Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Książki na bazarku już mają nabywców. :lol:
  2. Piękny śpiewający duecik. :loveu: Mój kwartecik też lubi śpiewać.
  3. Wystawię książki na bazarku dla Dredzika. Skarpetkę podam: Dredzik.
  4. Cześc - wstałam o 12.30. Odespałam te ostatnie tygodnie. A TZ już na drugim spacerze z psami. :evil_lol: U nas piękne słoneczko.
  5. Czarodziejko puk puk.
  6. No nie same dzieci - ale dzieci ładniutkie. :lol: Parę cioteczek w wieku 20 plus VAT. :diabloti:
  7. Mam nadzieję, że nie obraziłaś się za to co napisałam. :oops: Śledzę wątek od początku, ale nie mogę w niczym pomóc. Najwyżej wpłacic jakies pare groszy (wpłacam na różne psiaki). Sama mam z przypadku dwie sunie sznaucerki. Chodziło mi o to, że sznaucery z tego co wiem rzadko mają alergie. To dośc zdrowa rasa (miniatury, bo u olbrzymów często się spotyka nowotwory). Ale faktycznie - tak zaniedbany pies pod względem futra moze miec problemy skórne. Mojego brata sznaucerka dostała silnej alergii od pcheł.
  8. Ja mam (teraz cztery bo w sylwestra zabrałam ze schronu Nukę) sznaucery miniatury i pierwszy raz słyszę, ze sznaucery mają alergie? TZN pewnie niektóre mają ale alergie nie są typowe dla tej rasy. A badanie krwi to najlepiej robic na czczo.
  9. Wiewióra a czemu chcesz bic za Muckę ? :crazyeye: Celinko cieszysz się, że cioteczki się pokazały? To pewnie Dżekuś z chmurki na niebie dał znak. :lol:
  10. Moje sznupki to by pewnie myszki to zjadły ... Bo nie wiem czy wiecie, że sznaucery mini przed wielu wielu laty były hodowane do łapania szczurów. U moich wredot instynkt pozostał. Na działce to lubią polowanie na nornice robic. I zdażyło się, że udalo im się upolowac - dwie naganialy jedna łapała. Złapały 3 sztuki i zżarły je. Fuj.
  11. Wróciłam ze spacerku - znowu fotki. :multi: A więc mamy młode cioteczki i bardzo młode cioteczki. Mój synek niechetny do dogo. On tylko taniec i taniec .... Ale Nuki absolutnie nie chce oddac ... A która z cioteczek przebije mnie jeśli chodzi o ilośc piesków ?
  12. No to mamy szeroki przekrój wiekowy cioteczek: od 18 lat do .... 18 lat. :evil_lol:
  13. Iwona ciekawe jak - twoja córcia to chyba w wieku mojego syna albo młodsza. PS Moja Estka tak teraz chrapie, że uszy odpadają.
  14. Gabryjella ty nie kombinuj tylko dawaj fotki. :mad:
  15. Tata wczoraj pytał czy dzwoniłam do Pani Marty od Buni. Wspomina ... A synek jakoś dziewczyny nie ma, ale na tańcach to jest ich kilkadziesiąt a chłopaków kilku. :cool3: Niech lepiej się uczy. :evil_lol: Chodzi do jednego z najlepszych liceum w Szczecinie, więc zakuwac musi.
  16. Loozerka jesteś !!! Mój młody też bulgotał (bo to on do Celinki fotki wysyła), że nie chce się pokazywac. Ale mamusia ładnie poprosiła .... Mój synuś ma 17 lat. Tańczy taniec nowoczesny i ma duuużo medali z mistrzostw w tańcu. Startuje w formacjach, miniformacjach, duecie i solo. Teraz w ferie mają po 8 godzin treningów (akrobatyka, elementy jazzu, samoobrona i układają formację na mistrzostwa). A moja mama i tata opiekowali się jamniczką Bunią przez 3 tygodnie (tymczas) i tak poznałam sie z Celinką na dogo. :loveu:
  17. To jedyne jakie na razie mogę wstawic - było w wątku Buni. To sylwester - pierwszy dzień jak zabraliśmy Nukę - śpi cała trzęsąca się w rogu kanapy. A zapomniałam napisac - wczoraj dwie koopy w domu. :mad: [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/04b946c5de7be6c1med.jpg[/IMG] Fajnie cioteczki zobaczyc. :lol:
  18. No .... Bunia super psiak. Tata wczoraj pytał czy dzwoniłam do Buni. Trochę tęskni ... Za jakiś czas zadzwonię. :lol:
  19. Malawaszka - info o sznaucerku napisałam na poprzedniej stronie. Uch ... gdybym już nie miała tylu.
  20. To zdjęcie ze strony schroniska:[URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/3696.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/3696.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...