Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Ja uważam że za niewłaściwe zachowanie psa zawsze odpowiada człowiek, a czasem wręcz to zachowanie wywołuje - niewiedzą,a jednocześnie przekonaniem że wie się wszystko, brakiem konsekwencji, brakiem cierpliwości, oczekiwaniem że pies musi byc wdzięczny i idealny itp. Jaśminek chyba znów nie trafił na właściwych ludzi....
  2. Proszę wykorzystać według uznania, opiekunowie wiedzą najlepiej na co w danej chwili najbardziej potrzeba. Smutne spojrzenie Marcelka łamie serce... Bardzo mu kibicuję, mam nadzieję że już niedługo uwierzy, że człowiek i pies to wspaniała para, a czytając wpisy Wiosny i słuchając na filmikach z jaką miłością do niego przemawia to myślę że stanie się to szybciej niż myślimy... :-))
  3. Na taką wiadomość czekałam :-))
  4. Bardzo się cieszę, czuję że jeszcze się Ares nacieszy fajnym psim życiem..... :-))
  5. Trzymam kciuki za Aresa. A gdyby było jakieś miejsce dla nowego staruszka to wpłacę jednorazowo 100 zł i 50 zł/mc
  6. Chester to naprawdę piękny pies, jest w nim taki spokój i dostojność, a do tego jakie mądre spojrzenie. Czekam jeszcze na jego uśmiech.... Jeszcze niedawno bezimienny za kratami, a teraz karmiony z ręki.... to jego cudne mlaskanie na filmiku wywołało szeroki uśmiech na mojej twarzy :-))
  7. A jaka to kwota za transport? Może dałoby się uzbierać, może ktoś by się dorzucił.... brat pojechał a on został. Dałabym 150 zł, zawsze to jakiś początek.
  8. Inny czas, inne zwierzaki na zdjęciach, ale wątek dalej piękny.... No i czekamy na sówki- pewnie pluszaki to już nie pluszaki :-)
  9. Ja też czekam na dzieciaki choć moja sunia jeszcze dziś nie przyjeżdza. I trochę się pogubiłam na którego zadeklarowałam - chyba na pieska roboczo nazwanego Ósmym. Ale nie ma dla mnie znaczenia który piesek skorzysta, proszę zarządzaj według potrzeb. Deklarację wpłaciłam na Twoje konto.
  10. Bardzo smutne wieści... Mam nadzieję że można suni pomóc, trzymam kciuki.
  11. Baryton jest pięknym psem. Ma w sobie taką godność i spokój.
  12. Też się bardzo cieszę z wieści o Joshim, może wreszcie jego zła karta się odwróciła :-) Często o nim myślałam, tak dobrze go zobaczyć - rzeczywiście dobrze wygląda, dumna postawa, trochę więcej mięśni, piękny pies, choć faktycznie mina trochę gburowata :-))
  13. Bunia odmłodniała :- ) Wątek Buni to jeden z pierwszych wątków na dogo które czytałam. Trafiłam na niego gdy sunia była już bezpieczna, miała dom, ale chciałam wiedzieć jak się miewa i zostałam. Tak " poznałam" Kubusia, Jaśminka, Żabcię, Muszkę i Kropcię... Tak bardzo się cieszę że sunia szczęśliwa.....
  14. Mój Chomik..... ależ się cieszę :-) Psy poduszkowe to moja ulubiona rasa.
  15. Przeszła coś strasznego, ale już jest pod opieką, nie cierpi w samotności, ma pomoc. Podjęto się operacji, czyli jest dla suni nadzieja. Trzymaj się, sunia się wykaraska, zobaczysz.
  16. Cieszę się że nasz piesio zaopatrzony w dobrą karmę która mu służy i smakuje :-)) Takie fajne te zdjęcia, widać że Krecik spokojny i szczęśliwy, oby jak najdłużej, należy mu się dobre życie po latach niedoli.
  17. Gucio chyba się pogniewał - nie dość że mama chciała go oddać, to jeszcze nazwała mimozą :-))
  18. Ależ ten Krecik rozrzutny, dopiero teraz zauważyłam że goły nie tylko dosłownie :-)) Coś jeszcze dorzucę na fryzjera
  19. Bardzo, bardzo mi przykro, mam nadzieję że jeszcze z Wami zostanie, trzymam mocno kciuki....
×
×
  • Create New...