Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Zrobiłam chłopakowi nowe ogłoszenie, wyrożniłam. Stare zakończyłam. Powodzenia mały https://www.olx.pl/d/oferta/maly-neo-czeka-daj-mu-dom-CID103-IDZW3h8.html?bs=olx_pro_listing
  2. Zgodnie z ustaleniami przelałam 120 zł ze środków zebranych dla Oczusia-Hebana dla maluszka Rzepika na konto skarbnika Jo37a. W tym : 100 zł od Ona03 i 20 zł od Mari23.
  3. Tak mi smutno, że Guciuś nie doczekał wiosny, ładnej pogody, ciepła, trawy... Wiem że w jego stanie, najlepsze co można było dla Niego zrobić to pozwolić Mu odejść, ale tak bardzo mi żal że już nie ma mojego Muszkietera Guciu, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze
  4. Tak Może czuł, że to ostatni raz, że to ostatnia noc ... Może chciał w spokoju pozwiedzać zakątki gdzie był wolny i szczęśliwy ...
  5. Skończyła się historia Gucia Guciuś przypominał mojego Dżekunia w ostatnich tygodniach życia, tak samo nieporadny i zagubiony, tak samo więzień swojego ciała, które jakby już było nie Jego. Starość zabierała co dzień cząstkę Gucia, aż w końcu całego zabrała ... Odpocznij Guciu, mój pierwszy chrześniaku z dogo
  6. Bardzo biednie Guciuś wygląda, zwłaszcza na drugim zdjęciu, jak tak siedzi na ziemi, widać że łapki już nie współpracują Na ostatnim zdjęciu widać jak mu nosek łysieje - starość zaatakowała z wszystkich stron... Guciusiu
  7. Tak, na cud już nie liczymy ale każdy dzień z apetytem i w dobrym samopoczuciu to dar. Dostań jeszcze trochę tych darów od losu Guciu
  8. Trudne strasznie, ale pociecha jest - Gucinek przeżył cudowne dwa lata, miał psich przyjaciół, jedzenie do syta i miękkie posłanie. Dobre życie. To jest - przynajmniej dla mnie - ogromna pociecha. Guciuś jest już być może przy końcu drogi, ale póki żyje, jest nadzieja, a gdy trzeba się będzie pożegnać, to nie odejdzie nieważny i niczyj, ale jako kochany i żegnany Pan Pies. To też jest pociecha. Trzymaj się Guciu, trzymaj się Agata
  9. Jaki smuteczek ... Sunia ma dokładnie takie smutne spojrzenie jakie miał mój Dżekuś przez pierwsze kilka miesięcy po adopcji ... I takie same piekne brązowe oczy ...
  10. Ale Guciosław się obłowił Podkłady są, butki są, coś do przekąszenia jest - zaopatrzony pięknie chłopak
  11. Dopiero teraz zobaczyłam, jaki mój chrześniak szczęśliwy, jak to się życie potrafi odmienić, miesiąc temu był jeszcze w schronie ... Bądz zawsze szczęśliwy Toficzku
×
×
  • Create New...