Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Czoko nie dyskwalifikuje to, że mieszkasz daleko chociaż lepiej jest jak potencjalny chętny bliżej mieszka. :lol:
  2. A co wieś podejrzewa, że ty coś z tym kierowcą .... :cool3:
  3. Była sobie fajna maskoteczka a jak podrosła to fruuu z domu ... :angryy: Dwie młode suczki pewnie by się dogadały ze sobą.
  4. Zaraz zadzwonie do Inez, żeby się odezwała. Niestety abonent nie osiągalny.
  5. Ale pilnują, żeby Celinki nie ukradli ...:diabloti:
  6. Wystawię coś na bazarku dla niej ale muszę pomysleć co ... :confused:
  7. O kurcze, żeby chłop to wytrzymał ... :evil_lol: Trzymam kciuki za domek Bubci.
  8. O już nastąpił kontakt między właściwymi osobami ... To ja ją pokazałam czoko123 - w dziale: przygarnę psa. To tak dla info. :lol:
  9. Cześć Zosiu ale masz wielgachne wilczurzyce. :roll: I po oczach widać, że psotne. :razz:
  10. A ja tam lubię ciepełko. Dla mnie może być 30 stopni. Część cioteczki. :lol:
  11. Nuka dostawała antybiotyk i kazali mi podawać ludzki rutinoskorbin i syrop na kaszel (Kupiłam prawoślazowy). To, że najprawdopodobniej jest to kaszel kenelowy powiedziała mi wetka w schronie. Nie jest to groźna choroba dla psa ale ciągnie się ok. 2 tygodni. Nuka najpierw kichała a później przeszło jej to w taki kaszel - miała odruchy wymiotne ale nie zwracała. I apetyt też miała wtedy słabiutki. PS A jak tam matura?
  12. Inez to może być kaszel kenelowy - Nuka też takie objawy po zabraniu ze schronu miała.
  13. Dziewczyny jak patrzę na wasze godziny urzędowania na dogo to jeszcze bardziej spać mi się chce ... :crazyeye: Ale ja sowa - wieczorkiem i w nocy ruchliwa. No i niskociśnieniowiec. Jeszcze pare dni i Bonusia lekarz obejrzy. Tak się męczy bidulek.:roll:
  14. Nie on był "tylko" mocno przeziębiony i z biegunką ... Gile się lały z nosa. Smierdział straszliwie (samochód przez miesiąc mi capił). Ania K. u nas w Szczecinie go wykąpała i ostrzygła. Zawiozła do Warszawy a z warszawy Weszka zabrała do Krakowa. Tam go wyleczyła antybiotykami i po paru dniach było już ok. Wczoraj pytałam weszkę czy ma jakieś info o nim. Wszystko w porzo. Ma kontakt z nowa pańcią. :lol: Ale nie wiem czy by pożył jeszcze długo w schronie ...
  15. Co za ludzie - tylko łacina mi się ciśnie na usta ...:angryy: Fajna ta mała. :lol:
  16. Myślisz, że taki osobisty buziaczek to będzie to ... :cool1:
  17. A może on się nie chce bawić przez te chore oczka? A co do oswajajnia psiaka - Nuka jest u mnie 5 miesięcy i jak ją na grzbiecik chcę położyć to dalej nóżki podkulone i strach. To trzeba po prostu czasu ... Jeszcze zobaczysz jak będzie sam sie pchał na te kolanka. :lol:
  18. Ogonek się goli cały na równo tak jak grzbiecik. Bez pomponów, chorągiewek itp. :evil_lol: A Nuka chyba nigdy nie była trymowana. Jak jej sierśc odrosła to wszystko sterczało. Wyczesałam trymerem za jednym razem dwie pełne garście kłaków. Fryzjerka doskubala reszte i teraz sama z niej po trochę ściągam. Ale fakt ona ma bardzo szorstką, dobrą gatunkową sieśc i w zasadzie wogóle się nie kołtuni.
  19. Kasiu dzieci trzeba miec. :cool3: Ja mam syna - w listopadzie skończy 18 lat. ;)
  20. No właśnie Nuka nie pije wody ... Taki dziwny pies. Za radą wetki daję jej wodę i dolewam trochę mleka. Wtedy pije. Ale też niedużo. Widzę, że nie zwrócil nikt uwagi na pozycję budy jak Keysi wlazła ...:evil_lol:
  21. Weszka a jak z kasą? Sterylka kosztuje. Hmm przejrzę co mam i pomyślę o bazarku ...
  22. Celinko jak tam ręka? Czy to było szukanie kota? :evil_lol:
×
×
  • Create New...