-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co. Cieszę się, że mogę troszkę pomóc. Cóż to za niemoc Cię ogarnęła? Jednak są ludzie niezastąpieni :lol: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nie ma za co :-) Przydałby się domek dla Polci, oj przydał... Może jeszcze ktoś ją zauważy :kciuki: A utrzymanie jej w hoteliku i nakarmienie to też szczytny cel ;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000ff][SIZE=3]W imieniu kaja8888 zapraszam na kolejny[/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233506-do-21-10-12-Pióro-płyta-bierki-próbki-na-Polę?p=19808616#post19808616"] [B][COLOR=#ffff00]= >[/COLOR][/B] [SIZE=4][U][B][COLOR=#ff0000]bazarek dla Poli[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/URL] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.']Kiedy właśnie Daisy nie miała ciągot do zbierania śmieci. To był najbardziej wybredny pies na świecie. Z głodu by zdechła a byle czego nie ruszyła. Więc jeśli faktycznie się skusiła to musiało to być coś bardzo pociągającego. Jak bym dorwała tego kogoś to :angryy: Za moją Mamę i za moją córkę, która strasznie przeżywa odejście każdego rodzinnego psa.[/QUOTE] Mogło być coś trującego rozsypane w trawie, po której pies chodził a potem psiak wylizał sobie łapy. Był podobny przypadek chyba w Krakowie jeśli dobrze pamiętam, tzn takie było podejrzenie bo pies był pilnowany bardzo na spacerach więc raczej trudno by mu było coś zjeść na spacerze. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']Lidan to może pozbieram ciut więcej rzeczy i jeśli będziesz mogła zrobic bazarek to będę bardzo wdzięczna, to tu juz nie dorzucajmy żeby nie namieszać, może jutro lub pojutrze wyślę Ci na e-maila jakieś rzeczy[/QUOTE] No to czekam na zdjęcia :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Super! Może wreszcie znajdzie Pola swojego ludzkiego amatora ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jasne, że możemy coś dorzucić. Najwyżej przedłużymy o kilka dni bazarek. Wyślij może na maila ([email protected]) zdjęcia, krótkie opisy i proponowane ceny. Jeśli masz więcej rzeczy to mogę zrobić osobny bazarek. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Długo to trwało, oj bardzo długo ale wreszcie udało mi się wyprodukować obiecany dawno mały bazarek na Polusię. Zapraszam do licytacji i podnoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233295-D%C5%82ugopis-Parker-wiede%C5%84ska-fili%C5%BCanka-obro%C5%BCa-na-Pol%C4%99?p=19778742#post19778742[/url] -
Faktycznie piękne. Jak pączusie ;-) Chyba sama wezmę się dzisiaj za psie wypieki :-)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.']Telewizja szkodzi:evil_lol: Na bazarku były kiedyś robione przez dziewczyny takie polarowe sznurki. Myślicie, że to się też tak by nitkowało?[/QUOTE] Wydaje mi się, że nie bo polar w ogóle nie snuje się i nawet nie trzeba go specjalnie "obrzucać". Zapomniałam o szkodliwości nitek a moja Kola też rozszarpuje te frędzle. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Wesoła, sprytna i odważna ta mała Polcia ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Polusia nigdzie się nie spieszy bo pewnie dobrze jej tam gdzie jest ;-) -
[quote name='sil874']Wróciliśmy z Gór Stołowych i potwierdzam, że nie ma problemu z psiakiem, wszędzie wolno wchodzić z psem "na uwięzi" :) paszport mieliśmy ale nikt go nie sprawdzał czy to po polskiej czy czeskiej stronie wejścia na Szczeliniec i Błędne Skały płatne tylko dla ludzi - pies wchodzi za free[/QUOTE] Czyli nic się nie zmieniło od pięciu lat :-) Z Gapą byliśmy wszędzie poza kaplicą czaszek, katedrą i muzeum szopek (chyba w Wambierzycach). Labirynty w Błędnych skałach tak nas śmieszyły, że posuwaliśmy się w żółwim tempie ;-) Cudownie tam jest!
-
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Dzięki za odpowiedź. Kola w szelkach dwuobręczowych bardziej się dusiła niż w obroży bo ciągnęła. Z innych wyślizgiwała się. W obroży chodzi inaczej i rzadziej zdarzają się problemy. Ale będę uważała na nią, a przy najbliższej wizycie u weterynarza poproszę o dokładniejsze zbadanie. -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Pyrdka, a jakie były początki choroby u Twojego psiaka? Pytam dlatego, że moja suczka (bynajmniej nie york) często krztusi się po wypiciu wody. Innych objawów nie zauważyłam ale zastanawiam się czy to mogą być początki zapadania tchawicy? -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
[quote]Martwi mnie mój Franek bo nadal go kaszle ,juz wprawdzie troche mniej ale mam dwie rózne opinie wetów jedna mówi ze to zapadnięta tchawica -wiecie moze coś więcej na ten temat?[/quote] Miał robione prześwietlenie? Zapadanie tchawicy to paskudna postępująca choroba, często spotykana u yorków i innych małych piesków. Leczenie farmakologiczne może trochę opóźnia chorobę ale nie leczy tego schorzenia. Z tego co czytałam przeprowadza się już u nas operacje polegające na wstawianiu jakiś implantów, które mają trzymać tchawicę we właściwym położeniu ale trzeba znaleźć dobrego chirurga. Kosztuje to podobno sporo i nie jestem pewna czy zawsze pomaga. -
Niesamowite :crazyeye: Na mojej wodolubnej Koli nic nie wytrzyma 4 lata w takim stanie :angryy: No ale teraz będę miała niezły zapasik obróżek :diabloti: Mam nadzieję, że z rozpędu, gnana strachem, że zabraknie (i tak najładniejsze wykupili zanim dotarłam do laptopa:placz: ) dobry rozmiar wybrałam :roll:
-
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
No no no...łososie, specjalne żarełko... Nieźle się małemu powodzi :-) Pies rodzinny z niego i sprawiedliwy skoro z każdym trochę nocy spędza ;) -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa mały rekonwalescent? -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Ups...Ależ go pocięli :shake: Zdrowiej szybciutko mały i nabieraj sił. Życzę Wam spokojnej nocy :-) -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Ja go na oczy nie widziałam. Ktoś tak się wyraził o nim... Moją mamę chciał naciągnąć na operację starego psa, który miesiąc później odszedł. Dr Derkowski (dla niewtajemniczonych wspólnik dr G.) który wcześniej badał psa uznał, że operacja nic już nie da i że pozostaje leczenie paliatywne. Gdybym musiała korzystać z Arki to tylko dr Derkowski. -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Oj, bidulek jeden. W Arce narkoza wziewna jest chyba stosowana standardowo...tak mi się wydaje. Moja Gapcia była tam sterylizowana u dr Derkowskiego. Miała wtedy ok 5lat. Przeprowadzono wszystkie badania wcześniej a i tak były z nią jakieś problemy zaraz po podaniu narkozy. O dr. G. niestety nie słyszałam niczego dobrego poza tym, że jest miły i...bardzo...hm... interesowny. Podobno jest dobrym stomatologiem i specjalistą od nowotworów. -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Zarazili pieska zapaleniem tchawicy albo piesek zaraził i będą się teraz razem kurować. Życzę zdrówka pieskowi i jego pani! -
Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !
Lidan replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Witam na dogo nową rodzinę Hugo :-) Cieszę się, że Hugo jest już u siebie :-) Myślę, że wszyscy będą zainteresowani informacjami o dalszych losach psiaka. Zdjęcia mile widziane :-) -
[quote name='taks'] Biorę się juz na ostro za szycie na kolejny bazarek. Wstępnie przymierzam się do terminu otwarcia na 10-15 września:lol:[/QUOTE] Hurra :multi: