Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Adzia a to mój syn z adoptowaną Nuką. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że wklejam swojego psa w twojej galerii. [IMG]http://images21.fotosik.pl/80/2491d71d034e241amed.jpg[/IMG]
  2. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Potraktowano te zdjęcia jakby ktoś biznes chciał na tym zrobic, a nie znaleźc psu dom. Już poczytałam na innych wątkach - pani j.z. scięła się już z wieloma osbami na dogo - a oto efekt. Pracuje obecnie w tym schronie. To może powie gdzie Momus ?
  3. Treserka to nie wątek Momusa. :evil_lol:
  4. Dziewczyny a w schronie nic nie mogą o nim wam powiedziec? :crazyeye:
  5. Ja tez czekam na więści. Zwłaszcza na fotki.
  6. Loozerko nie dam rady przejśc całej galerii. Ale ta fotka jest superowa - taki aniołeczek [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2743/spywpasekwrzesie2006004dr6.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to teraz Celinko tylko na paradę jamników. :lol: Odebrałam dzisiaj adresówki o Gabryjelli. Będę spac spokojniej jak je przyczepię. ;)
  8. Czekamy !!! I życzymy wszystkiego dobrego. :lol:
  9. Czarodziejko znowu mi kapią łzy - Gaja była takim mądrym i czułym psiakiem. Moją ulubienicą na dogo. I to zdjęcie co masz w avatarku - to było moje ulubione. Gajcia tak jak szła przebojem przez życie tak i przeszła za Tęczowy Most.
  10. Czarodziejko - u mojej Estki też kiedyś się jakaś ranka tak babrała - maśc z antybiotykiem i przeszło. Cieszę się, że teraz już ok.
  11. loozerko - ogłoszenia na regionalnych forach, plakaty, moze do gazet lokalnej. Ja będę przeglądac internet czy jej ktoś nie szuka. Ona wyglada na zadbana sunię. Zgłoś do oklicznych schronisk. Pies może nawet kilkadziesiąt kilometrów przejśc. A co najważniejsze z jakiego miasta jesteś - bo nie wiem na co zwracac uwagę.
  12. Dopiero tu zaglądnęłam - ja też w takim razie mocno trzymam kciuki.
  13. Loozerka - ABSOLUTNIE NIE !!! Jutro jadę mój samochodzik (Nissan Micra) pokazac do salonu - muszę trochę w nim zrobic - bo: 1. Pękła mi osłona plastikowa z tyłu (jak cofałam rok temu to walnęłam w drewniany słupek), 2. Obtarłam lekko przy wyjeździe z garażu o bramę, 3. Pękła mi osłona z przodu jak się zakopałam w lesie szukając Nuki - ale to TZ cofał i ziemi sie dużo pod spodem nazbierało a ta osłona to plastik. Ja prawko zrobiłam 3 lata temu - a to są skutki tego, że nie miałam wyczucia z samochodem. Po drodze odbiorę od Gabryjelli adresówki zamówione na allegro. :lol:
  14. Kasia zdolna dziewczyna - a ja się nie mogę do nauki wklejania zdjęc zabrac. :oops: Word i Excel - bdb kumam. Robię całkiem spore arkusze kalkulacyjne. TZ zabrał dzisiaj psy i pojechał nad morze do domku z kolegą. Wrócą dopiero w niedzielę. Więc jestem wooolna. ;)
  15. [quote name='Vectra']oł SSShit :evil_lol:[/quote] Chyba wywołałam ducha bo ostatnio pisałam, że brakuje u Moni: Misiu kocham cię .... :diabloti:
  16. Czarodziejko - tęsknimy. :cool3: Fakturę dla Sabci wysłałam do Tweety : na 300 zł.
  17. Miniatura ma ok 35-38 cm w kłębie.
  18. Po wadze można określic czy mini czy średniak. Mini waży do 9 kg a śreniak juz kilkanaście - o ile nie jest mocno zapasiony.
  19. To ja tak po cichu powiem, że Weszka jest sznauceroczarodziejką od szukania domków dla sznupków. :loveu: Już sporo psiaków dzięki niej znalazło domki.
  20. Śliczny był Bemolek - taka radosna mordeczka. :lol:
  21. Śliczniutki.:loveu:
  22. Danka ja mieszkam niedaleko schronu i jak by trzeba było to możemy się umówic jak zdecydujesz się go zabrac i wykąpac u mnie przed podróżą do ciebie. Niestety one tam nie pachną słodko. :cool3:
×
×
  • Create New...