-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Niedobrze ... :-(
-
Mogło się coś odnowic jak nadwyrężył. :shake:
-
A ja mały off. Syn właśnie dzwonił. :multi: Na turnieju w Kielcach zdobył II miejsce w solo disco. Jest Wicemistrzem Polski. Joopi. :multi: Z duetem zajęli 7 miejsce na 60 startujących a z mini formacją 5 na 40 stratujących. :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Malawaszko się muszem pochwalic. Syn właśnie dzwonił. :multi: Na turnieju w Kielcach zdobył II miejsce w solo disco. Jest Wicemistrzem Polski. Joopi. :multi: Z duetem zajęli 7 miejsce na 60 startujących a z mini formacją 5 na 40 stratujących. :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Już usunęłam. :eviltong: Syn właśnie dzwonił. :multi: Na turnieju w Kielcach zdobył II miejsce w solo disco. Jest Wicemistrzem Polski. Joopi. :multi: Z duetem zajęli 7 miejsce na 60 startujących a z mini formacją 5 na 40 stratujących. :lol:
-
Ja rozumiem, że pies je banany, jabłka, mandarynki, melony ..... Ale Nuka ukradła dzisiaj surowego ziemniaka i zanim ją dopadłam to połowę zjadła. I to ukradła z miski z wodą jak poszłam wieszac pranie. :crazyeye: A i waży 6,55 kg - więc przytyła 1,15 kg. :lol:
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7344/p4170108dq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4643/p4170110ut8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/923/p4170111ar2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6638/p4170112wn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5738/p4170113aq4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9982/p4170114uf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5336/p4170116rg6.jpg[/IMG][/URL] A to kącik z medalami i pucharami syna. Wiszą tam też medale psów. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9577/p4170117xo2.jpg[/IMG][/URL]
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita suuper dbasz o Pyzulkę. :buzi: -
To ty Czarodziejko taki tłuścioszek jak i ja. :evil_lol:
-
Zenuś na charcich nóżkach - już w nowym domku !!! :)
AnkaG replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Priorytetem nie :oops: tylko poleconym, żeby na pewno doszły. -
Zenuś na charcich nóżkach - już w nowym domku !!! :)
AnkaG replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że plakaty dojdą na początku tygodnia. -
Miejmy nadzieję, że to TEN domek. Momusku trzymam kciuki.
-
Czarodziejko - ty podobno mała krucha istotka a duch w tobie przeogromny. :cool3:
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skan wysłałam do Inez i masienka. Następne dopiero mogę w poniedziałek. -
Cioteczki ja ostatnio znowu w robocie zarobiona - nie mam siły.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Booooska. :loveu: Monita ty się jeszcze zastanów ... :eviltong: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No pewnie, że jest - ok. 300 psów. Wystarczy wrzucić w google: schronisko szczecin. Ale na stronie mało psów - lepiej obejrzeć w schronisku. Wolontariuszką jest np. Inez i można z nią się skontaktować i umówić. Może kolega np. powie jakiego by widział psiaka to wybierze się te które podobne i zrobi fotki. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Ludek']To ja też porpszę o skan [email protected] Dziękuję. Poszło. :lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pyzulka zrobiła porządki poświąteczne. :evil_lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skana nie kasuję, może np. dusja będzie chciała. Przecież ona dalego mieszka. -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Yajo[/SIZE] wylicytował u mnie na bazarku ksiązki za [SIZE=4]50 zł.[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] :bigcool: :bigcool: :bigcool: -
Loozerka to ja tylko tyle: :calus: :buzi: :cunao:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to trzymam kciuki za domek. Pyzunia taka śliczniusia. :lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wysłałam skan do trzech osób, które wyraziły zapotrzebowanie. :lol: -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=red]UWAGA !!![/COLOR][/SIZE] Jutro wpłacam na AFN pewną kwotę i tym sposobem otworzę skarpetę po nazwą [COLOR=red][B]Kremowy Greven[/B][/COLOR]