limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Ja uważam że za niewłaściwe zachowanie psa zawsze odpowiada człowiek, a czasem wręcz to zachowanie wywołuje - niewiedzą,a jednocześnie przekonaniem że wie się wszystko, brakiem konsekwencji, brakiem cierpliwości, oczekiwaniem że pies musi byc wdzięczny i idealny itp. Jaśminek chyba znów nie trafił na właściwych ludzi....
-
Proszę wykorzystać według uznania, opiekunowie wiedzą najlepiej na co w danej chwili najbardziej potrzeba. Smutne spojrzenie Marcelka łamie serce... Bardzo mu kibicuję, mam nadzieję że już niedługo uwierzy, że człowiek i pies to wspaniała para, a czytając wpisy Wiosny i słuchając na filmikach z jaką miłością do niego przemawia to myślę że stanie się to szybciej niż myślimy... :-))
-
Na taką wiadomość czekałam :-))
-
Bardzo się cieszę, czuję że jeszcze się Ares nacieszy fajnym psim życiem..... :-))
-
Trzymam kciuki za Aresa. A gdyby było jakieś miejsce dla nowego staruszka to wpłacę jednorazowo 100 zł i 50 zł/mc
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
A jaka to kwota za transport? Może dałoby się uzbierać, może ktoś by się dorzucił.... brat pojechał a on został. Dałabym 150 zł, zawsze to jakiś początek. -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
limonka80 replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Inny czas, inne zwierzaki na zdjęciach, ale wątek dalej piękny.... No i czekamy na sówki- pewnie pluszaki to już nie pluszaki :-) -
Bardzo smutne wieści... Mam nadzieję że można suni pomóc, trzymam kciuki.
-
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
limonka80 replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Baryton jest pięknym psem. Ma w sobie taką godność i spokój. -
Bunia odmłodniała :- ) Wątek Buni to jeden z pierwszych wątków na dogo które czytałam. Trafiłam na niego gdy sunia była już bezpieczna, miała dom, ale chciałam wiedzieć jak się miewa i zostałam. Tak " poznałam" Kubusia, Jaśminka, Żabcię, Muszkę i Kropcię... Tak bardzo się cieszę że sunia szczęśliwa.....
-
Przeszła coś strasznego, ale już jest pod opieką, nie cierpi w samotności, ma pomoc. Podjęto się operacji, czyli jest dla suni nadzieja. Trzymaj się, sunia się wykaraska, zobaczysz.