Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. W tej chwili jeszcze 2 suczki, które ktoś wywalił w marcu pod lasem: Sznta => [url]http://allegro.pl/przepiekna-szanta-czeka-na-wspanialy-dom-i1590576172.html[/url] Tula => [url]http://allegro.pl/wesola-pregowana-tula-szuka-domu-i1590574388.html[/url]
  2. Co tam u puszystych staruszków słychać? Jak się czuje Rarytas?
  3. Myślałam o Puszku i zastanawiałam się czy dotarł do tego weterynarza i co z jego uszkami i zdrowiem w ogóle. Ten psiak ma największą oglądalność na allegro wśród innych ogłaszanych przeze mnie psów i ma 3 obserwatorów. Nikt więcej nie dzwonił i nie pytał o tego przystojniaka?
  4. Witaj :-) Cieszę się, że wszystko u Was w porządku :happy1: Shana pewnie jeszcze długo będzie ostrożna w nowych sytuacjach, nowych miejscach i wśród obcych. Psy , które dużo w życiu przeszły już tak mają. Jeśli chodzi o sterylkę to po zabiegu w zasadzie nic się z suczką nie robi. Trzeba tylko pilnować, żeby brzuszek był suchy, a suczka nie lizała rany ani nie drapała. Na ogół wszystko goi się doskonale i szybko.
  5. Kilka zdjęć już zmieniłam na allegro. Śliczna jest Szantusia. Że też musiało jej się takie niepowodzenie przytrafić :shake:
  6. [quote name='Astaroth']Szanta wraca[/QUOTE] Co się stało? Kogoś ugryzła? Nasikała do łóżka? Przestała się podobać?
  7. O Boże... Ależ smutne wieści. Strasznie mi przykro :-( Alu, gdyby nie Twoje zaangażowanie i organizowanie pomocy Ares pewnie nawet tyle by nie przeżył. Miał miękko, ciepło, wygodnie, nie był głodny ani sam aż do końca. Więcej nikt nie był już w stanie dla niego zrobić.
  8. No i wyjaśniła się zagadka wygryzionego ogonka. Też oczyma wyobraźni widziałam odgryziony kikut. Strasznie mi go żal...Psiak, który stracił właściciela i trafił na stare lata do schroniskowego boksu musi przeżywać prawdziwy dramat. Śliczny wierszyk :happy1:
  9. Zaglądam niecierpliwie i trzymam mocno kciuki za naszego ślicznego szaraczka oraz czekam na wieści gdy już będzie po wizycie zainteresowanej Szantą pani :kciuki:
  10. [quote name='wellington']Bros, dziekuje ! Tofik jest sliczny, bedziemy jemu i Rarytaskowi intensywnie szukac domu . Bros, jak Tofik juz bedzie u Ciebie na dt to napisz prosze zaraz jak on sie w domu zachowuje zeby go opisac w ogloszeniach. [b]I mam nadzieje ze nikt nawet nie dopuszcza mysli o adopcji do Niemiec[/b] :angryy:[/QUOTE] O co chodzi z tymi adopcjami zagranicznymi? Dlaczego Tofik miałby zmieniać obywatelstwo? Taki śliczny i mały piesek powinien znaleźć dom w Polsce... przynajmniej tak mi się wydaje :niewiem: Pytałam już chyba 2 razy o to czy można zacząć robić im ogłoszenia i prosiłam o podanie danych kontaktowych, ale jakoś dziwnie nikt nie jest tutaj tym zainteresowany :hmmmm:
  11. Jakie pierniczki wellington? Nie jem słodyczy od prawie 2 miesięcy ;-( Walczę z moim największym nałogiem a Ty mnie pierniczkami kusisz?! ;-) Moich ptaków coraz mniej. Też niewiele jedzą. W sumie może 3 kg ziarna miesięcznie. Już jedno duże wiadro na karme (tylko brzydsze) stoi w piwnicy i robi za stolik, śmietnik i pieron wie co jeszcze. Myślę i myślę. Oczy by brały ale rozum każe się powstrzymać. No ale psiaka trzebaby zaszczepić. W końcu wścieklizna nie taka droga w porównaniu z innymi szczepieniami, a ważna i obowiązkowa.
  12. Czyli jednak chyba dobrze zrobiłam usuwając wiek Puszka z tekstu ogłoszenia :hmmmm: bo tak przez część osób automatycznie został odrzucany z powodu wieku :niewiem: Ta Pani z Rybnika najpierw do mnie napisała pytanie gdzie można psiaka zobaczyć. Trzymam kciuki :kciuki: Zaglądam na bazarek. Kusi mnie wiaderko na karmę tylko, że moje psy nigdy w życiu nie widziały aż 7 kg suchej karmy ;-)
  13. Są jakieś nowe wiadomości o psiaczkach?
  14. Byłoby cudownie, gdyby Szanta trafiła do swojego domku. Trzymam kciuki, żeby przypadły sobie z Panią do gustu :kciuki: Zostałaby jeszcze tylko Tula bez ds. Jednak większym psom trudniej znaleźć domek, nawet jeśli są młodziutkie, śliczne i sympatyczne jak nasza pręguska.
  15. Puszek ma już wyróżnione (dzięki wellington) Gumtree i kilka nowych ogłoszeń bezpłatnych: [url]http://warszawa.gumtree.pl/f-Zwierzaki-psy-szczenieta-W0QQCatIdZ9131QQfeaturedAdZtrueQQgalleryZtrue[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=5395480&cid=1466[/url] [url]http://www.mojpupil.pl/psy-oddam-Szpic_miniaturowy_Pomeranian,290.html[/url] [url]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/9233/sliczny_szpic_puszek_szuka_domu.php[/url]
  16. [quote name='Lidan']Potrzebna jest osoba do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Brzesku. Czy ktoś jeździ w tamtą stronę? Chodzi o Pelasię z tego zapomnianego wątku http://www.dogomania.pl/threads/191227-PELASIA-NAS-PO%C5%81%C4%84CZY%C5%81A-A-TERAZ-DYSKUTUJEMY-SOBIE-O-%C5%BBYCIU-%29-%29-O-Pelasi-czasem-te%C5%BC-%29-%29 To już nieaktualne.
  17. [quote name='GochaT']co do dogomaniaków którzy cieszą się zasikanym dywanem - który dogomaniak ma dywan??? cały dom urządzony jest przecież pod zwierzaki w domu więc nie ma zbędnych rzeczy (do brudzenia się).[/quote] Ja! Ja mam! A dokładniej moje psy ;-) Mamy od niedawna dywa[U][B]n[/B][B]ik [/B][/U]z naciskiem na końcówkę bo to taka kudłata mała szmatka (ok. 1m x 1,60) w kolorze moich psów :diabloti: Kupiłam go pod wpływem chwili, za bony, tuż przed wigilią i moje psy od razu przyleciały wytarzać się na nim :p Tylko miało być nie widać na nich psich kudłów, ale Kola gubi takie już sfilcowane placki i widać :oops: I drugą mniejsza starą dywanopodobną szmatkę mam pod biurkiem, żeby Gapusi było cieplej i mięcej leżeć gdy chce być koło mnie :loveu: Juryś już chyba na wsi. Ciekawe czy bidulek znowu nie przestał sikać z nerwów. Zresztą to nie tylko chyba nerwy. W końcu to też zapach, znaczenie terenu, ujawnienie swojej obecności...Nie znam się na psiej psychologi, ale podejrzewam, że wiele czynników może wpływać na takie zachowanie psa.
  18. Pytałam bo nie znam tego schroniska (w sensie nie byłam chyba na wątkach psów z wrocławskich schronisk) więc nie znam ich zwyczajów ani nawet opinii o schronisku. Pamiętam, że moja Gapa miała krew kupie (i biegunkę) dwa dni po tym jak uszczęśliwiłam ją kiedyś podgotowaną cielęca kością :oops: Ciekawe czy Rarytaskowi zarośnie kiedyś ten łysy zadek :hmmmm:
  19. [quote]Obiło mi się o uszy, iż Szanta ma domek - gratuluję! A kto sprawdzał domek jesli można wiedziec?? Skad jest rodzina, skad się dowiedziała o Szancie (ktore ogloszenie - sprawdzam tym sposobem skutecznosc poszczegolnych stron)? Czy podpisze zobowiazanie do sterylizacji?? :smile:[/quote]Taaak...? :-) To jakaś świeża wiadomość :???: Czy też zrobiłam allegro psu, który już ma dom :hmmmm: Czy można prosić o więcej szczegółów :mdrmed:
  20. Taki śliczny i taki biedny :placz: Czy w tym schronisku leczy się psy? Czy wiadomo co powoduje tą krew w kale? Ponawiam pytanie o allegro: czy można mu zrobić ogłoszenie? Jeśli tak to na kogo dane kontaktowe?
  21. Wysłałam już maila do magdejedral. Cena wyróżnionego allegro jest mniej więcej stała. 12 zł wyróżnienie, 2 zł pogrubienie czcionki w tytule, 3 zł podświetlenie, reszta to dodanie zdjęcia obok tytułu i jego miniaturka. Razem 18 zł z groszami.
  22. Ale cudeńka :loveu: Chyba nigdy nie przywyknę do tego, że ludzie pozbywają się swoich psów, ale jak można zgubić lub wyrzuć takiego przystojniaka :niewiem: Obydwa mają w tej chwili kwarantanne, tak? Czy potrzebują ogłoszeń? Może allegro by się im przydało? Czy jeszcze za wcześnie na to?
  23. Zmienione i nawet ja już widzę tą inną miniaturkę. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1590574388[/url]
  24. A co mi tam. Mogę zmienić. Może akurat coś to da ;-) Dla mojej koleżanki wszystko co ma płaska gębę i krótką sierść jest mopsikiem, więc Tula pewnie na tym zdjęciu stałaby według niej z mopsikiem ;-) Gdy niedawno na spacerze moja Kola znalazła sobie do zabawy koleżankę mniej lub bardziej rasową i jakoś tak mimochodem zgadłam, że to boston terier jej właścicielka była zaskoczona, że trafnie rozpoznałam rasę. Podobno byłam pierwszą osobą, której się to udało. (Sie czyta "Mojego Psa" :-) )Większość ludzi twierdziła, że to buldożek francuski (co mogę zrozumieć) ale było sporo takich co wymyślali miniaturowego boksera :p
×
×
  • Create New...