Ja przybędę ale nie będę piła bo samochodem.
A sznupki mam cztery. :lol:
Estkę - lat skończone 11, Keysi - córka Esty - lat 7, Kaja - lat 6 - trafiła przypadkiem do nas - odkupiona - była bita. No i Nuka zabrana w sylewstra ze schronu na prośbę Amiśki i Inez jako DT. No ale została u nas. :multi:
Kocham je wszystkie.