[quote name='Figa Bez Maku']fiu fiu AnkaG...gdzie ja przy Tobie z jedną Fiśką:crazyeye: :oops:[/quote]
To ty ciocia nie wiedziałaś, że ja mam już cztery sztuki. :evil_lol:
Ostatnią Nukę przytargałam ze schronu w sylwestra na prośbę wolontariuszek - totalny stres. Miałam byc DT ale została.
Nuka jest na dole z lewej strony. Obok najstarsza Esta. Przez okno wygląda Kaja (też nie planowany pies) i obok Keysi.