Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Dziś zobaczyłam biedaka z wielkim guzem i zadeklarowałam dla niego 50 zł, ale skoro jego szanse na wyjście są marne to niech sunia skorzysta - 50zł/mc dla Mary.
  2. Doczytałam że na razie nie można biedakowi pomóc, ale gdyby jednak sytuacja się zmieniła, dam dla niego 50 zł na mc stałej deklaracji.
  3. Rzadko ostatnio zaglądam na dogo, ale gdy powiedziałaś mi o tym biedaku zaglądnęłam - takiego widoku się nie spodziewałam ... Przecież ten guz jest monstrualnych rozmiarów, jak ten biedak ma funkcjonować ...
  4. Dokładnie osiem tygodni temu , we wtorek o 16.37 umarł mój Dżekunio ... Mam wrażenie, że to było tak strasznie dawno, że tak długo już nie ma mojego Dżekusia, a jednocześnie mam wrażenie że to było wczoraj. Tak bardzo tęsknię ...
  5. Maleńka ma się dobrze, ma ogromny apetyt, zżyła się z opiekunami. Lubi długie spacery w pola, bardzo się cieszy się na wyjście, pani Iza mówi że tańczy wtedy lambadę Tęsknię za małą, ale na razie nie jestem jeszcze gotowa by ją zabrać. Po ostatniej rozmowie z opiekunką, zaczęłam się też zastanawiać czy to w ogóle dobra decyzja by Nuukcia wróciła do mnie, czy życie w mieście, ponad 8 godzin zamknięcia w mieszkaniu dziennie jest lepsze niż to, co ma teraz ... Tęsknię za nią, za jej młodością, miłością i przywiązaniem jakie mi okazywała, za jej radością życia, ale waham się co zrobić.
  6. Agat21 + 50 zł 07.03.2023r. Helli po Norci + 50 zł 07.03.2023r. Iwona z Sosnowca + 30 zł 17.03.2023r. Yoana + 20 zł 21.03.2023r. Mazowszanka13 + 20 zł 27.03.2023r. Malti + 30 zł 30.03.2023r. Elficzkowa + 30 zł 04.04.2023r. hotelowanie + karma za III - 300 zł paragon nr 0000128 str. 24 stan na dzień 04.04.2023r. : + 492,72 zł
  7. Wena dostała stałe od : Agat21 Helli Iwony z Sosnowca Yoany Mazowszanki13 Malti Elficzkowej Pięknie dziękuję
  8. Uregulowałam za marcowe hotelowanie Szymusia. Zasiedział się chłopak, na moim ogłoszeniu które odświeżam, wyróżniam i zmieniam lokalizację, są wejścia, ale nie ma ani jednego pobrania telefonu ani zapytania... Zaczarowany jakiś ten Szymuś
  9. Bardzo dziękuję Fundacji ZEA za karmę dla chłopaka
  10. Szymek dostał stałą od : MGOG Elik Mari23 Feryenne Aldrumka Pięknie dziękuję
  11. Czakuś nie wie, nie czuje że jest chory i to najważniejsze. Mam nadzieję że taka forma utrzyma się jeszcze długo
  12. Bardzo mi przykro ... Serce pęka a nic nie możemy zrobić, jesteśmy bezsilni. Trzymajcie się
  13. A myślałam że Promyś nie do zdarcia ... Mam nadzieję, że mimo diagnozy jeszcze długo będzie hasał Przesłałam dla psiaków parę złotych - nie wiem któremu bardziej potrzebne, wydaj jak uważasz.
  14. Rozumiem że nie jest dobrze ... Trzymaj się Czakusiu
  15. I co robimy ? Jakie kwoty i komu ?
  16. Niestety ... Ale przynajmniej wiemy, że jest bezpieczny, zaopiekowany i traktowany z czułością.
  17. Ależ się cieszę że Blanka ma swoją rodzinę Bądź już zawsze szczęśliwa sunieczko.
  18. Mój Dżekunio też był taki zagubiony, też nie mógł utrzymać równowagi, przewracał się, siły miał sporo, ale główka nie współpracowała z łapkami ... I też miał tak rozdzierająco bezbronny wyraz pyszczka i zagubione spojrzenie
×
×
  • Create New...