-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Moje sunie mają mały zapas suchej karmy, którą postanowiłam podzielić się z Polą, o czym już "rozmawiałam" na pw z EVA2406. Czekam tylko na adres do wysyłki. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Niedaleko mnie mieszka starsza pani, która kilka lat temu przygarnęła ze schroniska starszą sunię, z którą często przychodziła na chyba swoją niewielką działkę. Ta suczka też się tak bardzo drapała mimo iż pcheł ani innych insektów na niej nie znaleziono, a i tak zapobiegawczo odrobaczono, odpchlono itp. Potem zresztą okazało się, że inne psy przychodzące na tą działkę (emeryci tam się spotykają ;-) ) również zaczęły się drapać ale nie aż tak bardzo. Któregoś razu jeden z działkowców idąc cicho naszedł śpiącego na działkowym posłanku lisa... Prawdopodobnie od niego zaczęło się to drapanie. Nie pamiętam już czy to były początki świerzbu czy inne draństwo ale chyba wyleczono wszystkie psiaki. Zimą nie spotykam właścicielki tej suni bo nie przychodzi na działkę więc nie mam jak dowiedzieć się szczegółów...zresztą pewnie ani nazwy leku ani choroby już nie poznam bo pani wiekowa i nie wszystko pamięta. Piszę o tym dlatego, że żyjący na podwórku pies mógł mieć kontakt pośredni kontakt z dzikimi zwierzakami i mógł złapać coś czego na co dzień psy miastowe nie mają. -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Biedny staruszek. Trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Poli. Przekichane z tymi robalami. Kiedyś u mojej Koli po odrobaczeniu w kupce były podejrzane białe kreseczki. Weterynarz polecił odrobaczyć po dwóch tygodniach jeszcze raz. I na tym u nas skończyła się walka z życiem wewnętrznym Koli. Oby u Poli też tak było. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam u Poli :-) Dotarłam tu na zaproszenie EVA2406 Finansowo na razie raczej nie pomogę. Mam coś parkera (nie pamiętam czy to pióro czy długopis) a dokładniej ma to mój mąż. Spróbuję to od niego wyłudzić i wtedy przekażę na bazarek dla suni. -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Czy już po zabiegu? Jak poszło? Jak się czuje Trus? -
[quote name='Izabela124.']I ja muszę tu dołączyć. Bobik to prawdziwy niszczyciel. Jak wychodzę na imprezę to po powrocie zazwyczaj zastaję taki widok (do tego jeszcze powywalane ubrania z szafki): [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/3-1.jpg[/URL][/QUOTE] Akurat! Na Bobika zwala winę :mad: a tu gołym okiem widać, że po powrocie z imprezy Izalela124 siły nie miała nawet do łóżka dotrzeć :p i zrzucała z siebie wszystko po drodze :diabloti: Bobik co najwyżej starał się poukładać bałagan w kupki :eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Lidan replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Witam :-) Obejrzałam na razie pierwszą i ostatnią stronę bo też czuję jaką miętę do sznaucerów i sznauceropodobnych :-) Tej psinie źle z oczu patrzy :p [URL]http://img850.imageshack.us/img850/4586/dsc0238ni.jpg[/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Lusia świetnie wygląda :-) Fajnie, że może spotykać się z innymi psami podobnymi pod względem wyglądu i charakteru do siebie. Przy okazji razem miło spędzacie czas.
-
[quote name='missieek']a moze taka? http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/?p=772 teraz juz ciut podrosla ale nadal urocza Zainteresowani raczej woleliby pieska niż suczkę. Na razie rozglądamy się może wpadnie nam jakiś psiak w oko. Dziękuję Wam za zdjęcia i linki :-)
-
[quote name='Lidan']Czy ktoś ma nr telefonu do quick23? Rodzicom kolegi mojego męża bardzo podoba się ten szczeniaczek. Pisałam do qiuck23 ale chyba nie było jej na forum ostatnio. Podesłałam im przed chwilą zdjęcia szczeniaczków od Pati. Może na któregoś się zdecydują.[/quote] [quote name='Rudzia-Bianca']Z tego co wiem, to sunia ma już dom :)[/QUOTE] Tak, już wiem, w końcu doczekałam się odpowiedzi ;) Nie macie czegoś podobnego w Krakowie lub okolicy? Państwo tak się napalili na tamtego szczeniaka, że codziennie pytali o niego a ja z przykrością odpowiadałam, że nadal nic nie wiem :roll: Gdyby w zastępstwie pokazać im zdjęcia podobnego małego kudłatego szczeniaczka to może by się zainteresowali. Nie mam już w subskrypcjach wątku o kudłaczach w potrzebie...był chyba jeszcze wątek o mikropieskach... Może mi ktoś podrzucić link? Wyszukiwarka na dogo doprowadza mnie do szału :angryy:
-
[quote name='Rudzia-Bianca']Wstawiam zdjęcie Zróbcie ogłoszenia gdzie się da może komuś uciekła . A na obróżce nie ma żadnych danych , może na wewnętrznej stronie ... Czy ktoś ma nr telefonu do quick23? Rodzicom kolegi mojego męża bardzo podoba się ten szczeniaczek. Pisałam do qiuck23 ale chyba nie było jej na forum ostatnio. Podesłałam im przed chwilą zdjęcia szczeniaczków od Pati. Może na któregoś się zdecydują.
-
[quote name='Evelka']Od jakiś 3 dni przy otwieraniu każdej podstrony na dogomanii mój antywirus (avast!) szaleje i ciągle wykrywa zagrożenia... Ktoś ma coś podobnego? Nie wiecie o co może chodzić?:roll:[/QUOTE] Taaak....U mnie to samo. Na początku myślałam, że ktoś podrzucił na dogo wirusa ale to nie adres dogomani.
-
[quote name='salibinka']Jutro Pusia jedzie na zdjęcie szwów około południa.[/QUOTE] O jak szybko :-o [quote name='salibinka'][B]Obecnie paraduje w... śpiochach dziecięcych[/B] - wczoraj porwała część kubraczka - na szczęście do szwów nie zdążyła się dobrać.[/quote] Szkoda, że nie ma zdjęć :roll: Musi cudnie wyglądać :p
-
Hi hi...Pewnie za kilka miesięcy gdy taks zbierze fundusze na materiały i znowu naszyje setki prześlicznych obroży, szelek i smyczy :-)
-
[quote name='Lidan'] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=18629397#post18629397"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Wklejam zdjęcia Koli i Gapy w nowych obrożach od taks. Niestety niezbyt wyraźne bo psy kudłate. Może kiedyś zmienię na lepsze...oczywiście chodzi mi o zdjęcia, a nie o obroże bo te są wspaniałe :iloveyou:[/quote] [quote name='wilczy zew']ja pomyślałam o psach ;)[/QUOTE] He he...Wiedziałam :p Psów nie zamierzam zmieniać bo są śliczne, cudownie kudłate i prze-kochane :-)
-
Wklejam zdjęcia Koli i Gapy w nowych obrożach od taks. Niestety niezbyt wyraźne bo psy kudłate. Może kiedyś zmienię na lepsze...oczywiście chodzi mi o zdjęcia, a nie o obroże bo te są wspaniałe :iloveyou: Młodsza sunia, Kola, najpierw spała obok swojego pana. [IMG]http://img862.imageshack.us/img862/9760/kolawtaksowejobrozy.jpg[/IMG] A później szalała z ulubioną szmatką [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/6298/kolawtaksowce.jpg[/IMG] Gapa jest w tej chwili zbyt kudłata, a w ogóle to nie lubi pozować do zdjęć. [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6913/gapawnowejobrozy.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/4346/gapawtaksowce.jpg[/IMG]
-
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Biedny staruszek :glaszcze: -
Truś- tyle szczęścia dałeś nam kochany- Ty już nie cierpisz:(:(
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
O matko...Zupełnie nie rozumiem jak można się pozbywać chorego staruszka i to w taką mroźną zimę [IMG]http://www.picturesanimations.com/m/mini_smiley/1.gif[IMG]http://www.picturesanimations.com/m/mini_smiley/1.gif[IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAACUAAAAPCAIAAADsy5EEAAAATklEQVQ4jWNgGOTg/38URD+baGsrVjtoaCU2y/4ji9PcMrh9cDU0sQ9JEGHff+p6kKB9VAZ4UiPNw5NOuQK/BTTPDzTPf1itHIBSbbADAG2w2yX3PaWQAAAAAElFTkSuQmCC[/IMG][IMG]http://www.picturesanimations.com/m/mini_smiley/1.gif[/IMG] -
Kiedy odbędą się te 2 wizyty przedadopcyjne? Trzymam kciuki za dobre domki :kciuki: