Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. To ja wkleję fotki, żeby nie było, że tylko gadamy. :evil_lol: Dzisiejszy spacer [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4453/p4080070zm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/319/p4080071ug5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3685/p4080076ji4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Elitesse']oj doswiadczam to ja na codzien u Wacika :shake: moge go codziennie roczesywac a i tak koltunki sie robia :diabloti: za to sredniaki moge raz w tygodniu rozczesywac i nie ma problemu :multi:[/quote] U mnie się zdarza, że raz na miesiąc są czesane. :evil_lol:
  3. Trochę niepokoją mnie te braki wiadomości od Danki. :roll:
  4. [quote name='Celina12']:diabloti:-ja też nie i nawet nie zabieram się za zgadywanie bo i tak nie rozpoznaję:shake: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG] to potrafię...4 poopki -prawda? Zgadłam???:diabloti:[/quote] No chciałam wsystkie złapac ale cholerki tak się kręcą, że zanim zrobię jedno jako takie zdjęcie to pięc do usuniecia. :evil_lol:
  5. Ale stron napukałyście. :evil_lol: To dobrze, że jest wesołym i młodym psiakiem - łatwiej będzie domek znaleźc.
  6. Celinka grzeczne te twoje psiaki tak się lubią przebierac. :cool3:
  7. AnkaG

    Hektorek :)

    Roxana u mnie się domagasz fotek a sama nic nie dajesz. Ty tu nie zagaduj tylko foty dawaj. :eviltong:
  8. [quote name='Czarne Gwiazdy']Bo wtedy ta sierść była szorstka, a teraz mamy amerykańce - czyta sznaucero-pudle :evil_lol: Tak piekne kudłacze generalnie z sierscią trudną to utrzymania - czesac, czesac i czesac. Piękne na wystawach a na co dzień filcujące się, watowate wiecznie poplątane futerko.
  9. [quote name='eria']mój Kreon ma około 8-10 lat, sierść ma jak drut dosłownie, bardzo twardą i prostą, a nasza znajoma 3-letnia olbrzymka miękką i falującą :shake:[/quote] 8-10 lat temu nie było amerykańskiej krwi praktycznie w Polsce. Dlatego twój Kreon ma sierśc twardą.
  10. No niestety amerykańska krew dała mocne budowy ale koszmarny włos. W Stanach to (tak słyszałam) sznupki już nie są szorstkowłose. :evil_lol: Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie by ktoś miał mi trymowac psa podając głupiego jasia. Zgadzam się z tym co pisze Bill. Ja mam jak już pisałam cztery sznupki mieszanki przeróżne: krew i włoska i i niemiecka i amerykańska. I każda ma inny włos. I jedynie z Keysi i to tylko wiosną wyłazi włos bez problemu i jest faktycznie trymowana do łysa. Ale jej ten włos lekko wychodzi. Reszta jest tylko trochę przeskubana - tzn ma tylko miejscami prześwity. [B]Doginka [/B]to nie krytyka w twoja stronę - absolutnie. To tylko moje przemyślenia.
  11. No przecież miałas nie bic. Ja na cztery nie namawiam no ale dwa ....
  12. Bafciu zdrowiej pieseczku.
  13. Dzisiejszy spacer [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4453/p4080070zm3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/319/p4080071ug5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3685/p4080076ji4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG][/URL]
  14. Łóżkowych dzisiaj nie ma ale jest zagadka. Kto jest na zdjęciach? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2327/p4070066rh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3054/p4070068kx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2333/p4080074zo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5451/p4080075jk0.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Agnie Koty']Mój Boze, przecież loozi nie znajdzie jej lepszego domu, to raz. Sama mówiła że kiepski z niej tymczas bo się przywiązuje, to dwa. Poza tym, co to za płonąca dogomaniaczka z jednym psem, to trzy.[/quote] Zgadzam się w całej rozciągłości. Ja mam cztery psy. I też miałam być DT dla tego czwartego. Loozy nie bij. :evil_lol:
  16. Jaki ten Atosik już bialutki, a Hektorek dalej za Dumcia biega?
  17. Najedź na tytuł wątku - kliknij prawym klawiszem i wybierz utwórz skrót i później tutaj daj - wklej.
  18. Czy ktoś może mi podac nr pryw. konta Greven to wyślę cokolwiek kasy i wystawię książki na bazarku.
  19. No to się udało. :lol: Dzielna jesteś.
  20. A masz jakieś zdjęcia Figi - albo jest jej watek na dogo ? A może jest ktoś z twojej miejscowosci co ma sznaucera i mógłby obejrzeć twoja sunię i ocenic włos ?
  21. No to ja jutro mocno trzymam :kciuki:
  22. Celinko dopiero poszły do ładowania. Muszą się całą noc ładowac. :roll:
×
×
  • Create New...