Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Oby to był TEN właściwy pan. Trzymam kciuki.
  2. Amiska wymieniłam Sasankę ... :lol: A ciuchów to dusje chyba walizkę przywiozła dla Irenki. :multi:
  3. Amiśka od 4 rano na nogach- była w pracy. Ja miałam smakoszki dla psów - ale mnie od razu lubiły. :evil_lol: Cała banda stała w koło i wpatrywała się we mnie jak w obrazek.
  4. A my szczecińskie dogociotki dzisiaj spotałyśmy się u pani Irenki. :multi: Przyjechała dusje z holandii i to był przyczynek do spotkania. Dużo ludzi i dużo psów. :lol:
  5. Ale było fajowo. :multi: Wreszcie się osobiście poznałyśmy bo w większości to tylko przez dogo się znałyśmy. Ludzi dużo, psów chmara. Osoby Karolina wymieniła. To ja wymienię psy: rezydent Maksiu - siła spokoju, Uszko Karoliny, Sasanka Amiśki, Alaska Gosi, Tosia i Raf (albo jakoś tak) Dusje. I psy się nie zjadły chociaż siedziały w jednym pokoju. Roxana jutro ma fotki wstawic. :lol:
  6. A my dzisiaj mięliśmy spotkanko u Pani Ireny. Ale było suuuper. Wreszcie się dogociotki osobiscie poznały.
  7. Myślę, że już przy pierwszej cieczce moze zajsc ... :shake:
  8. Suki miniatur dostają pierwszą cieczkę pomiedzy 6 a 8 m-cem życia. Nie powinno się sterylizowac przed pierwszą cieczką ze względu na sprawy hormonalne (z tego co słyczałam bo moje suki nie są wysterylizowane).
  9. Czy znowu mamy głosowac na Szczytno czy na jakiś inny schron?
  10. To jest suczka która zaginęła w Warszawie Wawer. Podawałm już info o niej. Sprawdźcie czy Buba reaguje na imię Nela. [IMG]http://eurocity.pl/obrazki/zdjecia/og_91317_1.jpg[/IMG]
  11. Na allegro to strach małą dac bo jeszcze rozmnażacze się zgłoszą ...
  12. Wylicytowałam sukienkę na bazarku i mogłam wybrac cel. Będzie dla Bono. :lol:
  13. Sznaucer wymaga pielęgnacji szaty. A to kosztuje. I powinien to robic ktoś kto ma doświadczenie - i w trymowaniu i w prawidłowym strzyżeniu. Ja swoich sama nie strzygę. Trochę trymuje ale zasadniczo to robi moja fryzjerka. Buba tak jak pisałam jest fatalnie oskubana. Szkoda, ze Neris nie ma telefonu do pani. Bo ona miała sznaucery. :roll:
  14. Celinko słoneczko ale przeszłaś. :roll: Ucałowanka.
  15. Miniatury rosną praktycznie do pierwszej cieczki tj. do 6 -8 m-ca życia. To co napisałaś wielkośc 37 cm (mierzy się kłębie tj. zaraz za szyją) odpowiada wzrostowi miniatury (ja mam takie pomiędzy 35 a 38 cm). Znaczenia - prawidłowe wszystkie. To umaszczenie to czarno-srebrne. Głowa typowa dla sznaucera. Ogon normalny niekopiowany. Teraz się już niekopiuje i różnie sznupki noszą. Uszy trochę źle nosi ale to często spotykane. Jeśli się ją porządnie ostrzyże (teraz to opitolona za przeproszeniem) to ładna sunia z niej będzie. Zwłaszcza dobrze wytrymuje - to futro nie będzie tak sterczało na wszystkie strony. To samo miałam z Nuką - po dobrym wytrymowaniu normalnie już wygląda. Broda odrosła.
  16. Dla porównania moja Nuka. Ona też była brzydko ostrzyżona i miała przyciętą brodę. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3217/p3200010tr8.jpg[/IMG][/URL] Karola - mała to sznupek nie mixik. :lol:
  17. Pewnie pańcia obydwa mocno kocha a one ją. :loveu: Monita jak super, że Zula tak szybko doszła do siebie po schronie.
  18. Ja już się zakochałam ....
  19. To jest sznaucer. No wiem, rasowy= rodowodowy. Ale ona jest ładniutką sznaucerką tylko koszmarnie ostrzyżoną. Ale futerko odrasta. Cuuudna. :loveu:
  20. Na razie nic dla Maksia nie potrzeba. :lol:
  21. Ja miałam GINGO od ciebie odebrac i tak jadę , jadę i dojechac nie mogę. Dlatego nie wysyłałaś. A mnie coś po kościach kręci jakieś grypowe. Jak będę wiedziec, że dusje dojechała to zadzwonię do ciebie (nr mam)
  22. Dalej nie ocenię po tych fotkach. Ale raczej to miniatura. Umaszczenie na pewno miniatury czarno-srebrnej. Ostrzyżona fatalnie. Ale fajna sunieczka.
  23. Co do cieczki. W sytuacji, gdyby faktycznie dostała zanim będzie miała zrobioną sterylkę, to można przerwać cieczke do 3 dnia tabletkami. Jest to chyba lepsze rozwiązanie niż już teraz wstrzymywać zastrzykiem. Zresztą jeśli jest krótko przed cieczką to i tak dostanie. Ja taka mądra bo załatwiałam dla Uciechowa tabletki u mojej wetki i robiłam rozeznanie co i jak. ;)
  24. Dopiero wpadłam na ten wątek. :lol: Ja też myślałam, że ona jest wieksza. Ale kluseczka z niej. Dorothy wysłałam bardzo symboliczną kwotę.
×
×
  • Create New...