Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Nie ma za co. Cieszę się, że mogę troszkę pomóc. Cóż to za niemoc Cię ogarnęła? Jednak są ludzie niezastąpieni :lol:
  2. Nie ma za co :-) Przydałby się domek dla Polci, oj przydał... Może jeszcze ktoś ją zauważy :kciuki: A utrzymanie jej w hoteliku i nakarmienie to też szczytny cel ;)
  3. [COLOR=#0000ff][SIZE=3]W imieniu kaja8888 zapraszam na kolejny[/SIZE][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233506-do-21-10-12-Pióro-płyta-bierki-próbki-na-Polę?p=19808616#post19808616"] [B][COLOR=#ffff00]= >[/COLOR][/B] [SIZE=4][U][B][COLOR=#ff0000]bazarek dla Poli[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/URL]
  4. [quote name='Kara.']Kiedy właśnie Daisy nie miała ciągot do zbierania śmieci. To był najbardziej wybredny pies na świecie. Z głodu by zdechła a byle czego nie ruszyła. Więc jeśli faktycznie się skusiła to musiało to być coś bardzo pociągającego. Jak bym dorwała tego kogoś to :angryy: Za moją Mamę i za moją córkę, która strasznie przeżywa odejście każdego rodzinnego psa.[/QUOTE] Mogło być coś trującego rozsypane w trawie, po której pies chodził a potem psiak wylizał sobie łapy. Był podobny przypadek chyba w Krakowie jeśli dobrze pamiętam, tzn takie było podejrzenie bo pies był pilnowany bardzo na spacerach więc raczej trudno by mu było coś zjeść na spacerze.
  5. [quote name='kaja8888']Lidan to może pozbieram ciut więcej rzeczy i jeśli będziesz mogła zrobic bazarek to będę bardzo wdzięczna, to tu juz nie dorzucajmy żeby nie namieszać, może jutro lub pojutrze wyślę Ci na e-maila jakieś rzeczy[/QUOTE] No to czekam na zdjęcia :-)
  6. Super! Może wreszcie znajdzie Pola swojego ludzkiego amatora ;-)
  7. Jasne, że możemy coś dorzucić. Najwyżej przedłużymy o kilka dni bazarek. Wyślij może na maila ([email protected]) zdjęcia, krótkie opisy i proponowane ceny. Jeśli masz więcej rzeczy to mogę zrobić osobny bazarek.
  8. Długo to trwało, oj bardzo długo ale wreszcie udało mi się wyprodukować obiecany dawno mały bazarek na Polusię. Zapraszam do licytacji i podnoszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233295-D%C5%82ugopis-Parker-wiede%C5%84ska-fili%C5%BCanka-obro%C5%BCa-na-Pol%C4%99?p=19778742#post19778742[/url]
  9. Faktycznie piękne. Jak pączusie ;-) Chyba sama wezmę się dzisiaj za psie wypieki :-)
  10. [quote name='Kara.']Telewizja szkodzi:evil_lol: Na bazarku były kiedyś robione przez dziewczyny takie polarowe sznurki. Myślicie, że to się też tak by nitkowało?[/QUOTE] Wydaje mi się, że nie bo polar w ogóle nie snuje się i nawet nie trzeba go specjalnie "obrzucać". Zapomniałam o szkodliwości nitek a moja Kola też rozszarpuje te frędzle.
  11. Wesoła, sprytna i odważna ta mała Polcia ;-)
  12. Polusia nigdzie się nie spieszy bo pewnie dobrze jej tam gdzie jest ;-)
  13. [quote name='sil874']Wróciliśmy z Gór Stołowych i potwierdzam, że nie ma problemu z psiakiem, wszędzie wolno wchodzić z psem "na uwięzi" :) paszport mieliśmy ale nikt go nie sprawdzał czy to po polskiej czy czeskiej stronie wejścia na Szczeliniec i Błędne Skały płatne tylko dla ludzi - pies wchodzi za free[/QUOTE] Czyli nic się nie zmieniło od pięciu lat :-) Z Gapą byliśmy wszędzie poza kaplicą czaszek, katedrą i muzeum szopek (chyba w Wambierzycach). Labirynty w Błędnych skałach tak nas śmieszyły, że posuwaliśmy się w żółwim tempie ;-) Cudownie tam jest!
  14. Dzięki za odpowiedź. Kola w szelkach dwuobręczowych bardziej się dusiła niż w obroży bo ciągnęła. Z innych wyślizgiwała się. W obroży chodzi inaczej i rzadziej zdarzają się problemy. Ale będę uważała na nią, a przy najbliższej wizycie u weterynarza poproszę o dokładniejsze zbadanie.
  15. Pyrdka, a jakie były początki choroby u Twojego psiaka? Pytam dlatego, że moja suczka (bynajmniej nie york) często krztusi się po wypiciu wody. Innych objawów nie zauważyłam ale zastanawiam się czy to mogą być początki zapadania tchawicy?
  16. [quote]Martwi mnie mój Franek bo nadal go kaszle ,juz wprawdzie troche mniej ale mam dwie rózne opinie wetów jedna mówi ze to zapadnięta tchawica -wiecie moze coś więcej na ten temat?[/quote] Miał robione prześwietlenie? Zapadanie tchawicy to paskudna postępująca choroba, często spotykana u yorków i innych małych piesków. Leczenie farmakologiczne może trochę opóźnia chorobę ale nie leczy tego schorzenia. Z tego co czytałam przeprowadza się już u nas operacje polegające na wstawianiu jakiś implantów, które mają trzymać tchawicę we właściwym położeniu ale trzeba znaleźć dobrego chirurga. Kosztuje to podobno sporo i nie jestem pewna czy zawsze pomaga.
  17. Niesamowite :crazyeye: Na mojej wodolubnej Koli nic nie wytrzyma 4 lata w takim stanie :angryy: No ale teraz będę miała niezły zapasik obróżek :diabloti: Mam nadzieję, że z rozpędu, gnana strachem, że zabraknie (i tak najładniejsze wykupili zanim dotarłam do laptopa:placz: ) dobry rozmiar wybrałam :roll:
  18. No no no...łososie, specjalne żarełko... Nieźle się małemu powodzi :-) Pies rodzinny z niego i sprawiedliwy skoro z każdym trochę nocy spędza ;)
  19. Jak się miewa mały rekonwalescent?
  20. Ups...Ależ go pocięli :shake: Zdrowiej szybciutko mały i nabieraj sił. Życzę Wam spokojnej nocy :-)
  21. Ja go na oczy nie widziałam. Ktoś tak się wyraził o nim... Moją mamę chciał naciągnąć na operację starego psa, który miesiąc później odszedł. Dr Derkowski (dla niewtajemniczonych wspólnik dr G.) który wcześniej badał psa uznał, że operacja nic już nie da i że pozostaje leczenie paliatywne. Gdybym musiała korzystać z Arki to tylko dr Derkowski.
  22. Oj, bidulek jeden. W Arce narkoza wziewna jest chyba stosowana standardowo...tak mi się wydaje. Moja Gapcia była tam sterylizowana u dr Derkowskiego. Miała wtedy ok 5lat. Przeprowadzono wszystkie badania wcześniej a i tak były z nią jakieś problemy zaraz po podaniu narkozy. O dr. G. niestety nie słyszałam niczego dobrego poza tym, że jest miły i...bardzo...hm... interesowny. Podobno jest dobrym stomatologiem i specjalistą od nowotworów.
  23. Zarazili pieska zapaleniem tchawicy albo piesek zaraził i będą się teraz razem kurować. Życzę zdrówka pieskowi i jego pani!
  24. Witam na dogo nową rodzinę Hugo :-) Cieszę się, że Hugo jest już u siebie :-) Myślę, że wszyscy będą zainteresowani informacjami o dalszych losach psiaka. Zdjęcia mile widziane :-)
  25. [quote name='taks'] Biorę się juz na ostro za szycie na kolejny bazarek. Wstępnie przymierzam się do terminu otwarcia na 10-15 września:lol:[/QUOTE] Hurra :multi:
×
×
  • Create New...