-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Jejku...Nie mogę w to uwierzyć :crazyeye: Choć z drugiej strony...Sama bym go wzięła gdyby nie to, że już mam 2 suki w jednopokojowym mieszkaniu. On jest cudowny nawet z tymi dredami i kołtunami :loveu: Ja jestem ZA :multi: Wiadomo, że lepszy DS od DT ( potem dopiero przeprowadzka do DS bo pies przeżywa takie rozstania.) A co z wizytą przed adopcyjną? Może uda się małego wykąpać i troszkę ostrzyc przed wyjazdem? Ktoś tam oferował taka możliwość jeśli czas by pozwolił. Chodzi mi głównie o te walory węchowe w drodze do Krakowa.
-
Dobrze, że udało się złapać suczki bo strasznie źle mi było ze świadomością, że w ten mroźny dzień gdzieś tam, same, może głodne i wystraszone marzną. Nadal jest mi ich okropnie żal ale widzę jakieś światełko w tunelu. Można liczyć na zdjęcia suczek i dokładne opisy? Łatwiej będzie robić ogłoszenia.
-
Ależ cudowne wieści :multi: Cały dzień martwiłam się o niego, zastanawiałam się w pracy komu podesłać jego wątek, żeby skutecznie zainteresować problemem i uzyskać konkretną pomoc...Wchodzę w końcu na wątek i oczom nie wierzę :crazyeye: Skarbek opuszcza schronisko :Cool!: [RIGHT][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/007.gif[/IMG] [LEFT]Dorzucę 20 zł na fryzjera lub co tam trzeba będzie, a potem zobaczę co dalej. Mam tylko taką prośbę: zanim podejmiecie ostateczną decyzję o kastracji zbadajcie dokładnie psiaka. On zaniedbany nieco jest, już nie pierwszej młodości i przykro by było gdyby okazało się, że po narkozie np. nerki wysiadły. Trzymam kciuki za Skarbeczka :kciuki: [/LEFT] [/RIGHT]
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe szczęśliwe piesy :-) -
Zrobiłam dwa banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5304/skarbbane.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne"][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/7742/skarbban.jpg[/IMG][/URL] Na pierwszej stronie są podane takie namiary: [B]kontakt w sprawie adopcji:[/B] 692486565, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne"][IMG]http://img816.imageshack.us/i/skarbban.jpg/[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203140-*Pabianice*-mix-grzywacz-stary-i-zaniedbany-potrzebuje-pomocy-gt-DT-DS-potrzebne"][IMG]http://img189.imageshack.us/i/skarbbane.jpg/[/IMG][/URL]
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak wspólna imprezka z psami :happy1: A może to był dogobal :evil_lol: Tylko tego najmniejszego najmniej widać ;) -
Zrobiłam takie proste banerki. Może się przydadzą. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki%21pilne-DT-DS%21%21%21"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9760/2sunieban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki%21pilne-DT-DS%21%21%21"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/8708/banersun.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie. Weszłam, żeby zobaczyć na jakim etapie jesteście i czy przeprowadzka Florki dojdzie do skutku. Trzymam mocno kciuki za powodzenie całej akcji i za to, żeby sunia szybko odnalazła się w nowym domku. Przy okazji zajrzyjcie proszę na wątek trzech wyrzuconych suczek. Może ktoś będzie mógł pomóc lub coś mądrego doradzić: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki!pilne-DT-DS[/url]!!!
-
Kurcze, co za skurczybyk!!! Wywalił 3 podrośnięte suki z samochodu w taki mróz! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki%21pilne-DT-DS%21%21%21?p=16395392#post16395392"]http://www.dogomania.pl/threads/203072-trzy-wyrzucone-psiaki!pilne-DT-DS!!!?p=16395392#post16395392[/URL]
-
Pewne jest, że tam gdzie są zostać nie mogą tym bardziej, że to suki i zaraz zaczną się wiosenne cieczki (u tej starszej) Na odludziu nikt im nie pomoże. Wiadomo, że tu wszyscy albo mają psy albo nie mogą mieć więc albo szybki dt albo dobre schronisko. Wątpię, żeby znalazł się ok 1000 zł na hotelik dla wszystkich. Piękne te sunie. Serce się kraje na sama myśl, że taki sku.... potrafi wywieźć i porzucić psiaki na niepewny los i to w czasie mrozu. Teoretycznie przynajmniej ta boksiowata czy astowata powinna szybko domek znaleźć bo ładna, młoda i przyjacielska ale reguły nie ma. Może należałoby powiadomić kogoś kto zajmuje się bokserami lub amstafami :hmmmm: Niech już wprowadzą obowiązkowe chipowanie i rejestrowanie psów, żeby takim :zly7: nie mogło wszystko uchodzić bezkarnie.
-
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nie do końca wiem o co chodzi z tym FB choć konto mam :oops: -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Niech Dorci to allegro przyniesie dobry domek :kciuki: -
Niezłego mamy fioła na punkcie psów :eviltong: Ja śniadanko podaję suniom nawet o 5 rano w sobotni wyjątkowo wolny od pracy poranek gdy Kola skokiem na na mnie i lizaniem po twarzy robi mi pobudkę, Agusia z zapaleniem płuc lata dookoła bloku, żeby Majeczka zrobiła kupkę :stupid: Moje sunie tak się przyzwyczaiły, że tylko ja z nimi wychodzę rano, że gdy byłam chora i mąż chciał je cichutko przed wyjściem do pracy wyprowadzić na spacer to wariatki przyleciały schować się do mnie na łóżko :wallbash: O każdej innej porze nie robi im różnicy z kim spacerują ale poranek jest zarezerwowany dla mnie ;) A kto karmi Majeczkę? Może by tak TZ przez żołądek do serca spróbował trafić?
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się, że w sklepiku przy lecznicy krakvet na os. Złotego Wieku mieli kiedyś koninę (inne gatunki mięsa też) w specjalnych workach. Gotowało się tak jak ryż w woreczkach. Tyle, że jakość tego mięsa nie zachwyciła mnie dlatego kupiłam tylko raz. W zasadzie zniechęciło mnie to, że w mięsie trafiały się kawałki kości. Nie spodziewałam się cudów bo na mięsie było napisane, że "tylko dla zwierząt" więc liczyłam się z odpadkami. To było już zmielone (grubo) mięso więc wyłowienie tych kości byto trudne. Nie pamiętam już jak to cenowo wychodziło ale mogę w poniedziałek zadzwonić i zapytać co mają i po ile jeśli ktoś jest zainteresowany. -
Młodziutka śliczna szorściaczka ma wspaniały dom :-)
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Niestety Dorcia jednak za bardzo jest podobna do zmarłej suni i Pani nie odważyla się ją wziąć. Tak więc baaaardzo proszę o allegro dla niej. Ja jeszcze jutro trochę porobię jej ogloszeń. Mala się rozbrykala - to co ona wyprawia na spacerach to głowa mała. Nie nadążam wzrokiem za nią :-)[/QUOTE] Kurcze, wydawało mi się, że napisałam tu wczoraj :roll: że zajmę się tym allegro w weekend bo chora jestem i kiepsko mi się myśli... Widać nie zapisałam posta. -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Podobno indyczyna jest mniej traktowana chemią, bo indyki są delikatniejsze i mniej odporne na te wszystkie sztuczne składniki pokarmowe, którymi faszeruje się kurczaki, żeby szybciej rosły i na wadze przybierały. Przynajmniej tak słyszałam :roll: A np. wołowina nie może być? Dawniej twierdzono, że najlepszym mięsem dla psów jest konina :razz: -
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Wellington będzie w Krakowie chyba dopiero w drugiej połowie marca więc trochę za późno chyba :hmmmm: Podobno porządnie "trzepie" przyszłych właścicieli. Irenaka zdaje się też ktoś polecał kiedyś... W tej chwili nikt mi więcej nie przychodzi do głowy. -
Nasza księżniczka na łóżeczku :happy1: Gdy leży na boku wygląda szczuplutko :p
-
Nie chciałabym się wymądrzać bo po pierwsze nie znam się na psiej psychice, po drugie nie u mnie jest pies ale myślę, że z Mają trzeba pracować, żeby przełamać jej strach do mężczyzn. Wydaje mi się to trochę niepokojące, że mieszkając w domu gdzie mieszka facet już ponad 2 miesiące Maja nadal nie ma zaufania do mężczyzny, którego jest zmuszona codziennie mijać w mieszkaniu. Trudno przewidzieć czy uda się znaleźć dom w którym będą same kobiety. Nie znacie kogoś kto miał podobne przypadki i udało mu się trochę je "wyprostować"? Może mógłby coś podpowiedzieć, jak postępować, żeby pomóc Majeczce odzyskać zaufanie do ludzi.
-
Dwie maleńkie iskierki- obie maja najlepsze domki na świecie!
Lidan replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
W sumie to żadna sztuka zakochać się w takich słodziakach :loveu: Trudniej pewnie pieskom przekonać się do dużych nieznanych stworów :eviltong: -
Albo ja jestem do tyłu z wiadomościami (co jest możliwe) albo potwornie drogo nad tym morzem jest :eviltong:
-
maggie_z zdjęcia śliczne :happy1: Masz cudną psinę w domu :iloveyou: Nie byłoby wygodniej dla Ciebie, a zwłaszcza dla Shany obciąć jej grzywkę ;-) Nie żebym się czepiała :eviltong: Ładnemu ładnie we wszystkim, a spineczki faktycznie nie muszą być zarezerwowane tylko dla yorków :p Jeśli będziesz ją chciała na wiosnę ostrzyc fachowo, a nie masz jeszcze upatrzonego psiego fryzjera to polecam Centrum Psiej Odnowy przy zajezdni autobusowej w Mistrzejowicach (mają swoją stronę). Chodzę tam z Gapą i jestem bardzo zadowolona (zresztą nie tylko ja). Można być z psem lub go zostawić na czas zabiegów. Panie są bardzo miłe, lubią psy i ładnie obcinają, czasem dokarmiają przy okazji smakołykami ;) Piszę o tym dlatego, że chyba masz tam blisko, a wcześniej czy później pewnie będziesz musiała kudłacza nieco odkudlić :evil_lol: