-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładne ogłoszenia, nie za długie, nie mdłe, zachęcające :cool2: Powodzenia w szukaniu domków! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Sprawa godna przemyślenia! Zwłaszcza dla mieszkających bliżej ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara']A jak już jesteśmy przy tortach: jadłam kiedyś najbardziej ekonomiczny tort świata:eviltong: Przyjechał do mnie prosto z Wiednia słynny tort Sachera. Matko, jakie to było upiornie słodkie:roll: Jakby krówki zmieszać z chałwą i jeszcze posypać cukrem :evil_lol:[/quote] A takiego to bym akurat spróbowała :diabloti: Bo ja słodkie kocham tylko, żeby tłuste nie było. Najpyszniejsze, najbardziej smakujące znajomym ciasto jakie zrobiłam nazywało się [B][COLOR=#b22222]>>[/COLOR][/B][URL="http://kotlet.tv/brownie-snickers"][B][COLOR=#b22222][/COLOR][/B][COLOR=#b22222][B][U]BROWNIE SNIKERS<<[/U][/B][/COLOR][/URL] Składało się m.in z czekolady, słonych orzeszków i masy krówkowej. W ogóle teraz można w necie znaleźć śmieszne ciasta np sernik z masą krówkową albo chałwowy lub z białą czekoladą w środku. Ciekawe smaki, a ciasta bardzo proste. Właśnie o wysyłkę mi chodziło gdy pisałam o tych słodkich bazarkach. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Torty od Sowy wyglądają pięknie!!! Ale i tak wolę szarlotkę ;-) Szkoda, że nie można zrobić bazarku z wypiekami :roll: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Mogę prosić o coś mniej tłustego? ;-) Chociaż słodycze to mój największy nałóg nigdy nie lubiłam tortów ani większości ciast z masami :watpliwy: I nigdy nie zrozumiem dlaczego np na weselach (gdzie ciasta zaczyna się piec prawie tydzień przed imprezą i zjada jeszcze przez kilka dni po) podaje się głównie masiaste mdłe słodkości[IMG]http://papuzki.webd.pl/forum/Smileys/default/hehe_jezyk.gif[/IMG] W zasadzie tylko tort mojej mamy z masą budyniową lub budyniową- czekoladową (ze spirytusem :-) ) uważam za zjadliwy. Osobiście zjadłabym chętnie pyszny torcik z bitą śmietaną i jagodami. Myślę, że nawet Poli by smakował ;-) Szarloteczką też bym nie pogardziła [IMG]http://papuzki.webd.pl/forum/Smileys/default/glodny.gif[/IMG] EVA czy jesteś cukiernikiem??? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']No to jeszcze lepiej......:diabloti: Pola zaczyna sobie za dużo pozwalać....mojego biednego Pimpusia atakować :angryy::angryy: To małpa wredna. Ona chyba za dobrze się już u Was czuje. Czyli już wiemy na 100%, że Polka musi mieć na wyłączność i swoje własne zabawki. Aniu, a [B]co będziesz dla stada kupowała przeciwkleszczowego[/B]? Elu, jeszcze mamy kilka deklaracji oprócz Twojej. Łącznie daje nam to 190 zł, więc brakuje ok 150 zł Gorzej jak będą dodatkowe wydatki ( karma, szczepienie, odrobaczenie i nie daj Boże wet).[/QUOTE] Sama zastanawiam się czym w tym roku zabezpieczyć moje sunie. Ostatnio nawet sprawdzone obroże kiltix zawiodły :niewiem: Zarówno Kola jak i pies mojej mamy łapały kleszcze na łąkach i w lesie. Nie wiem czy trafiłam na jakieś podróbki czy kleszcze uodporniły się na substancje występujące w tych obrożach. Chyba nic nowego się nie pojawiło w tej kwestii. -
W tym roku chyba nie uda nam się odwiedzić Karkonoszy. Planowany od wielu lat remont łazienki wreszcie dojdzie chyba do skutku więc finansowo będziemy pogrążeni :placz: Liczę, że choć na tydzień uda nam się wyskoczyć gdzieś bliżej trochę i na krótszy czas... Mąż coś przebąkiwał o okolicach Żywca...górze Żar... Chyba nie znam tamtych okolic. Do czerwca jeszcze sporo czasu zostało ale chętnie dowiedziałabym się o fajnych miejscach które można odwiedzić z psami i noclegach przyjaznych psom. Raczej wolimy zakotwiczyć w jednym miejscu i robić jednodniowe wypady.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']Ewcia przed chwilą zrobiłam przelew za całe moje towarzystwo za luty, ale te 120 zł to nawet nie jest połowa za hotelik :( [B]zaczynam się martwić na poważnie co będzie z Polą[/B] :([/QUOTE] Kaja, uspokój się z tym czarnowidztwem!!! Natychmiast!!! Bo... :mad: Pola ma gdzie mieszkać, ma co jeść i jest zdrowa. I to jest najważniejsze! :loveu: Znajdowały domki dużo mniej ciekawie wyglądające psiaki; kalekie, ślepe, śmierdzące, stare, chore... Sunia ma cały czas ogłoszenia, DIF pokazuje wszystkie chyba psiaki każdemu kto przyjeżdża jakiegoś adoptować. Przyjdzie i na Polę czas, zobaczysz :kciuki: Trzeba tymczasem zebrać fanty i zrobić znowu jakiś bazarek. Może wpadnie kilka złotych na konto Polusi ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ładne ogłoszenia. Polciu powodzenia! -
[quote name='Rumi.']kilka stron wcześniej było o niufku którego znaleziono i szukał domu, przeglądnij, ew. też na nowofunlandach w potrzebie jest ;)[/QUOTE] Jeśli o "mojego" Maksia chodzi to już mieszka w Skawinie i podobno nowi właściciele tak go polubili, że zagrozili, że nie oddadzą nawet jakby go teraz ktoś szukał :diabloti:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Skoro o kradzieżach mowa to opowiem Wam (wybacz Polusiu) co mi się przytrafiło rok temu w Sylwestra. W pierwszy wieczór Nowego Roku 2012 sprawdzałam ileż to grosików mi zostało na koncie i ze zgrozą ujrzałam stan środków: 1 zł 88 gr. Nie pamiętałam co do grosika ile na koncie zostało ale byłam pewna, że kilka stówek jeszcze mam. Pomału zaczęłam sprawdzać i okazało się ze podobno wypłaciłam kilkaset zł w sylwestra.Dopiero na następny dzień, gdy wszystko zostało zaksięgowane okazało się, że pieniądze z mojego konta zostały wypłacone w dwóch ratach z bankomatu, z którego w życiu nie korzystałam a stało się to pół godziny przed końcem roku. Wtedy byłam już pewna, że niczego nie wypłacałam w tym dniu. Odwiedziłam najbliższy oddział banku, żeby sprawę wyjaśnić. Kazano mi zastrzec kartę i napisać reklamacje. Na szczęście pieniądze bank mi zwrócił ale trwało to około dwóch miesięcy. Żeby była jasność: moja karta bankomatowa na 100 % spędziła sylwestra ze mną w domu. -
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że psisko domek znalazło :-) Trzymam kciuki, żeby polubili się tam wszyscy wzajemnie i żeby Timek (czy jak tam w końcu ma na imię :eviltong: ) :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
To widocznie w mojej rodzinie psy jakieś dziwne są :p Wszystkie jakie mieliśmy i teraz mamy lubią piszczące zabawki. Gdy piszczeć przestaną przestają być atrakcyjne. -
Nasze nowiutkie smyczki z ostatniego bazarku. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/suniewtaksowkach.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4646/suniewtaksowkach.jpg[/IMG][/URL]
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Chyba większość psów lubi piszczące zabawki :-) Moje uwielbiają! Jak dostaną nowe to najpierw przez 10 minut same się nimi bawią piszcząc niemiłosiernie. Jeśli zabawka i piszczałka wytrzyma ten chrzest bojowy to przynoszą do mnie, żeby rzucać, gonić, ciągnąć. Najgorsze jest to, że najchętniej bawią się w czasie gdy TZ ogląda telewizje :p -
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Timek ma w piątek kastrację - a potem - trzymajcie kciuki!!!!! MUSI się udać!!!![/QUOTE] Również trzymam mocno :kciuki: -
[quote name='andegawenka']Już i one w schronach lądują? :shake:[/QUOTE] Cena popularności, chytrości i ludzkiej bezmyślności. Ale Czikikta prześliczna :iloveyou:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Domku! Gdzie jesteś?! -
Śliczne spanielki! Mino zaniedbania wyglądają naprawdę sympatycznie. Nie wiedziałam, że istnieją zastrzyki wczesnoporonne dla zwierząt :hmmmm: A może wiedziałam tylko zapomniałam...Wydawało mi się, że one działają do 72 godz "po"
-
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Lidan replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Czyli co??? Psiak już bezpieczny na zawsze??? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Trzeba może Polcie przefarbować na blondynkę, przedłużyć włosy do kostek, soczewki niebieskie zapodać w oczka, nauczyć chodzić na dwóch łapkach np tak [URL="http://www.youtube.com/watch?v=O7-yOPm3S0o"][U][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]TAŃCZĄCY PIES[/SIZE][/COLOR][/B][/U][/URL] i [URL="http://www.youtube.com/watch?v=BLoMG1be4f4"][B][U][SIZE=4][COLOR=#00ff00]ŚPIEWAĆ ARIE[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/URL] -
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Czyżby??? Wiem... nic nie powie nikt ale...mówiłam, że ładny chłopak! :-) -
[quote name='EVA2406']Coś mi nie wychodzi. Zadzwonię do Ciebie jutro po instrukcje, bo jak chcę wstawić to mam komunikat, że sygnatura powinna mieć max 400 znaków........nie wiem o co kaman ;) Przecież ma tylko banerek Poli i Kacperka chcę.[/QUOTE] Może ten Polci banerek jest za duży, żeby inny się z nim zmieścił?
-
Sznupkowaty kudłacz z olkuskiej mordowni - MA DOM
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Spokojnie :cool3: Chłopak ładny przecież, przystojny i sympatyczny :loveu: Na pewno znajdzie szybko domek za co trzymam kciuki :kciuki: