-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Czoko nie dyskwalifikuje to, że mieszkasz daleko chociaż lepiej jest jak potencjalny chętny bliżej mieszka. :lol: -
A co wieś podejrzewa, że ty coś z tym kierowcą .... :cool3:
-
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Była sobie fajna maskoteczka a jak podrosła to fruuu z domu ... :angryy: Dwie młode suczki pewnie by się dogadały ze sobą. -
jamniki i mixy juz szczesliwe, cudowne domki znalezione/ szczecin
AnkaG replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Zaraz zadzwonie do Inez, żeby się odezwała. Niestety abonent nie osiągalny. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wystawię coś na bazarku dla niej ale muszę pomysleć co ... :confused: -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
O kurcze, żeby chłop to wytrzymał ... :evil_lol: Trzymam kciuki za domek Bubci. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita czekaaaamy ... -
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
O już nastąpił kontakt między właściwymi osobami ... To ja ją pokazałam czoko123 - w dziale: przygarnę psa. To tak dla info. :lol: -
Cześć Zosiu ale masz wielgachne wilczurzyce. :roll: I po oczach widać, że psotne. :razz:
-
jamniki i mixy juz szczesliwe, cudowne domki znalezione/ szczecin
AnkaG replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Nuka dostawała antybiotyk i kazali mi podawać ludzki rutinoskorbin i syrop na kaszel (Kupiłam prawoślazowy). To, że najprawdopodobniej jest to kaszel kenelowy powiedziała mi wetka w schronie. Nie jest to groźna choroba dla psa ale ciągnie się ok. 2 tygodni. Nuka najpierw kichała a później przeszło jej to w taki kaszel - miała odruchy wymiotne ale nie zwracała. I apetyt też miała wtedy słabiutki. PS A jak tam matura? -
jamniki i mixy juz szczesliwe, cudowne domki znalezione/ szczecin
AnkaG replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Inez to może być kaszel kenelowy - Nuka też takie objawy po zabraniu ze schronu miała. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
My też witamy Morganę. :lol: -
Nie on był "tylko" mocno przeziębiony i z biegunką ... Gile się lały z nosa. Smierdział straszliwie (samochód przez miesiąc mi capił). Ania K. u nas w Szczecinie go wykąpała i ostrzygła. Zawiozła do Warszawy a z warszawy Weszka zabrała do Krakowa. Tam go wyleczyła antybiotykami i po paru dniach było już ok. Wczoraj pytałam weszkę czy ma jakieś info o nim. Wszystko w porzo. Ma kontakt z nowa pańcią. :lol: Ale nie wiem czy by pożył jeszcze długo w schronie ...
-
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Co za ludzie - tylko łacina mi się ciśnie na usta ...:angryy: Fajna ta mała. :lol: -
Myślisz, że taki osobisty buziaczek to będzie to ... :cool1:
-
Ogonek się goli cały na równo tak jak grzbiecik. Bez pomponów, chorągiewek itp. :evil_lol: A Nuka chyba nigdy nie była trymowana. Jak jej sierśc odrosła to wszystko sterczało. Wyczesałam trymerem za jednym razem dwie pełne garście kłaków. Fryzjerka doskubala reszte i teraz sama z niej po trochę ściągam. Ale fakt ona ma bardzo szorstką, dobrą gatunkową sieśc i w zasadzie wogóle się nie kołtuni.
-
Kasiu dzieci trzeba miec. :cool3: Ja mam syna - w listopadzie skończy 18 lat. ;)
-
No właśnie Nuka nie pije wody ... Taki dziwny pies. Za radą wetki daję jej wodę i dolewam trochę mleka. Wtedy pije. Ale też niedużo. Widzę, że nie zwrócil nikt uwagi na pozycję budy jak Keysi wlazła ...:evil_lol:
-
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Weszka a jak z kasą? Sterylka kosztuje. Hmm przejrzę co mam i pomyślę o bazarku ...