Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ja też mocno trzymam kciuki. Z bazarku Zalewskich i mojego wpadnie troszkę kaski, więc pamietajcie o fakturze od weta na AFN.
  2. Nuka przytyła ok 0,4 kg. Reszta gruba jak balerony. A żarte całe towarzystwo. :evil_lol: Jest coraz lepiej z tym załatwianiem ale pilnujemy jak małe dziecko. Jeszcze się zdarzają wpadki. Z czasem im jest spokojniejsza tym lepiej. Odstawiłam już persen.
  3. Ja nie cierpię grzebania w ziemi i dlatego mam tylko trawkę i w koło posadzone tuje. TZ zajmuje się ogródkiem. Wkleję zdjęcie (a raczej skopiuję z innego wątku) z lata to zobaczycie kawałek ogródka i moje suńki. Ja mam działkę 964 m2. [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/845/skmbtc25006101814100yc6.jpg[/IMG]
  4. Uch jakie piękna jamniorki i piękny ogródeczek. Celinko jaką masz powierzchnię działki ?
  5. U nas też niebo zachmurzone. Ja chcę słoneczko. :placz:
  6. Celink piękne groby mają twoje pieski. Łezki mi poleciały ...
  7. Anetko puk puk co słychać ?
  8. Na dzień dobry też do góry.
  9. Wychodzi na to, że zjazd trzeba by zrobić w centralnej Polsce. A gdybyśmy mieszkały w Monako to byśmy bliziutko do siebie miały. :evil_lol:
  10. Na dobranoc do góry
  11. Roxanko ja byłam pewna, że ty masz 4 jamniki. Oj guuupia ze mnie ciotka. :evil_lol: Bo u ciebie widziałam tylko Hektorka. Amiśka ty się nie wykręcaj tylko swój fejs z bliska pokaż. :mad:
  12. Witaj Basiu. Znalazłam Was. Jak śliczna sunia. :loveu:
  13. Roxana 4 jamniki, Amiśka 2 jamniki, Anka 4 sznaucery. Razem 10 sztuk.:evil_lol:
  14. Oktawio prześliczne. :loveu: A ja ciągle mam przed oczami Wikę jak wyglądała. :-( A teraz taka śliczna panienka. :lol: Moje wszystkie cztery niunie to sznaucerki miniaturki. Jak byś miała ochotę to wstawię zdjęcia na twoim wątku, bo nie mam swojej galerii. :oops:
  15. Tia możemy .... Tylko się jeszcze nie spotkałyśmy :evil_lol: Roxanę to widziałam jakieś 10 minut jak zabierałam Bunię. A Amiśka nie chce mnie zabrac na spacer :-( Ale jakbyśmy się wybrały we trzy to byłoby 6 jamników i 4 sznaucery. :lol:
  16. Ooooo Amiśka. Tyle razy przez telefonka gadałyśmy, a teraz cię widzę !!! :crazyeye: Ale fajowe cioteczki. :loveu: PS A mecz tak przerżnęli, że :mad:
  17. Celinka śliczna, dzieci Celinki też ale JAMNICZKI najpiękniejsze. :lol: No chyba się za to nie obrazicie. :evil_lol:
  18. Tia ale mi mięsko i tłuszczyk tylko w udka idą. Góra jakaś mizerna. :cool3: Ja się dobrze czuję przy wadze 55-57 kg.
  19. Ja to tak jak Pysia: ciągle chudnę, zjechałam już do 53 kg przy wzroscie 169 cm. Zero biustu zero tyłka. :angryy: Wcale się nie cieszę.
  20. Jak pokazałam TZ zdjęcie jamniczej rodzinki to tylko powiedział: no no nawet nie próbuj ...:evil_lol:
  21. Cześc Misiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nie będę pisac, że cię kocham :lol: Wolę chłopców. :eviltong: Sznaucerek z naszego schronu ma wg schronu 8 lat. Daj jakieś fotki. Plisss ...
  22. Supergoga - mój synek niestety nie dogo, ale wiek odpowiedni 17 lat i 3 m-ce. Jemu tylko taniec w głowie. Ale szpagacik robi, gwiazdę bez rąk i ostatnio salto.
  23. Tia - mój TZ ględzi: o znowu siedzisz i psy oglądasz, zaraz następnego do domu przytargasz ... :roll: Na nr 1 -Estkę namawiałam 3 m-ce - ale jak zobaczył to się od razu zakochał, nr 2 Keysi to córcia Estki (kryliśmy raz w celu posiadania drugiego psa, w planie były 3-4 w miocie a urodziło sie sześc). Nr 3 Kaja to sprawka TZ-ta, a nr 4 Nuka: Amiśki - miałam byc domem tymczasowym. :evil_lol:
×
×
  • Create New...