-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Na prośbę emilia2280 wystawiłam Ziutkowi allegro: [SIZE=4][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1554206819"][COLOR=purple][U][B]allegro Ziutka[/B][/U][/COLOR][/URL] [/SIZE] Z powodu braku weny twórczej i pustki w głowie oraz braku czasu pozwoliłam sobie skorzystać z tekstu z allegratki. Mam nadzieję, że autorka mi wybaczy :oops:
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Muszę gotować często, małe porcje, bo Bianusia nie je dużo na raz.[/QUOTE] elik nie wiem już czy mam się śmiać czy płakać ale na pewno Cię podziwiam :-) Jako, że moje psy jedzą po południu domowe jedzonko więc też gotuję, ale że często wracam do domu koło 18-ej, a TZ pracuje na zmiany, więc psiny musiałyby nieraz jeść dosyć późno. Ułatwiam sobie życie i gotuję im (nam często też) raz na 2-3 dni i trzymam wszystko w lodówce, a podgrzewam tylko tyle ile mam zamiar im dać do zjedzenia. Robię tak od kilku lat i nigdy nic mi się nie zepsuło, a psy mam zdrowe ;-) -
Witajcie :-) W przypływie nagłego zapału do pieczenia skorzystałam z 3 przepisów z pierwszej strony i moje sunie (i nie tylko one) miały okazje popróbować już ciasteczek serowych, pasztetowych i wątrobowych. W zasadzie tylko serowe od początku piekły się jak ciastka bo dwa pozostałe były zbyt ciągnące i gumiaste, żeby dało się je uformować i piekłam je jako całe ciasto, a dopiero po upieczeniu kroiłam na mniejsze kawałki. Wybrałam te prostsze przepisy i nie zawierające drogich ani nietypowych składników. Psom smakowało :happy1: i o to chodziło. Ludzie też próbowali tych z pasztetową bo ładnie pachniało i silą rzeczy smakowało trochę jak pasztet ;-) Jak przerzucę zdjęcia z komórki do komputera to wstawię ale nie mam takich pięknych jak powyższe, więc nie wiem czy jest się czym chwalić :p
-
[quote name='CatAngel']Dokładnie od wczorajszej środy Ziutek widnieje na pierwszej stronie Alegratki :multi:[/QUOTE] Witajcie :-) Jeśli o tą stronę chodzi: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12245781_ziutek_pies_kolejarz_blakajac_sie_przy.html[/url] to Ziutek tam widnieje... jako kot :diabloti: [I]"Pamiętaj! Jeśli możesz i chciałbyś zaadoptować [B]tę piękną kotkę[/B] tym samym zmieniając jej los skontaktuj się z osobami, które udzielą wszelkich informacji na jej temat pod...."[/I]
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Hi hi... 50 razy wchodziłaś na allegro, żeby obejrzeć sobie zdjęcia, które masz na wątku Bianki? :turn-l: A gap się, gap jeśli chcesz :eviltong: Poprawiłam ta powódź sprzed 4 miesięcy :oops: emilia2280, szablon mam niestety tylko ten jeden. Chyba muszę spróbować odnaleźć kontakt do osoby, od której kupiłam go na jakimś bazarku i poprosić o jeszcze jeden ;) Postaram się wystawić allegro dla tego Ziutusia (ależ imię mu się dostało, prawie jak mój teść :evil_lol: ) ale nie obiecuję, że dzisiaj bo obiecałam moim psom upiec ciasteczka wątrobowe, a jeszcze nigdy ich nie robiłam więc nie wiem ile mi to czasu zajmie ;) Jeżeli nie ma na wątku to przyślij mi na pw więcej danych pieska tzn wiek i gdzie przebywa oraz to co najistotniejsze i na kogo dane kontaktowe. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Słuszna uwaga elik. Poprawię wieczorem gdy już będę w domu. Zdjęcia szukałam pod kątem początku i zrobienia z niego miniaturki pokazującej się przy tytule więc trochę przypadkiem wyszło tak jak wyszło :-) Cieszę się, że się podoba. Ogłoszenie jest ważne 2 tygodnie i kosztuje 18 zł (wyróżnienie, podświetlenie, pogrubienie) i jest już opłacone bo zostało akurat na jedną edycję z wcześniejszych pieniędzy ;-) -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Może być [B][SIZE=4]?[/SIZE][/B] [SIZE=4][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1548435745"][COLOR=red]>>[U][B]ALLEGRO BIANKI<<[/B][/U][/COLOR][/URL][/SIZE] -
[quote name='AgusiaP']Ona chyba [B]wyczuła[/B], że coś się święci i [B]że ja się tak denerwuje[/B]...[/QUOTE] Nie od dzisiaj wiadomo, że psy wyczuwają nasze emocje. Maja nie wiedziała, że czekasz na telefon ani, że waży się jej los, ale czuła Twoje napięcie. Mam koleżankę, która boi się psów i podobno nawet szczeniak przyprowadzony na chwilę do domu jej rodziców szczekał na nią, a z innymi chciał się bawić. [quote name='kaja69']To Twoje psiaki nie chodzą z Tobą do ubikacji?Dziwne,bo moje prawie wszystkie mi towarzyszą,oprócz tych,które się juz nie zmieszczą:lol:[/QUOTE] Moje też wślizgują się za mną do łazienki, a Gapa zawsze towarzyszy mi przy porannej toalecie ;-)
-
Tiaa... Szczeniaczek będzie w sam raz dla emerytów... Życzę im dużo dużo zdrowia i jeszcze więcej energi przynajmniej przez najbliższe 15 lat, żeby zdążyli go wychować, nacieszyć się nim i żeby szczeniaczek nie musiał szukać nagle domu :kciuki: Czułam, że to nie jest dom dla Majeczki, a ona to nie pies na pocieszenie i zapomnienie po poprzednim.
-
MORGAN-owczarek szkocki collie 4 miesięczny, Kraków. Ma dom
Lidan replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
Czy pani, która dzwoniła i miała odezwać się do soboty najpóźniej zadzwoniła powtórnie w sprawie Morgana? -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Czy ja mam wystawić tej małej podrośniętej rozpieszczonej pannicy allegro :???: Bo jakoś tak chyba się (i ją) zaniedbałam :oops: -
Czy Fafik był u weterynarza? Ciekawa jestem skąd ten bąbel się wziął i co to jest. Może on się przeziębił i dlatego ma jakieś problemy z utrzymaniem moczu? Czy dawniej też tak było czy dopiero teraz zaczął tak podsikiwać? Biedna Funia...
-
Jak się miewa wiosenną porą piękna Shana? Czy zaliczyła już pierwszą wizytę w salonie fryzjerskim i pozbyła się kołtunów? ;-)
-
Brawo :happy1: Niektórym trafiają się domki jak ślepej kurze ziarnko ;-)
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ruchliwa i ciekawska ta Twoja była tymczasowiczka Amigo. Sunia z Glowna jest prześliczna. -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To załóż panu woalkę na zdjęciach :-) -
[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1399/90773894.jpg[/IMG] [IMG]http://img813.imageshack.us/img813/6671/10187805.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8804/75229515.jpg[/IMG] Jedno zgubiłam, tzn nie wiem którego nie wkleiłam i trudno mi się połapać bo w ImageShack widzę tylko fragment miniatur.
-
Całkiem niedawno dowiedziałam się, że trzęsąc się i "ciuckając" nad strachliwym psem nie idzie się do przodu lecz pogłębia jego lęki. Tak samo jak nie zdawałam sobie sprawy z tego, że nie należy głaskać psa w chwili gdy się boi bo to jakby nagradzanie tego lęku. Samemu trzeba być spokojnym i opanowanym ale równocześnie zdecydowanym i stanowczym, żeby pomóc nerwowemu psu. Niestety okazuje się, że nieświadomie sami bardzo często utrwalamy strach naszego podopiecznego zamiast mu pomagać. Myślę, że teraz będzie już coraz lepiej :happy1: A oto zdjęcia naszego strachajły :-) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4091/15905411.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1074/12821322.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8682/21835443.jpg[/IMG] [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/8566/13986860.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6360/86280038.jpg[/IMG]
-
Możesz przysłać do mnie zdjęcia: [email][email protected][/email] Postaram się wkleić jeszcze dzisiaj bo na ogół nie chodzę spać zbyt wcześnie. Ciekawa jestem co Ci doradzono w sprawie spacerków, że udało się wreszcie wyciągnąć tchórza dalej :hmmmm: Gratuluję i bardzo się cieszę :happy1:
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik'] Lata coś po ekranie ? Czarny ogon ? Lidan czy Ty aby dobrze się czujesz :evil_lol:[/QUOTE] Nie całkiem dobrze...głowa mi dokucza :placz: ale pewien zaprzyjaźniony "lekarz" wyleczył przed chwilą na odległość mój komputer (albo moje oczy :eviltong: ) od tego ogona :multi: -
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Żeby zamieścić tu zdjęcia najpierw trzeba je wstawić na jakis inny serwer (najpopularniejsze to ImageShack i fotosik) Stamtąd dopiero kopiuje się adres obrazka i wkleja na wątku <img>tu wstawić adres zdjęcia</img> Tylko te nawiasy <> trzeba zamienić na kwadratowe[]. Jeśli Ci się nie uda to możesz mi wysłać na maila to wstawię: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Allego Tuli już odnowione, zdjęcia nowe dodane (część) [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1536493076[/url] -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Mała już nie taka mała ;-) Przy kwietniku wygląda smuklej. Najwidoczniej gdy ma ciekawe zajęcie to wciąga brzuch :diabloti: No to teraz czekamy na foty ze spacerku :eviltong: Przy słonecznym dniu nawet robione komórką powinny wyjść nieźle. [SIZE=2][I]Czy Wam też lata po ekranie taki czarny ogon z lewej strony? :angryy: Ciekawe czy to z jego powodu tak pomału mi się pisze. Ktoś tu już przechodzi samego siebie i nie wie co jeszcze wymyślić, żeby nam życie uprzykrzyć. Na prawdę trzeba poszukać innego forum i spylać stąd bo coraz więcej nerwów i czasu człowieka kosztuje napisanie nawet jednego posta tutaj.[/I][/SIZE] [CENTER][IMG]http://www.picturesanimations.com/s/smileys/36_2_42.gif[/IMG][/CENTER] -
MORGAN-owczarek szkocki collie 4 miesięczny, Kraków. Ma dom
Lidan replied to Jola i Czterołapy's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, już widziałam to ogłoszenie. Zapomniałam. No to chociaż podniosą przed snem ;-)