieś badania pod kątem neulologicznym cos wyjaśnią ? Może jakieś leki by pomogły po rozpoznaniu ? Strasznie mi zrobiło się smutno. Dzisiaj myślałam o Tobie, czemu nic nie piszesz.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Taki jesteś ładny a nikt do ciebie nie zagląda. :-( -
Z mojego bazarku "wpadnie" 55 zł + 13 zł za kryminały które zamówiłam na bazarku Zalewskich.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Pisałaś na wątku dredzika o ZK. Zgadzam się, że to klub własnej adoracji i te przekręty na wystawach ... i słyszalam o sytuacjach krycia np. dwoma psami (więc kto jest tatusiem), krycia innym psem niż jest wpisany ... Ale na obronę muszę napisac, że ta koleżanka co jest szefem sekcji sznaucera i moja wetka (z mężem wetem) pomagają znaleźc domki sznaucerom, przynajmniej tym z rodowodem, w sytuacji gdy ktoś musi (lub chce :mad: ) oddac psiaka. I mój wet jadąc do Wrocka zabrał jamniczkę Bunię do nowego domku. do baaardzo dobrego domku. :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
waszko a skąd masz Lunkę, bo nie znam jej historii. :oops:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Moniko jak to się nie przytula !!! Sznupek co się nie przytula ??? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Jak ty ją socjalizowałaś ? :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='reksio_cwaniak']W zachodniopomorskim nie ma sznauceromaniaków????[/quote] Są, są - właścicielka czterech miniatur może być ? :evil_lol:
-
Chłopaki bądźcie grzeczni. :mad: Super są twoje tekściki, chociaż nie wesoło tam u ciebie.