-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Adzia a to mój syn z adoptowaną Nuką. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że wklejam swojego psa w twojej galerii. [IMG]http://images21.fotosik.pl/80/2491d71d034e241amed.jpg[/IMG] -
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Potraktowano te zdjęcia jakby ktoś biznes chciał na tym zrobic, a nie znaleźc psu dom. Już poczytałam na innych wątkach - pani j.z. scięła się już z wieloma osbami na dogo - a oto efekt. Pracuje obecnie w tym schronie. To może powie gdzie Momus ?
-
Dino-już w kochającym domku:) wszystkiego najlepszego!
AnkaG replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Treserka to nie wątek Momusa. :evil_lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a w schronie nic nie mogą o nim wam powiedziec? :crazyeye: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ja tez czekam na więści. Zwłaszcza na fotki. -
Młoda bokserka odwodniona i zagłodzona juz w nowym domu :))))))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
A nie kazał odchudzic ? :diabloti: -
Loozerko nie dam rady przejśc całej galerii. Ale ta fotka jest superowa - taki aniołeczek [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2743/spywpasekwrzesie2006004dr6.jpg[/IMG][/URL]
-
Dino-już w kochającym domku:) wszystkiego najlepszego!
AnkaG replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Zrezygnowali z niego? -
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Czekamy !!! I życzymy wszystkiego dobrego. :lol: -
loozerko - ogłoszenia na regionalnych forach, plakaty, moze do gazet lokalnej. Ja będę przeglądac internet czy jej ktoś nie szuka. Ona wyglada na zadbana sunię. Zgłoś do oklicznych schronisk. Pies może nawet kilkadziesiąt kilometrów przejśc. A co najważniejsze z jakiego miasta jesteś - bo nie wiem na co zwracac uwagę.
-
Dino-już w kochającym domku:) wszystkiego najlepszego!
AnkaG replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Dopiero tu zaglądnęłam - ja też w takim razie mocno trzymam kciuki. -
Loozerka - ABSOLUTNIE NIE !!! Jutro jadę mój samochodzik (Nissan Micra) pokazac do salonu - muszę trochę w nim zrobic - bo: 1. Pękła mi osłona plastikowa z tyłu (jak cofałam rok temu to walnęłam w drewniany słupek), 2. Obtarłam lekko przy wyjeździe z garażu o bramę, 3. Pękła mi osłona z przodu jak się zakopałam w lesie szukając Nuki - ale to TZ cofał i ziemi sie dużo pod spodem nazbierało a ta osłona to plastik. Ja prawko zrobiłam 3 lata temu - a to są skutki tego, że nie miałam wyczucia z samochodem. Po drodze odbiorę od Gabryjelli adresówki zamówione na allegro. :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']oł SSShit :evil_lol:[/quote] Chyba wywołałam ducha bo ostatnio pisałam, że brakuje u Moni: Misiu kocham cię .... :diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Miniatura ma ok 35-38 cm w kłębie. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Po wadze można określic czy mini czy średniak. Mini waży do 9 kg a śreniak juz kilkanaście - o ile nie jest mocno zapasiony. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To ja tak po cichu powiem, że Weszka jest sznauceroczarodziejką od szukania domków dla sznupków. :loveu: Już sporo psiaków dzięki niej znalazło domki. -
Śliczniutki.:loveu:
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Danka ja mieszkam niedaleko schronu i jak by trzeba było to możemy się umówic jak zdecydujesz się go zabrac i wykąpac u mnie przed podróżą do ciebie. Niestety one tam nie pachną słodko. :cool3: