Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Zagłosowałam raz na szostkowłose a powinnam cztery. :evil_lol: Oto dowód [IMG]http://images11.fotosik.pl/47/29ad5f9ea8100c49med.jpg[/IMG]
  2. A moje cztery sznaucerki miniaturki śpią gdzie chcą - najczęściej na łóżkach. Dlatego w sypialni mamy łóżko na zamówienie 2mx2m. :eviltong:
  3. Właciłam dzisiaj 50 zł na AFN na jego hotelik. A jego nie ma. :placz:
  4. Napisałam do moda o przeniesienie wątku. :lol:
  5. Tuniu trzymamy kciuki za twoje zdrówko.
  6. Ciągle oglądam fotki Beja z nowego domku. :loveu:
  7. Doginka po znalezieniu robiłam to co ten słonik. :razz: Kaja była tak wyczerpana bieganiem po wioskach, że do Tz-ta ledwo doczłapała jak ją zawołał. A panie (dwie starsze tak koło 65 lat) to nawet 100 zł nie bardzo chciały wziąc (a napisaliśmy, ze nagroda za znalezienie).
  8. Wreszcie mogę się nacieszyc kochaniutkim domkiem Beja (po tych trzech dniach szukania Kajci). Weszko podziękuj od ciotek ze Szczecina Państwu. Weszko: otrzymujesz tytuł Sznauceroczarodziejki. :loveu: Widziałam (na innych wątkach), że kolejnym sznupkom pomogłaś znaleźc domki.
  9. A jak ja się przewietrzyłam przez te trzy dni. Nogi wchodzą mi w cztery litery. Teraz poczytam o twojej Dumce. Pewnie mam parę stronek do przeczytania.
  10. Malawaszka zwariuję przez te psy. W czwartek zaginęła TZ Kaja w lesie na spacerze. Poleciała za tropem. Był w lesie kawałek za Szczecinem. Dzięki rozwieszanym od wczoraj plakatom znalazła sie dzisiaj w Uniemyślu (niedaleko Trzebierzy) 20 km od miejsca zaginiecia. :loveu: Wczoraj była u ludzi w Nowej Jasienicy ale godz. przed przyjazdem męża uciekła. Dzisiaj pojawiła sie w innej wiosce ale uciekła. Starsza pani zadzwoniła 40 min. po powieszeniu plakatu na przystanku na tel. domowy (odebrał syn), że jest u niej, leży na tarasie i nie chce wejśc do domu. Byliśmy niedaleko i po 15 min. dojechaliśmy: leżała w trawie koło domu. Dobrze, że bylismy blisko bo teren nieogrodzony i mogła znowu gdzieś poleciec. Kuleje na jedną łapkę i w ogóle ledwo chodzi. Dwie doby biegania po obszarze leśnym 20 km x 20 km. TZ samochodem przez te trzy dni zrobił 350 km. Objeździliśmy wszytkie wioski wkoło, chodziliśmy po domach, sklepach a ile lasu przeszliśmy. Jestem padnięta.
  11. Ledwo chodzi. Kuleje na wszystkie łapki. Biegała dwa dni po lasach i wsiach. Jak ją wsadziliśmy do samochodu to padła i nawet głowy nie podnosiła. W domu zjadła i teraz śpi.
  12. Kurna ciężko chodzic z czterema psami na smyczach po lasach. Wykończą mnie nerwowo.
  13. Cioteczki w czwartek zaginęła TZ Kaja w lesie na spacerze. Poleciała za tropem. Dzięki rozwieszanym od wczoraj plakatom znalazła sie dzisiaj w Uniemyślu (niedaleko Trzebierzy) 20 km od miejsca zaginiecia. :loveu: Wczoraj była u ludzi w Nowej Jasienicy ale godz. przed przyjazdem męża uciekła. Dzisiaj pojawiła sie w innej wiosce ale uciekła. Starsza pani zadzwoniła 40 min. po powieszeniu plakatu na przystanku na tel. domowy (odebrał syn), że jest u niej, leży na tarasie i nie chce wejśc do domu. Byliśmy niedaleko i po 15 min. dojechaliśmy: leżała w trawie koło domu. Kuleje na jedną łapkę. Dwie doby biegania po obszarze 20 km x 20 km. TZ samochodem przez te trzy dni zrobił 350 km. Objeździliśmy wszytkie wioski wkoło, chodziliśmy po domach, sklepach a ile lasu przeszliśmy. Jestem padnięta.
  14. Weszka ale działasz :crazyeye:
  15. doszły :lol:
  16. Ciekawe jak Bej się sprawuje. :cool3:
  17. Miniatura 15 kg :crazyeye: To jak wyniki w normie to tylko dieta i dużo ruchu. Niestety sznaucery są generalnie żarte jak diabli. Wiem o tym bo sama mam cztery sztuki w tym jedną adoptowaną ze schronu.
  18. Amelko musisz koniecznie jakieś lepsze fotki dać. Na tych nic nie widać.
  19. SUPER WIEŚCI. :multi: Piszcie jak z kasą - wystawię wtedy kolejne książki na bazarku.
  20. No Celinko to masz psa obronnego. :evil_lol: A chłopaki zaraz się zakochają w panience. ;)
×
×
  • Create New...