-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
To ja skikam zagłosowac. :lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Reszta mojego stada kulturka - powąchały się i zero zainteresowania. Zainteresowane były zapaszkami na łąkach. A ta mała wredota .... Dobrze, że ciotka Amiska swój człowiek. :lol: -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
AnkaG replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Fajnie, że znalazł domek. :lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A ja dzisiaj spotkałam się na spacerku na łakach z Amisią. Ona ma dwie jamniczki królicze długowłose. To przez Amisię Nuka trafiła do mnie. ;) I ta przerażona, trzęsąca się jeszcze do niedawna kulka robiła takie polowania na jamniorki, że na smyczy musiała iśc. :mad: -
Amisia to nie poznawała Nuki. :crazyeye: Pamiętała ją ze schronu. Skulone, długie, kudłate z obciętą brodą. A teraz ogon na grzbiecie, ostrzyżona, broda urosła. No i ZACHOWANIE !!! Krzyczałam na nią za te ataki na jamniorki. To przez chwilę udawała, że sie boi ... A za chwilę znowu to samo. :diabloti: Biedne jamniorki szły przy nodze Amisi, dopiero jak wyczuły, że ta zołza na smyczy i ich nie dopadnie to troche odżyły. Bo ta reszta mojego stada to wogóle nie zwracała uwagi na nie. Na początku Esta podbiegła, sprawdziła co i jak i latały nie zwracajac uwagi na małe.
-
A to fotki które zrobiła kochana Amisia na spacerku. Na pierwszym zdjęciu Nuka. Uśmiech zadowolonego psa - po polowanku ...:diabloti: Jak widac na smyczy ... [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3853/psy892cl0.jpg[/IMG] Keysi i Esta [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1048/psy893dt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8869/psy894ye5.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1215/psy895dy5.jpg[/IMG] Esta i Kaja [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1936/psy896ap9.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1723/psy897eu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/9417/psy898wz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2714/psy899fd0.jpg[/IMG] Nuka i ja [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8962/psy891ol0.jpg[/IMG]
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
AnkaG replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Psy mnie wręcz uwielbiały - bo miałam smakoszki psie i dzieliłam między sforę co widac na zdjęciu. :razz: -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
AnkaG replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Nie ona się tak kręciła bo chciała towarzysko się mocno udzielac :evil_lol: -
Dzisiaj się spotkałyśmy z Amiśką i pojechałyśmy na łąki na spacer. Amiśka ma dwie sunie jamniczki królicze długowłose (3,5 kg wagi). To przez Amiśkę Nuka trafiła do mnie. ;) Wiecie jaka wredota z tej Nuki - cały czas polowała na te dwie malizny. Musiałam ją na smycz złapac. A takie toto było wystraszone. :mad: Amiśka to robiła :-o Bo przecież widziała ją w schronie. To była taka przerażona trzesąca się kulka. A dzisiaj to nawet na smyczy tylko zezowała na te małe myszki ... Ogon zawinięty do góry, lekki truchcik i wzrok bazyliszka. :diabloti:
-
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Karola - czy masz domek dla małej czy szukamy ? -
To link do tematu Pani Ireny i Maksia. Pisali o nas w majowym Moim Psie. ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36379[/URL]
-
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
AnkaG replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
A ja się duuuużo miziałam z Tosią i dostałam duuuużo buziaczków od niej. Brzuchola mi do drapanka wystawiała i łapką o jeszcze zaczepiała. A w dusje wpatrzona jak w obrazek. :loveu: -
Czy Pan tatuś okazał ojcowskie uczucia? ;)
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maksiu to taki duuuży przytulanek. :lol: A pani Irena ma problem z sąsiadem. :shake: Nie pozwala jej jeździc windą z psem (6 piętro), bo córka ma alergie na psy. Grozi jej, że jak bedzie jeździc to powiadomi policję i każe ją wyeksmitowac z Maksiem. Chyba trzeba do pana pójśc i go obtentegowac. Co cioteczki można na to poradzic, czy są jakies przepisy ? -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Niestety tylko izolacja psów ...