Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ręce mi opadły. :-( Trzeba zmienić tytuł wątku na alarmujący. Pomyślę nad bazarkiem.
  2. Pewnie Morgankę skóra swędzi po "odkryciu" po latach.
  3. A po czym w schronie stwierdzili, że on rasowy. :crazyeye: Na fotkach to jeden wielki kołtun.
  4. Karola pozwoliłam sobie już usunąć Bubę z podpisu. ;) Fajnie czytać, że psinka ma fajny domek. :lol:
  5. A ja lubię ciepełko i proszę nic nie schładzać. :eviltong: A co do uszu :hmmmm: - może niedokładnie myjesz i biedna Amiga musi poprawiać ?
  6. Co jeden sznupek to ładniejszy :lol:
  7. Zdjęcia :placz: :placz: :placz:
  8. Cześc cioteczki - wreszcie sie pozbyłam tego choróbska ...:angryy: Dusje miło spędziłas urlop?
  9. U mnie tak: - Kaja nie całuje (noo raz na kilka miesięcy) - Esta całuje i umie na zawołanie: daj buzi - całowac, ale jak jej sie nie chce to robi to na odwal - Keysi uwielbia i przy kazdej okazji daje buziaczki - Nuka nie całuje tak bez przerwy ale jak ją najdzie to potrafi to non stop robic aż np. całą twarz wymyje
  10. Ja też będę myślami z tobą Celinko. Neris - słodkie te twoje cudeńka. :lol:
  11. Fajny model - fajne fotki. :lol:
  12. A co do opanowania bandy na spacerach. Niestety koło mnie wszędzie jeżdżą samochody. Psy mają dwa spacery dziennie bo jak widać na zdjęciach mam ogród na którym robią sioo a i czasami koo (w tym jest doskonala Nuka). :diabloti: Rano TZ pakuje je w samochód i jedzie na pobliskie działki ogrodnicze. Wieczorem jeżeli nie jadę na łąki na spacer, to idziemy z synem we dwójkę - 2 x po 2 psy na smyczach. Od czasu zaginięcia Kajci w lutym w lesie boimy sie lasu. Jeżdżę dlatego na łąki bo tam je widzę. A trudno upilnować tyle psów, które chętnie się zrywaja i to jeszcze namawiając się między sobą. Jedyna Nuka która tupta przy nodze i jak na razie nie ma odruchów polowania na wszystko co się rusza.
  13. Kajcia [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6158/p5210148rp7.jpg[/IMG][/URL] Keysi [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/5937/p5210149ge0.jpg[/IMG][/URL] Nuka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7721/p5220150cl7.jpg[/IMG][/URL] Nuka i ja [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6055/p5220152hc0.jpg[/IMG][/URL] Nuka [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8112/p5230155ly6.jpg[/IMG][/URL] Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/425/p5230156dw9.jpg[/IMG][/URL]
  14. Można oj można się zakochac. :loveu: Ja mam cztery sznaucerki (w tym jedną zabraną w sylwestra ze schronu i jedną odkupioną - wg mnie obydwie były bite) i jak widzę te oczka to uch .....
  15. Myślałam, że o jakis ekscesach napiszesz z panem z BMW .... szkoda .... :cool3:
  16. Jak to czym się cieszy - że ma taką SUUUUPER pańcię. :lol:
  17. Bubcia jest grzeczna. :lol: Ciekawe jak się rozbryka ... To takie młode jeszcze ... życzę szczęścia w nowym domku.
  18. U mnie właśnie burze przechodzą - Kajcia już siedzi w gospodarczym ...
×
×
  • Create New...