Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Mój Dżekuś też taką pozycję przybierał, tak samo główkę do góry wyciągał ... Straszna ta starość i jej nieuchronność. Trzymaj się Miłeczku.
  2. Jako jedyny z trójki zaginionych się odnalazł, a nikt na niego nie czekał, nikt nie szalał z radości ... Wafelek to jeden z tych psów którym los nie sprzyja, a już na pewno nie mają szczęścia do ludzi.
  3. W imieniu Elik informuję wszystkie fanki syncia Żabki/Ziuty, że chłopak jest już w hotelu Pani Magda zachwycona małym. Są zdjęcia i filmiki, Elik wklei później , bo póki co, u nich burza i nie ma netu. Powodzenie piesku na nowej drodze życia
  4. Bardzo mi przykro. Szkoda że Binka byłą szczęśliwa tak krótko, ale dobrze, że była ...
  5. Przykro patrzeć na ostatnie zdjęcie, Gucio wygląda na nim tak biednie, tak bezradnie A jeszcze niedawno był takim zawadiaką, pełnym wigoru i chęci do życia ... Trzymaj się Gutku
  6. Bardzo mi przykro z powodu Binki, same złe wiadomości ostatnio ...
  7. Bardzo Wam dziękuję za pomoc w utrzymaniu Szymusia Chłopak się zasiedział, domu nie widać, ale jemu najwyraźniej to nie przeszkadza, jest szczęśliwy. Jeszcze raz dziękuję
×
×
  • Create New...