-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
W tej chwili jeszcze 2 suczki, które ktoś wywalił w marcu pod lasem: Sznta => [url]http://allegro.pl/przepiekna-szanta-czeka-na-wspanialy-dom-i1590576172.html[/url] Tula => [url]http://allegro.pl/wesola-pregowana-tula-szuka-domu-i1590574388.html[/url] -
Co tam u puszystych staruszków słychać? Jak się czuje Rarytas?
-
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Myślałam o Puszku i zastanawiałam się czy dotarł do tego weterynarza i co z jego uszkami i zdrowiem w ogóle. Ten psiak ma największą oglądalność na allegro wśród innych ogłaszanych przeze mnie psów i ma 3 obserwatorów. Nikt więcej nie dzwonił i nie pytał o tego przystojniaka? -
Witaj :-) Cieszę się, że wszystko u Was w porządku :happy1: Shana pewnie jeszcze długo będzie ostrożna w nowych sytuacjach, nowych miejscach i wśród obcych. Psy , które dużo w życiu przeszły już tak mają. Jeśli chodzi o sterylkę to po zabiegu w zasadzie nic się z suczką nie robi. Trzeba tylko pilnować, żeby brzuszek był suchy, a suczka nie lizała rany ani nie drapała. Na ogół wszystko goi się doskonale i szybko.
-
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Kilka zdjęć już zmieniłam na allegro. Śliczna jest Szantusia. Że też musiało jej się takie niepowodzenie przytrafić :shake: -
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote name='Astaroth']Szanta wraca[/QUOTE] Co się stało? Kogoś ugryzła? Nasikała do łóżka? Przestała się podobać? -
O Boże... Ależ smutne wieści. Strasznie mi przykro :-( Alu, gdyby nie Twoje zaangażowanie i organizowanie pomocy Ares pewnie nawet tyle by nie przeżył. Miał miękko, ciepło, wygodnie, nie był głodny ani sam aż do końca. Więcej nikt nie był już w stanie dla niego zrobić.
-
No i wyjaśniła się zagadka wygryzionego ogonka. Też oczyma wyobraźni widziałam odgryziony kikut. Strasznie mi go żal...Psiak, który stracił właściciela i trafił na stare lata do schroniskowego boksu musi przeżywać prawdziwy dramat. Śliczny wierszyk :happy1:
-
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Zaglądam niecierpliwie i trzymam mocno kciuki za naszego ślicznego szaraczka oraz czekam na wieści gdy już będzie po wizycie zainteresowanej Szantą pani :kciuki: -
[quote name='wellington']Bros, dziekuje ! Tofik jest sliczny, bedziemy jemu i Rarytaskowi intensywnie szukac domu . Bros, jak Tofik juz bedzie u Ciebie na dt to napisz prosze zaraz jak on sie w domu zachowuje zeby go opisac w ogloszeniach. [b]I mam nadzieje ze nikt nawet nie dopuszcza mysli o adopcji do Niemiec[/b] :angryy:[/QUOTE] O co chodzi z tymi adopcjami zagranicznymi? Dlaczego Tofik miałby zmieniać obywatelstwo? Taki śliczny i mały piesek powinien znaleźć dom w Polsce... przynajmniej tak mi się wydaje :niewiem: Pytałam już chyba 2 razy o to czy można zacząć robić im ogłoszenia i prosiłam o podanie danych kontaktowych, ale jakoś dziwnie nikt nie jest tutaj tym zainteresowany :hmmmm:
-
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Jakie pierniczki wellington? Nie jem słodyczy od prawie 2 miesięcy ;-( Walczę z moim największym nałogiem a Ty mnie pierniczkami kusisz?! ;-) Moich ptaków coraz mniej. Też niewiele jedzą. W sumie może 3 kg ziarna miesięcznie. Już jedno duże wiadro na karme (tylko brzydsze) stoi w piwnicy i robi za stolik, śmietnik i pieron wie co jeszcze. Myślę i myślę. Oczy by brały ale rozum każe się powstrzymać. No ale psiaka trzebaby zaszczepić. W końcu wścieklizna nie taka droga w porównaniu z innymi szczepieniami, a ważna i obowiązkowa. -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak chyba dobrze zrobiłam usuwając wiek Puszka z tekstu ogłoszenia :hmmmm: bo tak przez część osób automatycznie został odrzucany z powodu wieku :niewiem: Ta Pani z Rybnika najpierw do mnie napisała pytanie gdzie można psiaka zobaczyć. Trzymam kciuki :kciuki: Zaglądam na bazarek. Kusi mnie wiaderko na karmę tylko, że moje psy nigdy w życiu nie widziały aż 7 kg suchej karmy ;-) -
Są jakieś nowe wiadomości o psiaczkach?
-
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Byłoby cudownie, gdyby Szanta trafiła do swojego domku. Trzymam kciuki, żeby przypadły sobie z Panią do gustu :kciuki: Zostałaby jeszcze tylko Tula bez ds. Jednak większym psom trudniej znaleźć domek, nawet jeśli są młodziutkie, śliczne i sympatyczne jak nasza pręguska. -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Puszek ma już wyróżnione (dzięki wellington) Gumtree i kilka nowych ogłoszeń bezpłatnych: [url]http://warszawa.gumtree.pl/f-Zwierzaki-psy-szczenieta-W0QQCatIdZ9131QQfeaturedAdZtrueQQgalleryZtrue[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5395480&cid=1466[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Szpic_miniaturowy_Pomeranian,290.html[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/9233/sliczny_szpic_puszek_szuka_domu.php[/url] -
[quote name='Lidan']Potrzebna jest osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Brzesku. Czy ktoś jeździ w tamtą stronę? Chodzi o Pelasię z tego zapomnianego wątku http://www.dogomania.pl/threads/191227-PELASIA-NAS-PO%C5%81%C4%84CZY%C5%81A-A-TERAZ-DYSKUTUJEMY-SOBIE-O-%C5%BBYCIU-%29-%29-O-Pelasi-czasem-te%C5%BC-%29-%29 To już nieaktualne.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='GochaT']co do dogomaniaków którzy cieszą się zasikanym dywanem - który dogomaniak ma dywan??? cały dom urządzony jest przecież pod zwierzaki w domu więc nie ma zbędnych rzeczy (do brudzenia się).[/quote] Ja! Ja mam! A dokładniej moje psy ;-) Mamy od niedawna dywa[U][B]n[/B][B]ik [/B][/U]z naciskiem na końcówkę bo to taka kudłata mała szmatka (ok. 1m x 1,60) w kolorze moich psów :diabloti: Kupiłam go pod wpływem chwili, za bony, tuż przed wigilią i moje psy od razu przyleciały wytarzać się na nim :p Tylko miało być nie widać na nich psich kudłów, ale Kola gubi takie już sfilcowane placki i widać :oops: I drugą mniejsza starą dywanopodobną szmatkę mam pod biurkiem, żeby Gapusi było cieplej i mięcej leżeć gdy chce być koło mnie :loveu: Juryś już chyba na wsi. Ciekawe czy bidulek znowu nie przestał sikać z nerwów. Zresztą to nie tylko chyba nerwy. W końcu to też zapach, znaczenie terenu, ujawnienie swojej obecności...Nie znam się na psiej psychologi, ale podejrzewam, że wiele czynników może wpływać na takie zachowanie psa. -
Pytałam bo nie znam tego schroniska (w sensie nie byłam chyba na wątkach psów z wrocławskich schronisk) więc nie znam ich zwyczajów ani nawet opinii o schronisku. Pamiętam, że moja Gapa miała krew kupie (i biegunkę) dwa dni po tym jak uszczęśliwiłam ją kiedyś podgotowaną cielęca kością :oops: Ciekawe czy Rarytaskowi zarośnie kiedyś ten łysy zadek :hmmmm:
-
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
[quote]Obiło mi się o uszy, iż Szanta ma domek - gratuluję! A kto sprawdzał domek jesli można wiedziec?? Skad jest rodzina, skad się dowiedziała o Szancie (ktore ogloszenie - sprawdzam tym sposobem skutecznosc poszczegolnych stron)? Czy podpisze zobowiazanie do sterylizacji?? :smile:[/quote]Taaak...? :-) To jakaś świeża wiadomość :???: Czy też zrobiłam allegro psu, który już ma dom :hmmmm: Czy można prosić o więcej szczegółów :mdrmed: -
Taki śliczny i taki biedny :placz: Czy w tym schronisku leczy się psy? Czy wiadomo co powoduje tą krew w kale? Ponawiam pytanie o allegro: czy można mu zrobić ogłoszenie? Jeśli tak to na kogo dane kontaktowe?
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wysłałam już maila do magdejedral. Cena wyróżnionego allegro jest mniej więcej stała. 12 zł wyróżnienie, 2 zł pogrubienie czcionki w tytule, 3 zł podświetlenie, reszta to dodanie zdjęcia obok tytułu i jego miniaturka. Razem 18 zł z groszami. -
Ale cudeńka :loveu: Chyba nigdy nie przywyknę do tego, że ludzie pozbywają się swoich psów, ale jak można zgubić lub wyrzuć takiego przystojniaka :niewiem: Obydwa mają w tej chwili kwarantanne, tak? Czy potrzebują ogłoszeń? Może allegro by się im przydało? Czy jeszcze za wcześnie na to?
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Zmienione i nawet ja już widzę tą inną miniaturkę. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1590574388[/url] -
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A co mi tam. Mogę zmienić. Może akurat coś to da ;-) Dla mojej koleżanki wszystko co ma płaska gębę i krótką sierść jest mopsikiem, więc Tula pewnie na tym zdjęciu stałaby według niej z mopsikiem ;-) Gdy niedawno na spacerze moja Kola znalazła sobie do zabawy koleżankę mniej lub bardziej rasową i jakoś tak mimochodem zgadłam, że to boston terier jej właścicielka była zaskoczona, że trafnie rozpoznałam rasę. Podobno byłam pierwszą osobą, której się to udało. (Sie czyta "Mojego Psa" :-) )Większość ludzi twierdziła, że to buldożek francuski (co mogę zrozumieć) ale było sporo takich co wymyślali miniaturowego boksera :p