-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Guzik jaki piękniś z ciebie. :loveu: Cuuuudny pieprzaczek. Ania K. nie jest z dogo, ale ja dziękuje jej bardzo za wykąpanie, ostrzyżenie i zawiezienie jutro Guzika do Warszawy. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Foootki w drodze ... cudo chłopak. -
Celinko nie smuc się - ja dalej nie wklejam :evil_lol: . Skopiowałam z innego wątku ogólnego dla psiaków ze Szczecina. Wrzuciłam do sznaucerów, pózniej przenieśli do psów w nowym domu (nie wiem dlaczego) i na moja prośbę przenieśli do psów do adopcji. Ale zainteresowałam fanów sznaucerów i hurrra piesek (bo to chłopak) jedzie jutro do nowego domku. Jak dostanę fotki od dziewczyny to wyślę, żebyś wkleiła. A to dla Ciebie za pomoc przy fotkach::Rose: Ucałowanka dla wszystkich cioteczek. Mam mało osatnio czasu na dogo. Wysiadam już od siedzenia całymi dniami przy kompie w pracy i robieniu wszystkiego na tempo. Tak będę miała do połowy marca.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
:lol: Sznaucerek średniaczek został dzisiaj o godz. 15.30 zabrany przeze mnie ze schronu. Zawiozłam go do koleżanki Weszki - mojej imienniczki Ani. Teraz się kąpie i fryzuje. No i bedą fotki. :multi: Jutro rano jedzie do Warszawy i dalej do domku do Krakowa. :multi: Trzymam kciuki. Weszko dziękujemy za znalezienie domku. :Rose: -
Na dzień dobry do góry !
-
Cześc Radku. :hand: Cieszę się, że wszystko dobrze. Zdrowiejcie dalej.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Inez zachowaj tel do pana z Radomia. Pewnie, że domek w Krakowie ma pierwszeństwo, ale przez transport może nic z tego nie wyjśc. :-( Weszka a państwo nie mogą przyjechac? Nocleg bym załatwiła u rodziców. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Mój tel 663 86 88 66. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Myśłałam, myślałam i nic nie wymyśliłam z transportem. :-( Ja nie dostanę w tym tygodniu urlopu. Nawet 1 dnia. Kombinowałam, żeby do Warszawy moją 75 letnią mamę wysłac, bo mamy rodzinę tam. Ale dzisiaj zmarła najblizsza przyjaciółka mamy i mama musi pomóc w pogrzebie. Ech domek jest ale transportu nie ma. -
Czarodziejko wpiszemy w fakturze: usługa weterynaryjna i to bedzie min. na kwotę 200 zł faktura, bo ja szczepię na wściekliznę i wszystkie możliwe choroby. Nukę też zaszczepię na choroby, bo jakoś nie wierzę w te szczepienia w schronie, zwłaszcza, że po schronie maiła jakąś wirusówkę (podejrzewam kaszel kenelowy). Z moimi wetami żyję bardzo dobrze - nawet Bunię zabrali do Wrocławia i wet zawiózł do samego domku.
-
A może dzisiaj ....
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Oj już napisałaś na wątku transprtowym. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Ale jesteś we wtorek czy dłużej. Można spróbowac na wątku transportowym. -
A ja straaasznie się denerwowałam na kursie. Po zdaniu egzaminu jeszcze zielona kupiłam samochód i musiałam do centrum Szczecina do pracy dojeżdżac. Przez same najgorsze ulice w godzinach szczytu. Miałam taką szkołę, że teraz (po 3 latach) to już na luzie ... Ale dwa pierwsze tygodnie to mokra do pracy dojeżdżałam. :evil_lol: Loozerka a jak myślisz z fakturą? Mozemy wpisac szczepienia albo usługę weterynaryjną.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Weszka dzięki, że się odezwałaś. Szkoda, że tak daleko mieszkacie. Po Guziku widac, że biedakowi schron nie służy. Schudł i to futerko w coraz gorszym stanie. Biedak siedzi w kojcu i tylko w budzie może się schrornic przed zimnem. :-( Po awatarku widzę, że masz sznupka, więc wiesz, że one się absolutnie nie nadają do budy. :-( I do tego brak kontaktu z człowiekiem .... Trzymam kicuki. Jeszcze raz dzięki. PS Ja w sylwka wzięłam sznaucerkę z naszego schronu i tym sposobem mam już 4 miniatury. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Inez dziekuję za zrobienie allegro. Może ktoś go dojrzy. -
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
Bozze jaki on biedny. :-( Wykapać, ostrzyc i będzie piękny sznaucer - bo to wg mnie żaden mix tylko sznaucer. -
Malawaszka - na razie z mojego bazarku wpłynęła tylko jedna wpłata - jeszcze trzy wpłyną. Wg moich obliczeń to powinno dać: 70+55+13= 138. Majaa dawaj znać ile co kosztuje - mogę jeszcze dalsze książki wystawić.