Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Takie smutne te pożegnania ... Zrobiliście dla Barytona więcej niż było można. Trzymajcie się.
  2. Na moim ogłoszeniu są 3 pobrania telefonów i 6 osób dodało ją do ulubionych, zastanawiałam się czy ktoś zadzwoni o sunię ...
  3. Bardzo smutna wiadomość ... Kilka razy wysyłałam do Pani Danuty książki które przekazałam na bazarki, a które Ona kupiła, zawsze wysyłała wiadomość i pisała kilka miłych słów gdy paczka dotarła, czuło się, że była przyjazną, pozytywną osobą. Bardzo żal że odeszła ... Też się dołożę do wiązanki.
  4. Widzę że Twoje ogłoszenie Elik już wypromowała, a u mnie Gabi cały czas wyróżniona https://www.olx.pl/d/oferta/lusia-spokojna-dobra-sunia-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-IDPpYPE.html?bs=olx_pro_listing
  5. Ja robiłam, ale zdecydowanie muszę zmienić zdjęcia - ależ Nemo urósł Ja mam na Opole. Wyróźniłam chłopczyka na miesiąc. https://www.olx.pl/d/oferta/sliczny-neo-szuka-domu-szczeniak-do-adopcji-CID103-IDV8RSw.html
  6. Ciężki czas, ciężkie decyzje ...
  7. Myślę, że jednak niestety dla Fado... Nie widzieć co się dzieje, zwłaszcza gdy ktoś go łapie i gdzieś wiezie, a potem wokół będą same nowe zapachy i ludzie ... Nawet po zastosowaniu jakiegoś środka i tak będzie mu ciężko, ale cóż zrobić, to dla jego dobra. Mocno trzymam kciuki za chłopaka.
  8. Gabi jest przepiękna, szkoda że nie jest starsza, adoptowałabym ją. Zrobiłam jej ogłoszenie, i wyróżniłam do 05.10.2023r. Jeśli trzeba coś zmienić w treści, proszę o informację. https://www.olx.pl/d/oferta/lusia-spokojna-dobra-sunia-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-IDPpYPE.html?bs=olx_pro_listing
  9. Serce rzeczywiście pęka na widok Fidunia, taki biedniusi się zrobił ... Człowiek tak chciałby pomóc, a nic nie można już zrobić
  10. Przesłałam przed chwilą parę złotych, miałam już w zeszłym tygodniu, ale jakoś się zagapiłam ... Trzymam mocno kciuki za Sarę, żeby się otworzyła i była szczęśliwa. Uratowaliście ją i dali szansę na nowe życie
  11. Gabi jest po prostu piękna ... A to jej spojrzenie ... Pełne rezygnacji i smutnej zgody na to co ją czeka... Całe szczęście, że teraz nie czeka jej już nic złego.
  12. Zapraszam fanki Gucia na bazarek po części dla chłopaka. Mój synio pewnie by zemdlał, gdyby wiedział że wyrzeźbiłam dla niego bazarek
×
×
  • Create New...