-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Gdyby dom u tej pani Romy był pewny to byłoby cudownie, ale widzę, że wcale tak nie jest. Skoro pies i tak zmienił dom i być może za chwilę znowu wróci tam gdzie był równie dobrze można go wydać do nowego domu o ile znajdzie się taki, który zechce sikającego i wyjącego w domu psa :hmmmm: Tylko z tego co wiem nie można się skontaktować z osobą, której namiary podane są w ogłoszeniach. (Tam jest podany adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) Przynajmniej pani z allegro, która napisała do mnie kilka dni temu dzisiaj ponownie się odezwała i tym razem napisała tak: [QUOTE]witam.ja ponownie w sprawie puszka .osoba która ma się zajmować sprawa jego adopcji chyba ma to gdzieś bo do dziś nie dostałam odpowiedzi.bardzo proszę o kontakt.bardzo mi zależy[/QUOTE]Nie wiem o co chodzi, ale nie podoba mi się to. Wystawienie allegro zajmuje trochę czasu. Za wyróżnienie trzeba zapłacić prawie 20 zł. Ogłoszenie trwa tylko 2 tygodnie i trzeba ponownie wystawiać i opłacić jeśli chce się mieć jakieś efekty. Przykro później czytać, że komuś innemu nie chce się nawet odpowiedzieć na maila :niewiem: To ogłoszenie jest sygnowane moim nickiem i świadczy o mnie, o mojej solidności, a w tym wypadku o jej braku. Dodam jeszcze, że sama wolę pisać niż rozmawiać przez telefon dlatego rozumiem osoby, które najpierw próbują dowiedzieć się czegoś na maila. -
Biedna Funia... Całe szczęście, że na koniec trafiła na takie czułe serce i w takie dobre ręce :-)
-
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Dziwnie się układają losy Puszka. Nawet nie wiedziałam, że od 2 tygodni mieszka gdzie indziej :niewiem: W każdym razie allegro już się skończyło. Czy z tym uszkiem jest już lepiej? -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Wiem wiem ;-) Właśnie nie rozumiem tej ciszy na wątku :niewiem: Dostałam maila z allegro w sprawie Puszka. Takie ogólne, że są z Warszawy, mieszkają na parterze, mają kota i są zainteresowani adopcją. Odesłałam do osoby podanej do kontaktów. Nie wiem czy mają pojęcie, że to o starszego psa chodzi. -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Kurcze, zaraz skończy się allegro Puszka i znowu nie będzie wiadomo czy ma już dom czy odnawiać ogłoszenie. -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Czekamy na wiadomości o Puszku i jego chorym uszku (o jak się rymuje ;-) ) Czyżby wellington rozważała podróż do tej Wrześni? -
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Jeden dzień nie zajrzałam na watek a tu takie zmiany. Czy Szanta już wróciła? Wszystko w porządku? -
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to przekichane z tą cieczką teraz. Miałam nadzieję, że chociaż Szanta już będzie bezpieczna w nowym domku i w razie czego na jedna Tulę łatwiej będzie uzbierać pieniążki, a tu obydwie panny nadal na wydaniu. Nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi, że takiego psa cudnego nie widzą :niewiem: -
Pewnie we własnym basenie...jak się go ma. Dawniej,gdy nie było tam Plazy i mieszkałam bliżej chodziłam nad staw na Dąbiu z moimi poprzednimi psami. Elza, onka, uwielbiała tam pływać. Pamiętam, że sporo wędkarzy tam przychodziło wtedy, ludzie się opalali i pływali. No i psów też sporo tam przychodziło. Wszystko zabudują i nic psom nie zostawią :-(
-
Romeo jest prześliczny :iloveyou: A jak się rozwala brzuchem do góry ;-) Bezstresowy chłopak. Od czego te cholerne kupy z krwią :???: Czy pani wet miała jakies sugestie w tej kwestii? Szkoda, że o Rarytasku nic nie wiemy nowego :roll:
-
Śliczne zdjęcia i cudna modelka :happy1: Czy Lusi pływała w tym stawiku przy Plazie? Bezpiecznie tam? Bardzo głęboko? Pytam bo moja Kola uwielbia wodę ale ja raczej omijam nieznane zbiorniki wodne w obawie, że w razie czego nie uda mi się jej stamtąd wyciągnąć (pływać prawie nie potrafię :oops:)
-
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mnie się podoba taki tytuł :happy1: A swoją drogą to do kiedy Tula ma zapewniony DT? -
Tula, potem Szakira, a teraz szczęśliwa Kora w swoim domu na zawsze!
Lidan replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jestem ZA :happy1: -
SZANTA 8 kg mini wilczek szary - powoli poznaje swój DS!!!:) dziękujemy!
Lidan replied to tripti's topic in Już w nowym domu
Ooo...!!! Szantusia!!! Śliczności :iloveyou: -
Tymczas bez funduszy !! starusi SZPIC i kundelkowa sunia > ZAJRZYJ
Lidan replied to Betta's topic in Już w nowym domu
Skoro weterynarz faktycznie kazał ucho przemywać rivanolem i woda utlenioną :hmmmm: to pewnie ugryzienie, a nie zapalenie ucha. Niech już ten Puszek jedzie gdziekolwiek byle go porządnie wyleczyli ;-) Daleko od Was ta Września? Od Krakowa na pewno, więc w transporcie nie pomogę. A ta pani Irena wyda w ogóle tego psiaka? Betta wiesz może przypadkiem gdzie go ta pani z Wrześni wypatrzyła? Na allegro czy na gumtree? Jeśli będziesz miała okazję to bardzo Cię proszę, żebyś o to zapytała. O transport można zapytać na wątku transportowym. Popatrzę później czy ktoś na tej trasie przypadkiem nie jeździ. Sprawdźcie może coś się tu znajdzie: [URL="http://www.dogomania.pl/forums/521-Transport"][SIZE=4][COLOR=purple][U][B]>>WĄTEK TRANSPORTOWY<<[/B][/U][/COLOR][/SIZE][/URL] Ja nie znam tamtych okolic. Pozwoliłam sobie założyć wątek w dziale wizyt przedadopcyjnych. Może znajdziemy tam kogoś kto sprawdzi ten domek. [url]http://www.dogomania.pl/threads/207530-Potrzebna-wizyta-we-Wrze%C5%9Bni?p=16851512#post16851512[/url] -
Też tak myślę :kciuki:
-
Kurcze, ten tasiemiec ... Hm...Może Rarytas też go ma skoro miał takie krwawe kupy? Kamień z zębów, jeśli tylko jest na kłach czasem da się usunąć ręcznie, że tak powiem oddłubując z zębów, bez narkozy. Mnie się raz udało mojej suni samodzielnie tak "zeskrobać" i na jakiś czas był spokój. Fajnie, że psiaczek już bezpieczny i czyściutki. Z czasem oswoi się z cywilizacją. Swoją drogą ciekawe skąd on się tam wziął? Z piwnicy? Ze wsi? A co u Rarytaska? Ooo...Widzę zdjęcia! Jakie cudo :loveu: Puszysty, czyściutki, mięciutki ... aż by się chciało porwać na ręce i przytulić taki cieplutki kłębuszek :iloveyou:
-
Dobrze, że Tofik już opuścił schronisko. Oby teraz szybko zapomniał o pobycie w tym nieciekawym miejscu i pod czułymi skrzydłami bros piękniał i dochodził do siebie. [quote name='Nikaragua']bo nie chodzi o gadanie ale o działanie[/QUOTE] Niby tak... tylko w takim razie po co zakładać wątek :niewiem: Ciekawe co z Rarytaskiem. Jemu też skończyła się dzisiaj kwarantanna? [quote name='terierfanka']to całusy w nochalek dla wyrozumiałego Brosa :loveu: i czekamy oczywiście na fotorelację[/QUOTE] Koniecznie! :-)
-
Tekst można wziąć, szablonu (czyli tej "tapety", tła czy jak to nazwać) chyba nie da się pożyczyć :niewiem: To jest jakoś wgrane (wcześniej dostałam to na maila, ale chyba już nie mam) razem z instrukcją jak to zrobić. TZ mi to kiedyś załadował na stałe na allegro i teraz wszystkie psie ogłoszenia na tym robię. Niestety nie umiem tego przesłać dalej i nie pamiętam nicku osoby, która robiła te szablony :shake: a szkoda bo chętnie kupiłabym jeszcze jeden.
-
Cudne zdjęcia :-) Co z tą wizytą dla Ziutka? Znalazłyście kogoś? Rozumiem, że póki co kończymy z ogłoszeniami i czekamy na efekty tej właśnie wizyty trzymając mocno zaciśnięte kciuki, tak? Myślę, choć mogę się mylić, że weelington pisząc o megalansiku chciała znaleźć osobę, która wystawi takie super wypasione allegro jak miał Ziutek, na pierwszej stronie, dla innych potrzebujący psów. Ja nie mam takich możliwości i uprawnień :niewiem: