-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Widzę, że Luncia uwielbia zimę tak jak i moje kudłacze :iloveyou: Obróżki prezentują się wspaniale na sznaucerku i buldożku. Na kudłatym owczarku też nieźle widać. Ja chyba muszę poczekać ze zdjęciami do wiosny i do wizyty u fryzjera bo ani na Gapie ani na Koli obróżek prawie nie widać bo schowały się w futerku Scooby nie ma najszczęśliwszej miny ;-) Ale wygląda uroczo w kubraczku!
-
Ćwiczycie agility?? My też próbowaliśmy bo Kola skoczna, energiczna i chętna do nauki jest ale akurat trafiliśmy na lato upalne, a wcześniej na ulewy i powodzie i odpuściłam. Czasem tylko w domu coś sobie przypominamy. Bardziej od kubraczka przydałyby się Koli chyba buciki bo robią jej się śnieżne kulki pomiędzy poduszeczkami ale ona nawet przymierzyć sobie ich nie da w przeciwieństwie do drugiej suni, która biega jak torpeda w bucikach i kubraczku. Ciekawe kiedy przyjdą zamówione obroże :hmmmm:
-
Faktycznie fajnie pies wygląda w tym kubraczku. Psiak podobny do mojej Koli, też taki długowłosy... Tylko Kola nie wyglądała na szczęśliwą gdy przymierzyłam jej kubraczek,a po tym psiaku nie widać, żeby zwracał uwagę na ubranko :-)
-
Też zaglądam do maluszków :-)
-
Nie wiem jak to jest z trawieniem kaszy przez psy ale przekonałam się na własnych suniach, że po jęczmiennej drobnej miały (a przynajmniej jedna z suczek) biegunkę. Z tym, że jaj mam chyba sukę o specyficznym układzie pokarmowym więc nie wiem czy akurat należy brać pod uwagę moją opinię. Gapa wymiotuje po makaronie i gdy do jedzenia dodam buraczka oraz po tabletkach na odrobaczenie gdy podam je na czczo. Natomiast nic się jej nie dzieje po mleku, którego też obecnie nie zaleca się, ani po serach, kefirze itp. Generalnie wszystko co białe jest smaczne i jej nie szkodzi ;) [quote name='epe']Zawsze zastanawiało mnie przysłowie: "bo po groszku brzuszek boli, a po kaszce się zagoi"[/quote] Myślę, że to chodzi o kaszkę mannę zwaną potocznie grysikiem. On drobniutka i chyba lekkostrawna jest. Dawniej podawano tzw. kleik po operacjach (na pierwszy posiłek po przymusowej głodówce) i po problemach żołądkowych. Ten kleik to mogła być właśnie rozgotowana w wodzie kasza manna lub ryż. Znam to bardziej z opowiadań niż z własnego doświadczenia dlatego nie mam 100 % pewności, że głupot jakiś nie napisałam.
-
Nie widać, żeby Bizonowi mróz przeszkadzał :-) Pogoda nie zwalnia właścicieli psów ze spacerów :p Zwłaszcza tych mieszkających w bloku :-)
-
Ja też kupiłam wszystko (no prawie wszystko) co chciałam. Szkoda, że nie potrafię spać w dzień :shake: Gdyby mąż nie pojechał z psami na działkę to poszłabym na długi spacer bo słońce w Krakowie pięknie świeci :-) Zrobię więc kawę i całkowite obudzenie i będę zerkać od czasu do czasu na przebieg bazarku, na tych co się bić będą i kłócić :evil_lol: A dla niewtajemniczonych (o ile tacy jeszcze tu są) podam może link do bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222358-obro%C5%BCe-smycze-szelki-i-inne-na-3-cele-do-13.02[/url]
-
[quote name='taks']Bazarek zaraz otwieram ale: Niestety , co pewnie wielu z Was zdenerwuje , nie mogę uznać zamówień złożonych przed otwarciem bazarku. Bazarek jest w opcji "kup teraz" , wielu rzeczy nie jestem juz w stanie doszyć i są to pojedyncze egzemplarze więc uważam, że sprawiedliwiej będzie jak wszyscy będą mieli równe szanse.[/quote] Podoba mi się ta decyzja [IMG]http://www.picturesanimations.com/o/ok/aaap.gif[/IMG] Lecę na zakupy :scared:
-
[quote name='anna35-1974']i ja zamówiłam przedwcześnie i mam nadzieje ze taks się przychyli do naszych zamówień,bo ileż można czekać,ups.[/QUOTE] Razem z innymi do końca :p A co? :diabloti: Sklep jeszcze zamknięty, kobieto, to gdzie się tak pchasz :eviltong:
-
Jezuuu...,Taks też nie śpi?! :-o Pewnie zasnęła nie wyłączając komputera i tak już zostało :roll: Czekałam wczoraj długo ale dogomanię nagle szlag trafił :angryy: Ani się nie wyspałam, ani zakupów nie zrobiłam :placz: Obudziłam się z bolącą głową i...co zrobiłam? włączyłam laptopa i dogomanię licząc, że może jednak forum naprawione i jakiś cudem bazarek zakończony :oops:. Teraz muszę go znowu poszukać :razz:
-
Jeśli taks zrobi sobie teraz przerwę do rana to dopiero będziemy cierpieć :diabloti:
-
[quote name='wilczy zew']to wy jeszcze nie śpicie??[/QUOTE] Widzę, że nie jesteśmy w tym czuwaniu osamotnione :p Głupio byłoby iść teraz spać a rano zobaczyć, że już nie zostało nic do kupienia ;-)
-
[quote name='Szura']Jeżu, falstart mamy, uprzedzam resztę. :P Poleciało, nie da się zatrzymać. :evil_lol:[/QUOTE] E no... Chyba nie wypada tak nachalnie... Choć już raz widziałam bazarek, który prawie skończył się zanim na dobre zaczął. Jakieś przetwory własnej roboty ktoś sprzedawał... Macie szczęście, że nie rzuciłyście się na to co ja sobie upatrzyłam :p
-
[quote name='NightQueen']Lidan próbujesz wypędzić konkurencję? :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Nieee...Próbuję doczekać końca tworzenia bazarku i rzucić się jak ten sęp na upatrzone z góry artykuły ;-)
-
Hi hi... Spać nie możecie? :p Ja już taka śpiąca jestem... [IMG]http://www.picturesanimations.com/3/3d_smileys/0093.gif[/IMG] [quote name='nastkak']A mozna skracac obrozki?Bardzo podoba mi sie jedna , ale jest duzo za dluga [/quote] Wszystkie obroże są regulowane. Samej nie radziłabym brać się za zmniejszanie chyba, że masz mocne nici i umiesz szyć na maszynie
-
Witam. Jestem na zaproszenie _patSi_ Wiele pomóc nie mogę ale jakąś cegiełkę kupię. Szczeniaki śliczne. Jak zopbaczyłam pierwsze zdjęcie to zaraz przyszły mi do głowy szczeniaki rottweilera ;-) Też takie czarne z podobnymi brązowymi znaczeniami. Na stronach hodowli rottweilerów szczeniaczki podobnie są prezentowane tylko do rozpoznawania mają wiązane różnokolorowe wstążeczki. Mam jednak nadzieję, że te szkraby będą mniejsze, spokojniejsze i łagodniejsze :kciuki:
-
[quote name='filodendron']Ale żeby to miało sens, to trzeba by takie info uaktualniać. Pensjonaty, schroniska przechodzą z rąk do rąk i czasem zasady się zmieniają. Nawet tu na wątku ktoś kiedyś napisał, że do schroniska na Hali Lipowskiej nie wpuszczają z psami a ja się ciężko zdziwiłam, bo rok wcześniej nocowaliśmy tam i razem z psem byliśmy wpuszczani do jadalni bez żadnego problemu.[/QUOTE] Tak, to właśnie miałam na myśli. Jeśli ktoś miałby coś nowego do powiedzenia na temat danego pensjonatu, schroniska czy kwatery to można byłoby uaktualnić dane. Nie pamiętam czy ktoś tu polecał [URL="http://www.przesieka.pl/polanka/"][COLOR=purple]>>[SIZE=4][B][U] WILLA POLANKA[/U][/B][/SIZE] <<[/COLOR][/URL] czy znalazłam to w internecie. Piszą, że z psami można. Był tam ktoś? Czy to może służyć jako baza wypadowa do jednodniowych wypadów?
-
Fajnie by było zebrać w jednym poście wszystkie sprawdzone kwatery gdzie przyjmują z psami.
-
Witajcie dwu i czteronożni zdobywcy szczytów :-) Miło się czyta opisy Waszych wędrówek z psami. Trafiłam tu szukając informacji gdzie można wybrać się z psami, a gdzie ich nie chcą widzieć. Nie wiem czy nam się uda ale bardzo byśmy chcieli tego roku wybrać się z naszymi suniami na kilka dni w góry. Jeszcze nie wiemy do końca gdzie... Myślę, że wskazówki z tego wątku i opisy Waszych wypraw pomogą podjąć nam decyzję co do wyboru miejsca wyjazdu. Będę tu zaglądać.
-
Znalazłam watek ale widzę, że nikt tu nic już nie pisze :( Zaczynamy planować urlopy i mamy ochotę w tym roku wybrać się z psami gdzieś w góry. Może ktoś tu jeszcze zagląda i może coś podpowiedzieć... Chcielibyśmy pojechać gdzieś na 7-8 dni, zamieszkać raczej w jednym miejscu i robić pojedyncze jednodniowe wypady. Mąż nie lubi spacerów bez celu, musi być jakiś szczyt do zdobycia albo coś wyjątkowego do zobaczenia na końcu trasy ;-) Kilka lat temu byliśmy w Górach Stołowych i byliśmy zachwyceni. Z psem byliśmy nawet a mini zoo :-) Miałam nadzieję, że tym razem wybierzemy się dla odmiany na Turbacz ale z przykrością przeczytałam, że podobno od 2 lat psy nie mogą tam już wchodzić :niewiem:
-
Witam. Proszę o przesłanie nr konta dla zbanowanej ANETTTA na maila: [email protected]