limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Takie smutne te pożegnania ... Zrobiliście dla Barytona więcej niż było można. Trzymajcie się. -
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
limonka80 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Na moim ogłoszeniu są 3 pobrania telefonów i 6 osób dodało ją do ulubionych, zastanawiałam się czy ktoś zadzwoni o sunię ... -
Bardzo smutna wiadomość ... Kilka razy wysyłałam do Pani Danuty książki które przekazałam na bazarki, a które Ona kupiła, zawsze wysyłała wiadomość i pisała kilka miłych słów gdy paczka dotarła, czuło się, że była przyjazną, pozytywną osobą. Bardzo żal że odeszła ... Też się dołożę do wiązanki.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
U mnie też A zębiska fest niefajne ... -
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
limonka80 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Widzę że Twoje ogłoszenie Elik już wypromowała, a u mnie Gabi cały czas wyróżniona https://www.olx.pl/d/oferta/lusia-spokojna-dobra-sunia-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-IDPpYPE.html?bs=olx_pro_listing -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymamy mocno. -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Ciężki czas, ciężkie decyzje ... -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Myślę, że jednak niestety dla Fado... Nie widzieć co się dzieje, zwłaszcza gdy ktoś go łapie i gdzieś wiezie, a potem wokół będą same nowe zapachy i ludzie ... Nawet po zastosowaniu jakiegoś środka i tak będzie mu ciężko, ale cóż zrobić, to dla jego dobra. Mocno trzymam kciuki za chłopaka. -
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że Fado zniesie w miarę dobrze wyjazd i wizytę u weta... -
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
limonka80 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi jest przepiękna, szkoda że nie jest starsza, adoptowałabym ją. Zrobiłam jej ogłoszenie, i wyróżniłam do 05.10.2023r. Jeśli trzeba coś zmienić w treści, proszę o informację. https://www.olx.pl/d/oferta/lusia-spokojna-dobra-sunia-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-IDPpYPE.html?bs=olx_pro_listing -
FIDO - Stary, rudy, zaniedbany, mały piesuś za TM [*]
limonka80 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Serce rzeczywiście pęka na widok Fidunia, taki biedniusi się zrobił ... Człowiek tak chciałby pomóc, a nic nie można już zrobić -
Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.
limonka80 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi jest po prostu piękna ... A to jej spojrzenie ... Pełne rezygnacji i smutnej zgody na to co ją czeka... Całe szczęście, że teraz nie czeka jej już nic złego.