Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Miałam potwierdzić w zeszłym tygodniu, ale całkiem zapomniałam - koszulki już dawno u mnie, są bardzo ładne, dziękuję
  2. Dla mnie piesio wygląda jak Hans albo Axel. Jeszcze nie wiem na którego bardziej, muszę to przemyśleć,mam czas do jutra Niech będą na razie te dwie propozycje.
  3. Bardzo Ci Elu dziękuję za miłe słowa, ale mój wkład jest niewielki. Masz mnóstwo przyjaciół którzy regularnie darują rzeczy na kolejne bazarki, sama wkładasz ogrom pracy w ich tworzenie, a klienci dopisują Bardzo się cieszę, że mogę być tego częścią
  4. Dzień dobry, dziękuję za zaproszenie Proszę koszulki nr 5 a,b,c po 12 zł.
  5. Dzień dobry, poproszę żeby moją bransoletkę dołożyć do paczuszki dla Agat21
  6. Bardziej się martwię impostem - umieściłam wczoraj paczkomacie dwie paczki ok. 16.30 a wciąż oczekują kuriera który je zabierze w dalszą podróż. A paczkę nadaną w poniedziałek, kurier podjął z paczkomatu dopiero wczoraj późnym popołudniem. Do doręczenia została wydana dziś o świcie o 3.44 i do teraz nie została umieszczona w paczkomacie odbiorczym, tylko pewnie jest wożona w samochodzie w tym upale. Sprawdzam co godzinę na ,,śledź paczkę'' i wciąż to samo
  7. Straszne te upały, martwię się trochę o zawartość paczek które wysłałam - czy się nie stopiły żelki, czekolady, ciasteczka w polewie ...
  8. Ja swoje regularnie wyróżniam, teraz wyróżnione do 01.07. https://www.olx.pl/d/oferta/maly-neo-czeka-daj-mu-dom-CID103-IDZW3h8.html?bs=olx_pro_listing
  9. Ale nie Ty ścinałaś, nie da się kontrolować każdego komu zlecamy jakąś prace do wykonania. Zrobiłaś co mogłaś by maluchy uratować, dają radę zobaczysz.
  10. Dzień dobry, poproszę nr 6,21,32 i 33 KT.
  11. Zrobiłam na Gliwice, jeśli mam zmienić na inne miasto dajcie znać. Powodzenia śliczna https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-czarna-kora-w-typie-owczarka-szuka-dobrego-czlowieka-CID103-ID107raI.html?bs=olx_pro_listing
  12. Dzień dobry, ja z wieściami o Chesterku Dziś podczas spaceru poraz pierwszy od momentu gdy Chesterek zamieszkał w Gliwicach (czyli po trzech latach) spotkałam chłopaka gdy spacerował razem ze swoją Panią. Od razu go poznałam, ten sam cudny pyszczek i mądre oczy. Wciąż wygląda młodo i jest śliczny - taki bielutki i puszysty Nie podszedł do mnie, chyba nawet trochę się speszył i zaniepokoił moję radością na jego widok Jest ostrożny do obcych, ale widać że ze swoją Panią jest bardzo związany, a po sposobie w jaki Pani o nim mówiła, jestem pewna że to miłość z wzajemnością . Pani mówi do Chesterka ,,Czesiu" Pani bardzo sympatyczna, rozmawiałyśmy dłuższą chwilę i zrobiłam kilka zdjęć, model nie lubi aparatu ale i tak ładnie wyszedł. Mówię Wam - Czesio super trafił
×
×
  • Create New...