-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Masz kudłacza, krótkowłosego czy szorstkowłosego?
AnkaG replied to Figaro's topic in Wszystko o psach
Zagłosowałam raz na szostkowłose a powinnam cztery. :evil_lol: Oto dowód [IMG]http://images11.fotosik.pl/47/29ad5f9ea8100c49med.jpg[/IMG] -
A moje cztery sznaucerki miniaturki śpią gdzie chcą - najczęściej na łóżkach. Dlatego w sypialni mamy łóżko na zamówienie 2mx2m. :eviltong:
-
Właciłam dzisiaj 50 zł na AFN na jego hotelik. A jego nie ma. :placz:
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Już przeniesiony. :multi: -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Napisałam do moda o przeniesienie wątku. :lol: -
SZCZECIN Jamniczka-mix TUnia za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tuniu trzymamy kciuki za twoje zdrówko. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Ciągle oglądam fotki Beja z nowego domku. :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Doginka po znalezieniu robiłam to co ten słonik. :razz: Kaja była tak wyczerpana bieganiem po wioskach, że do Tz-ta ledwo doczłapała jak ją zawołał. A panie (dwie starsze tak koło 65 lat) to nawet 100 zł nie bardzo chciały wziąc (a napisaliśmy, ze nagroda za znalezienie).- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Wreszcie mogę się nacieszyc kochaniutkim domkiem Beja (po tych trzech dniach szukania Kajci). Weszko podziękuj od ciotek ze Szczecina Państwu. Weszko: otrzymujesz tytuł Sznauceroczarodziejki. :loveu: Widziałam (na innych wątkach), że kolejnym sznupkom pomogłaś znaleźc domki. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Malawaszka zwariuję przez te psy. W czwartek zaginęła TZ Kaja w lesie na spacerze. Poleciała za tropem. Był w lesie kawałek za Szczecinem. Dzięki rozwieszanym od wczoraj plakatom znalazła sie dzisiaj w Uniemyślu (niedaleko Trzebierzy) 20 km od miejsca zaginiecia. :loveu: Wczoraj była u ludzi w Nowej Jasienicy ale godz. przed przyjazdem męża uciekła. Dzisiaj pojawiła sie w innej wiosce ale uciekła. Starsza pani zadzwoniła 40 min. po powieszeniu plakatu na przystanku na tel. domowy (odebrał syn), że jest u niej, leży na tarasie i nie chce wejśc do domu. Byliśmy niedaleko i po 15 min. dojechaliśmy: leżała w trawie koło domu. Dobrze, że bylismy blisko bo teren nieogrodzony i mogła znowu gdzieś poleciec. Kuleje na jedną łapkę i w ogóle ledwo chodzi. Dwie doby biegania po obszarze leśnym 20 km x 20 km. TZ samochodem przez te trzy dni zrobił 350 km. Objeździliśmy wszytkie wioski wkoło, chodziliśmy po domach, sklepach a ile lasu przeszliśmy. Jestem padnięta.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Buffi do góry ...
-
Cioteczki w czwartek zaginęła TZ Kaja w lesie na spacerze. Poleciała za tropem. Dzięki rozwieszanym od wczoraj plakatom znalazła sie dzisiaj w Uniemyślu (niedaleko Trzebierzy) 20 km od miejsca zaginiecia. :loveu: Wczoraj była u ludzi w Nowej Jasienicy ale godz. przed przyjazdem męża uciekła. Dzisiaj pojawiła sie w innej wiosce ale uciekła. Starsza pani zadzwoniła 40 min. po powieszeniu plakatu na przystanku na tel. domowy (odebrał syn), że jest u niej, leży na tarasie i nie chce wejśc do domu. Byliśmy niedaleko i po 15 min. dojechaliśmy: leżała w trawie koło domu. Kuleje na jedną łapkę. Dwie doby biegania po obszarze 20 km x 20 km. TZ samochodem przez te trzy dni zrobił 350 km. Objeździliśmy wszytkie wioski wkoło, chodziliśmy po domach, sklepach a ile lasu przeszliśmy. Jestem padnięta.
-
Weszka ale działasz :crazyeye:
-
doszły :lol:
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Bej się sprawuje. :cool3: -
Miniatura 15 kg :crazyeye: To jak wyniki w normie to tylko dieta i dużo ruchu. Niestety sznaucery są generalnie żarte jak diabli. Wiem o tym bo sama mam cztery sztuki w tym jedną adoptowaną ze schronu.
-
SZCZECIN Jamniczka-mix TUnia za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny Tuniek. :-( -
SUPER WIEŚCI. :multi: Piszcie jak z kasą - wystawię wtedy kolejne książki na bazarku.