Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Mój synek jak był młody to też ubierał namiętnie psy we wszystko co się dało - żywe laleczki. Buahaha - odlot u ciebie. A szczoteczkę wymieniłaś TZ-towi, czy dalej myje ? A Saba w stringach i szaliku - padnę zaraz ze śmiechu. Dzieci są cudowne.
  2. Ja mam bliznę na brodzie od spodu - jak miałam jakieś 7 lat to pies rzucił mi się do gardła, ale siostra (12 lat starsza) szybko mnie złapała i tylko kłem zarysował. Muszę głowę podnieśc, żeby było widać. Mój TZ ma plusa a ja mam minusa i też mam konflikt serologiczny (i chyba ogólnie konflikt wieloletni z TZ-tem :D).
  3. Wątek przeniesiony - szukaj domku sznaucerku.
  4. Zadzwonię w sobotę lu niedzielę do Buni.
  5. Oj dziękujemy jamnisiom za piękne życzonka walentynkowe. My przesyłamy buziaczki w te słodkie pyszczki. :calus:
  6. Własnie wczoraj zakończyłam czytanie zakupionej książeczki na bazarku pt. Chirurg. O morderstwach i wycinaniu kobietom macic. :cool3: Ale ja lubię czytać takie obrzydliwości. A wzrost 169 cm waga chyba teraz 53 kg :-( Chcę przytyć !!! Tylko jeść mi sie nie chce.
  7. Fjolka piękkkkne psiaki. :multi: Po smutnych wątkach miło tu zajrzeć.
  8. A i napisałam do moda "coztego" o przeniesienie wątku do psów do adopcji.
  9. Spróbuję pogadać z wolontariuszkami ze schronu, one mają swoje sposoby. ;) I dam znać na PW.
  10. Sznaucerek jest dalej w schronie.
  11. Niestety jest dalej w schronie. :-(
  12. Toffik jak śpi u pana na kolankach (a pan to wieeelki chłop) i pani podejdzie to warczy. Ciekawe czym by ugryzł ?
  13. Cześć cioteczki !!! Widzę, że Toffik poruszył serduszka jamnikociotek. :lol:
  14. Tigress nie pozostaje ci nic innego tylko do specjalistów sie udać. Strasznie współczuję. :-(
  15. Dobre wieści. :lol:
  16. Pojechałam wczoraj do koleżanki (notabene kierownika sekcji sznaucera w ZK) po karmę (bo ma sklep) i pokazać moją Nukolkę. Stwierdziła, że wygląda jak szczeniak - kazała podtuczyć chudzielca. Gadamy, gadamy i mówię jej, że Nuka ma kamień na zębach ale nie mogłam go ściągnąć pilniczkiem (swoim ściągam regularnie). A ona Nukę na kolanka i tipsami usunęła cały kamień. :-o
  17. Wejdż na swój pierwszy post daj edit i wtedy możesz zmieniac treśc i tytuł, ale to możesz zrobic tylko ty (autor postu).
  18. Dogo mi wariuje. Mielą mu maszynką do miąsa jedzonko. Ale jest jeszcze całkiem sprawny, czasami tylko w domku mu sie zdarzy sioo zrobic i nie chce juz chodzic na długie spacerki.
  19. Jamniś ma na imię Toffik i już nie ma ani jednego ząbka. Ale czasami jeszcze chce mu się bawic piłeczką. :lol: A z wiekiem to u wiekszości psów następuje zanik mięśni. :-(
  20. Pojechałam wczoraj do koleżanki (notabene kierownika sekcji sznaucera w ZK) po karmę (bo ma sklep) i pokazać moją Nukolkę. Stwierdziła, że wygląda jak szczeniak - kazała podtuczyć chudzielca. Gadamy, gadamy i mówię jej, że Nuka ma kamień na zębach ale nie mogłam go ściągnąć pilniczkiem (swoim ściągam regularnie). A ona Nukę na kolanka i tipsami usunęła cały kamień. :-o
  21. Piękności :multi:
  22. Karola - następna młoda dogociotka z Pięęęęknym Synusiem. :lol: Uśmiech Hektorka ekstra.
×
×
  • Create New...