-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Ja też mocno trzymam kciuki. Z bazarku Zalewskich i mojego wpadnie troszkę kaski, więc pamietajcie o fakturze od weta na AFN.
-
Ja nie cierpię grzebania w ziemi i dlatego mam tylko trawkę i w koło posadzone tuje. TZ zajmuje się ogródkiem. Wkleję zdjęcie (a raczej skopiuję z innego wątku) z lata to zobaczycie kawałek ogródka i moje suńki. Ja mam działkę 964 m2. [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/845/skmbtc25006101814100yc6.jpg[/IMG]
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Anetko puk puk co słychać ? -
Na dzień dobry też do góry.
-
Na dobranoc do góry
-
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
AnkaG replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Witaj Basiu. Znalazłam Was. Jak śliczna sunia. :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tia ale mi mięsko i tłuszczyk tylko w udka idą. Góra jakaś mizerna. :cool3: Ja się dobrze czuję przy wadze 55-57 kg.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja to tak jak Pysia: ciągle chudnę, zjechałam już do 53 kg przy wzroscie 169 cm. Zero biustu zero tyłka. :angryy: Wcale się nie cieszę.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Śliczne dziewczynki :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cześc Misiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nie będę pisac, że cię kocham :lol: Wolę chłopców. :eviltong: Sznaucerek z naszego schronu ma wg schronu 8 lat. Daj jakieś fotki. Plisss ...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hoooopamy !
-
Tia - mój TZ ględzi: o znowu siedzisz i psy oglądasz, zaraz następnego do domu przytargasz ... :roll: Na nr 1 -Estkę namawiałam 3 m-ce - ale jak zobaczył to się od razu zakochał, nr 2 Keysi to córcia Estki (kryliśmy raz w celu posiadania drugiego psa, w planie były 3-4 w miocie a urodziło sie sześc). Nr 3 Kaja to sprawka TZ-ta, a nr 4 Nuka: Amiśki - miałam byc domem tymczasowym. :evil_lol: