Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. A Guzika byś poznała na ulicy znając tylko ze schronu ? Co fryzura czyni z psa. :diabloti:
  2. Wystawiłam książki na bazarku na sznaucery w potrzebie. Weszka planuje pomóc nie tylko Momusowi. :razz: Wystawiłam o godz.19.20 książki i już mam chętnych za 33 zł.
  3. Inez kto go ostrzygł? :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Ale fajowo wygląda. Może teraz allegro z nową fryzurą?
  4. Neris wyrazy współczucia z powodu posłanka. :cool3: :evil_lol: Moja Estka ma czasami napady drapania w budkach (takie z gąbki i materiału) najczęściej po cieczce w okresie "porodu". Piękne dziury wydrapane są. :mad: Celinko zdrowa już jesteś ? Jamniorki super - lubię te twoje fotki oglądać. :loveu:
  5. Ja dlatego mam jeden nick i hasło na wszystkich forach. :evil_lol:
  6. Obydwa sznaucie przepiękne. Pozdrowienia dla pańci Filipka. PS A teraz wiem jak wyglądasz Weszka.;)
  7. U mnie taka moja jest Keysi. Pozostałe jakoś tak mocno nie wyróżniają nikogo z domowników. Wszystkich nas bardzo kochają. Ale Keysi potrafi położyć się pod drzwiami łazienki jak się kąpię i czekać. :cool3: Jak wyjdę na papierosa do garażu to po powrocie po 5 min. wita mnie jakby mnie miesiąc nie widziała. :evil_lol: I z tej mojej czwórki to ona i adoptowana Nuka zalizałyby na smierć.
  8. Ja mogę książki. :roll:
  9. To w takim razie pisz kawałek - zapisuj wchodź w edycję pisz kawałek zapisuj itd. My czekamy na wieści. :lol: Ale jak cię wywala - co ci się pokazuje ?
  10. Wczoraj mało byłam na dogo i nie na bieżąco w temacie jestem - ale zaglądam cioteczki. :lol:
  11. No na prywatnych kontach osób które będę przewozic psiaka. Przecież można ustalić na PW kto ile deklaruje i ewentualnie podzielic na dwie osoby. Bo jak zrozumiałam będziecie jechac po połowie drogi.
  12. Czy robicie zrzutę na paliwo ? Tylko nie na AFN bo nie uznają faktur za paliwo. Ja się dorzucę.
  13. U mnie kwartecik przy płocie. :diabloti:
  14. Monika P trzeba jej fotki całości zrobić bo na razie oglądamy tylko głowę a wygląda ona na sznaucera. I powiedz czy to raczej mini czy średniak?
  15. O !!! :crazyeye: A ciotki tak zdjęcia porównywały. :evil_lol: To dobrze, że się odnalazł. :multi:
  16. Monika P - to powiedz dlaczego nie można obejrzec tej czarnej suni w schronie ? :roll:
  17. Ja piszę przez POST REPLY. Nawet jak długo piszę to system każe się zalogować, ale post nie znika.
  18. A teraz twierdzi, że żadne maile nie przyszły. :shake:
  19. Danusiu ja walczyłam 1,5 m-ca z załatwianiem się w domu. Ale u nas to był skutek stresu - Nuka ma 3-4 lata. Ona ze strachu to potrafiła i na łóżku zrobic koo i sioo. Miesiąc dostawała ludzki ziołowy Persen żeby ją wyciszyc i uspokoic (uzgadniałam to z wetem). Najprawdopodobniej była bita za robienie w domu. Moge jedno powiedziec - z doświadczenia i z tego co weci mówili. Nie wolno psa karcic za zrobienie po fakcie. Jak znajdziesz narobione gdzies w domu to nie reaguj. Jak złapiesz na uczynku - możesz nakrzyczec ale tylko wtedy gdy akurat robi. A najlepiej działa metoda pozytywna. Jak zrobi na dworzu to chwal. Pies szybko łapie, że jak zrobi np. na ogródku to pańcia chwali. On przecież też przeżywa, że jest w nowym miejscu. Może próbowac znaczyc nowy teren. Pisz - my czekamy na wieści. :lol:
  20. U mnie się zacina - ale zobaczyłam jaki zalotniś z Gangstera. :eviltong:
  21. Co za schronisko, że nie możesz obejrzec psa. Gdybys chciała adoptowac to kupowanie kota w worku. No ale coś już wiadomo.
  22. Loozerko moja Kajcia do dzisiaj nie trawi Nuki. Nie atakuje ale omija łukiem i warczy jak ta podchodzi. A zazdrośc o TZ-ta jest tak wielka, że jak Nuka przytula się z boczku to Kaja potrafi cała wleźc na niego żeby byc jak najbliżej. :evil_lol: Ale Kaja to specyficzny pies - nawet jak ma cieczkę to warczy na psy.
  23. Danusiu - jak widac twój pies to anioł. Nie dośc, że nie atakuje Scrapiego to jeszcze chciałby go niańczyc. :lol: Z tym załatwianiem to może byc na początku problem - w schronie niestety nikt w sumie na spacerki z psiakami nie chodzi - tylko wolontariuszki. Ale Scrapi jest młodziutki i na pewno szybko się nauczy. Trzymamy dalej za was kciuki.
×
×
  • Create New...