-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Nukusia jest lękliwym psiakiem (pewnie taki ma charakter) ale wsród swoich to już nie widac tego przerażenia z początkowych tygodni. Ogon zawinięty na grzbiecik, radosne podskakiwanie na spacerkach i wariackie kółka na ogródku. Czasami jeszcze zdarzy sie wpadka z sioo i koo w domu ale to juz sporadycznie. Wie już, że te sprawy to się robi na spacerku albo na ogródku. Trzy dni temu tak się wieczorem opiła, że nasikała w nocy na łóżko. A i umie przynosic piłeczkę jak się jej rzuca. Reszta bandy nie chce. Dobrze, że ona do mnie trafiła bo pewnie większośc znanych mi osób (oprócz tych zwariowanych z dogo) nie miałaby cierpliwości byc łagodnym i nie reagowac na sioo i koo na kanapach. :evil_lol: A to taki łagodny kochany lizaczek.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
[quote name='kiwi']pamietaj zeby wycofac oferte ostatno byl wyrok za nie sprzedanie wylicytownego przedmiotu na allegro :) tutaj moze nei pomoc ze napisane ze nie kazdy psa dostanie ;)[/quote] Psa dostaną tylko niekoniecznie tego. :evil_lol: -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszko zostaniesz sznauceroczarodziejką na dogo. :loveu: Zdjęcie Beja z nowego domku ustawiłam sobie w pracy jako tapetę na kompie. Nie mogę się napatrzyc na tę szczęśliwą mordkę. Gdyby moje sznupki wiedziały to pewnie byłyby zazdrosne. ;) Zwłaszcza adoptowana z tego samego schronu przeze mnie Nuka. -
Celinko przekopałam się przez zaległości. Piękny ten twój rudzielec. Ucałuj od ciotki Anki w pycholka. No chłopaków jamniorków też. :lol: Moja Nuka wreszcie zachowuje sie jak normalny psiak, który czuje się bezpiecznie i wie, że jest kochany. Z objawów stresu została już tylko obsesja na punkcie jedzenia. Ze sznaucerem Guzikiem wyszła mało przyjemna akcja z niewypałem domku w Krakowie (totalnie nieodpowiedzialni ludzie). Ale znalazł się cudowny domek w Wiśle i od soboty jest w nowym domku. Gdyby został w schronie to pewnie byłby już za TM, bo okazało się, że jest zagłodzony i strasznie przeziębiony. Katar lał się mu ciurkiem, do tego kaszel, wysoka temperatura a po ostrzyżeniu skóra i kości - miednicę było widac. Jak go zabrałam ze schronu to nie miał siły do samochodu na siedzenie wskoczyc. A teraz zobacz Celinko. :loveu: [IMG]http://www.ekstrawagancja.com/psie_bidy/guzik_bej.JPG[/IMG]
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Siedzę w pracy :-(. Ale to zdjęcie to miód na moją zmęczoną pracą duszę. :multi: :sweetCyb: :bigcool: Bej udało ci się znaleźć wspaniały kochający domek. -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Kurcze napisałam tak, że wyszło jakby Pani Marta źle ją karmiła. Bunia dostaje nejlepsze karmy, mięsko surowe i ma specjalnie gotowane jedzonko - ten chleb i mleko - to obserwacja Pani Marty co lubi. -
[URL]http://img182.imageshack.us/img182/2646/zinkazkoskiegorajuijejdwk5.jpg[/URL] [URL]http://img74.imageshack.us/img74/1174/zinkazkoskiegorajuijejdyd7.jpg[/URL] [URL]http://images20.fotosik.pl/73/f28bb281af0171e5.jpg[/URL] Ten psiak dzięki głównie Weszce ale i innym dogomaniakom znalazł dom. To Guzik ze szczecińskiego schroniska. [COLOR=red]rozmiar! mod-j.[/COLOR]
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Zmienię tytuł wątku za kilka dni. Niech będzie pewne, że to ten NAJLEPSZY DOMEK. Weszko to dla ciebie :Rose: :Rose: :Rose: PS A samochód do dzisiaj "pachnie" mi Guzikiem. -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Dwoniłam do pani Marty w niedzielę ale nie miałam kiedy napisac. Bunia miewa się superowo. Tak jak pisalismy o niej - jest bardzo grzecznym psem. Zostaje bez problemów w domu sama. Apetycik dopisuje - bardzo lubi mleko i chleb z masłem - więc można się domyślac czym była wcześniej żywiona. :cool3: Pani Marta bardzo szczęśliwa, że ma takiego fajnego Buniolka. Kupiła jej budkę ale Bunia nie bardzo była chętna w niej spac, więc kupiła pontonik i teraz stoi cały zestaw. :evil_lol: Bunia przyzwyczajeń nie zmieniła - dalej zakopuje sie w kocyki cała i namiętnie liże po rękach - zwłaszcza po dobrym obiadku. Na kanapy nie wskakuje sama, ale Pani Marta bierze ją na kanapkę i Bunia cała szczęśliwa przytulona śpi albo się miziają. Pytałam o zdjęcia ale pani Marta nie ma aparatu - spróbuje kogoś poprosic o fotki. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Ma ten Guzik jednak wiele szczęścia i takie dobre cioteczki w Karakowie. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Nic innego nie robię tylko myślę o Guziku i trzymam, trzymam .... -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszko jesteś przekochana, że tak zajęłaś się Guzikiem. :calus: Trzymam :kciuki: za domek w Wiśle. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszko a jak wizyta u weta, co stwierdził? -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Trzymam moooocno kciuki aby wreszcie to był ten właściwy domek. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszko jak kojarzę to do Inez dzwoniła Pani z Wisły, może to ta sama (allegro zrobione przez Inez dla Guzika). Tylko wtedy już był ten "cudowny" domek w Krakowie. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Malawaszka to jest na pewno mniejszy średniak pieprz i sól. Dla niektórych piesek to zabawka, jak się znudzi albo coś nie pasi to .... :angryy: -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszka właśnie wiezie Guzika do hoteliku. Państwo myślęli, że to będzie jak w filmach a rzeczywistość okazała się inna. Guzik piszczał i kręcił się po domu także w nocy. :cool3: I od razu nie pokochał się z Aresem. Przykre jest to, że Państwo od dwóch tygodni męczyli Weszkę, żeby psa przywieźć. Nic więcej nie napiszę, co o tym myślę to wszyscy się domyślcie. [SIZE=4]W tej sytuacji Guzik szuka domu. :-( [/SIZE] -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszko straaaasznie dzięki za znalezienie dla niego domku. :calus: No i po ostrzyżeniu wyszła cała jego uroda. :razz: To bardzo ładny sznaucerek. A co do tego, że chudzieńki - nie wiadomo czy miał szansę w schronie do miski dojść .... Teraz tylko życzyć mu zdrówka i żeby szybko z kolegą się zaprzyjaźnił. -
Nikt nie zagląda ?
-
Sznaucerek pojechał dzisiaj do domku w Krakowie. Tu jego osobny wątek. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41537
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Jadą w pociągu - Guzik grzeczny. Ale ja się martwię .... -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszka on był zdrowy, ale sznaucer w budzie albo i bez budy .... Przeziębił się widac biedak. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszka - on mi łaził po całym samochodzie jak go wiozłam do Ani i gadał cały czas. :cool3: Czadu to on chyba Tobie da w samochodzie. :evil_lol: I biedak jest strasznie zasmarkany. I chudzieńki. Ale agresji to w nim było zero.