Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Bardzo się cieszę, bo co to za życie, kiedy nie można samemu się podnieść i chodzić gdzie się chce. Guciuś na niektórych zdjęciach wygląda jak mój Dżekunio pod koniec życia - słaby i bezradny, aż serce pęka na taki widok. Mam nadzieję, że to chwilowe niedomaganie, i że tak jak wiele razy Dżekuś, tak Gucio po gorszym okresie jeszcze stanie na łapki i będzie cieszył się życiem ... Chłopaku bądz dzielny !
  2. U mojego Dżekunia też librella przestała działać, choć na początku dawała spektakularny efekt. Też nie mógł wstać, chodził z trudem, potem wcale, i też karmiłam Go z ręki ... Tak bardzo chciałabym znów Go nakarmić tym co tak lubił -dorszem z ziemnakiem i buraczkami ... Mam nadzieję, że Guciuś ma tylko jakiś kryzys, wiadomo że nie będzie już biegał jak wcześniej, ale że siły jeszcze mu wrócą, że jeszcze wiosna przed nim ... Trzymaj się Guciek
  3. Bardzo smutno... Tyle psów w tym roku odeszło, tu na dogo, i pieski znajomych... I mój Dżekunio ...
  4. Dopiero zobaczyłam, że Rózia ma dom, ależ się cieszę !!! Długiego i szczęśliwego życia sunieczko
  5. Wystaw na bazarku, chętnych pewnie bedzie sporo bo kocyk śliczny, (sama będę licytować ) a przy okazji będzie trochę grosza dla psiaków ...
  6. Ja też mocno trzymam !
  7. Moje jest cały czas dostępne i wyróżnione. Poprzedni link nie działa, bo Neonek przejął wyróżnione ogłoszenie po Gabi, jego poprzednie też było ciągle wyróżnione, po prostu piesków jest bardzo dużo ... Zmieniam co jakiś czas lokalizację, dodaję nowe zdjęcia, pilnuję żeby było ciągle wyróżnione, też chciałabym żeby chłopczyk miał już własny dom ... https://www.olx.pl/d/oferta/szczeniak-do-adopcji-neonek-szuka-domu-CID103-IDPpYPE.html?bs=olx_pro_listing
  8. Mówiłam, że Guciek to twardziel. Ubranko z kołnierzem z futerka - bomba, Gutek wygląda w nim bardzo dystyngowanie
  9. Albo będzie się prowadzał z Romciem jak go panny znudzą - tak też bywało Mój synio bardzo otwarty jest - oczywiście z wyjątkiem kwestii własności miseczki - tutaj radykał
  10. Ja mam wyróżnione na Opole, przeniosę na Katowice.
  11. Co ja widzę - Gabi w domu Bardzo się cieszę, powodzenia sunieczko Moje ogłoszenie Gabi było wyróżnione, więc podmieniłam na Nemo, może przyniesie mu szczęście.
  12. Zmieniłam zdjęcia, wyróżniłam, przeniosłam na Gliwice. Gabi niczemu nie zawiniła, pustawo u niej bo dogo pustoszeje, sama bywam ostatnio bardzo rzadko ... Nie martw, ona i tak jest szczęśliwa, to najważniejsze, a dom znajdzie, zobaczysz.
  13. Chłopak przecudny i ma taką delikatność w spojrzeniu ... Ode mnie 30 zł stałej.
×
×
  • Create New...