Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Estka pilnuje piłki po stołem [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5215/p5130131eu1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/842/p5130134kw4.jpg[/IMG][/URL] Nuka pije wodę z mlekiem bo samej wody nie pija ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2186/p5130136pd2.jpg[/IMG][/URL] Sjesta [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5203/p5130139hc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/1967/p5130141qf7.jpg[/IMG][/URL] Kącik sypialniany [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9767/p5160142zq7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6208/p5160143yk3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5364/p5160144wp5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/6803/p5160145pm7.jpg[/IMG][/URL] A tu Keysi wlazła do budy ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/6360/p5170146bj8.jpg[/IMG][/URL]
  2. No to po prostu zwyczajny facet. Im się jest lepszym tym oni bardziej niewdzięczni ...
  3. Weszkę psy kochają. Chyba czują ile ona robi dla tych bezdomnych. :loveu:
  4. No wiesz ona raczej motylka nie przypomina. :evil_lol: Taka słodka gąsienniczka - tłuściutka i milutka. :lol:
  5. To chyba raczej gąsiennica przed zmianą w motylka. :evil_lol:
  6. Wreszcie jakieś dobre wieści. :multi: Ja wpłaciłam 1% podatku swojego i TZ-ta na fundację Emir.
  7. Dobrze, że jedziecie do dra Garncarza. Dziewczyny wpłaciły za książki i ja za sukienkę. To nie jest duża kwota ok. 35 zł. A jak wyglądają finanse Bono? Amiga wiesz ile bidulek ma w skarpecie? Może trzeba jeszcze coś podziałac ?
  8. Nooo facet widac nie lubi jak mu się przy klejnotach grzebie. :cool3:
  9. Widzę, że uczucia cioteczek jakoś tak w stronę Keysi się kierują ... :razz: A może taka fotogeniczna?
  10. Ja ciagle zaglądam :lol: i czekam na fotki :mad:
  11. Widac gustuje w małych, czarnych przy kości. :evil_lol:
  12. [quote name='carolinascotties']Witam :) piękna galeria Aniu - a Twoje dziewczyny - FANTASTYCZNE:loveu: !!![/quote] Cześć Karolinko. :lol:
  13. [quote name='Kudłata_Koza']To chudziutka pewnie była :(. Nett teraz waży pewnie z 8-9 kg :D[/quote] Ona od tego czasu przytyła i waży teraz ok 6,7 kg. I wystarczy bo ona drobniutka jest. A była strasznie chudziutka i chora na kaszel kenelowy. Była tak słaba jak ją zabrałam, że nie miala siły na kanapę wskakiwać, a na spacerze raz jak kichnęła to się przewrócila. :-( Moja największa Keysi waży 9,7 kg, ale to duża i potężnie zbudowana suka.
  14. I tak ładnie się wybarwił. :loveu:
  15. Śliczniusi. :loveu: Pod takimi dredami takie cudo było. :multi: A na tym ostatnim zdjęciu .... uśmiech zadowolonego psa ...
  16. Ja zagłosowałam na Szczytno, ale mało ma głosów. :shake:
  17. No jestem taka ani chora ani zdrowa. Nie mam temperatury ale samopoczucie mam okropne - bolą mnie gnaty i w klacie. A to nasz wątek (znaczy moich suniek) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55301
  18. Poogladamy pana psa. :razz:
  19. My robiłyśmy próbę zapoznawczą naszych psów. I co - ta zołza Nuka chciała zjeśc jamniorki Amiski. :mad: A ja czuję się paskudnie ...
  20. Dojedziesz pociągiem. :cool3:
  21. Esta i Keysi to z tych większych sznupków. Kaja jest idealna wzrostem na sukę. Nuka to taka malizna - drobna, mały łepek. Teraz to już podpasiona bo jak zabrałam ze schronu to ważyła 5,4 kg. :cool3:
  22. No i co z budami?
  23. Celinka zazdrość :p Nie dość, że wygłaskałam to jeszcze Sasanka buziaki mi dawała. :eviltong: Wiesz ale one jak takie małe fretki - zwinne, szybkie, skoczne. Malizny (3,5 kg) a skaczą do pasa.
  24. Najbardzej żebrzący wzrok to miała Alaska. Ale Gosia się śmiała, że ona żyje po to aby jeść. :evil_lol:
×
×
  • Create New...