Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Ale dobre wieści :multi: Kajetanku cieszę sie że tak dobrze sobie radzisz :-)
  2. Ech...ludziskom się coś na oczy rzucilo czy co :roll: Zamiast psich ogłoszeń szukają ofert pracy albo wczasów :hmmmm: Leje, wszędzie leje... Nie czas na wyjazd, czas na oswajanie kudłatego pieska, czas na rzucanie Pikiemu piłeczki :Dog_run:
  3. Jesteście bezpieczne? Wy i zwierzęta? Nie grozi Wam podtopienie?
  4. A pewnie, że mu się należy...jak nie przymierzając "psu buda" :-) Co by nie mówić pieniążki i ludziom i pieskom ułatwiają życie i podnoszą jego komfort ;)
  5. O kurcze... :crazyeye: ula_cz jestem pod wrażeniem :bigok:
  6. Wpadłam na wirtualne odwiedziny do Weksika :laugh2_2:
  7. Czyli z maluchem ogólnie w porządku :???: Nie ma raków, nowotworów ani przerzutów, tak :lol!: Można już się cieszyć :haha:
  8. Coraz jaśniej na wątku :-) Bonus zacznij się pakować bo wyjazd do sanatorium już blisko :happy1:
  9. Zgadzam się z szajbus. Wprawdzie wypuszczanie psa samego na spacer jest niedopuszczalne (Ciekawe jak się ma do tego obowiązek wyprowadzania psa na smyczy? Mój teść zapłacił 200 zł mandatu za to, że jego pies wielkości jamnika, nie będący na smyczy, obszczekał pod blokiem potencjalnego złodzieja) jednak niektórzy ludzie z dawien dawna tak są nauczeni i psa puszczają bo zawsze tak robili. Na szczęście jest ich coraz mniej. To, że pojawili się w lecznicy i chcą pokryć koszty leczenia dobrze o nich świadczy. Poza tym bądźmy szczerzy: kto weźmie tą suczkę do siebie? Nie mamy co robić z bezdomnymi psami lub tymi odbieranymi w czasie interwencji, więc pozostawienie psa u aktualnych właścicieli jest mniejszym złem. To ich pies i ich sprawa co z nim dalej zrobią - taka jest prawda. Myślę, że pomysł z fundacją jest godny przemyślenia tylko trzeba działać szybko bo do jutra, do 21-ej została tylko doba. Jak pies wyjdzie z lecznicy to będzie już za późno na jakiekolwiekj działanie. Ja bym jeszcze zastanowiła się nad zwróceniem uwagi weterynarzom - jeśli nie gdzieś dalej i wyżej - nad sprawą ochrony danych osobowych. Nie powinni ujawniać danych Tzeta szafirkowej jeśli on nie wyraził na to zgody.
  10. Miło się patrzy na taki roześmiany psi pychol. Allegro bardzo ładne. Cieszę się, że psiko nazbierało kasiorki od dobrych cioć...prawie jak na imieniny :p Mając na względzie okres wakacyjny liczę, że najpóźniej we wrześniu Verter pojedzie do prawdziwego domku :kciuki:
  11. Są weterynarze z sercem i z powołaniem oraz tacy, którzy w leczeniu widzą tylko możliwość zarobku. Tu pewnie jest ten drugi rodzaj ...
  12. Jak tak dalej pójdzie to Kajtusiowi na wczasy jeszcze starczy ;)
  13. Napewno stanie na nogi i będzie jeszcze ozdobą czyjegoś ogrodu i mieszkańcem jakiegoś wspaniałego domku :loveu:
  14. Może dalej bedzie już dobrze :roll: Oby właściciele byli na tyle odpowiedzialni, że suka nie będzie więcej samopas spacerować :mad: i żeby okazali się jeszcze wypłacalni i chętni do uregulowania długu za swojego psa :oops:
  15. Narazie mogę wspomóc banerkiem, takim na szybkiego zrobionym. [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f1159/suczka-potracona-przez-samochod-lodz-pomoc-finansowa-pilnie-potrzebna-140609/][img]http://global.images8.fotosik.pl/50/904f7a0b866e8a9c.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1159/suczka-potracona-przez-samochod-lodz-pomoc-finansowa-pilnie-potrzebna-140609/][img]http://global.images6.fotosik.pl/491/408087af4c678126.jpg[/img][/url][/center]
  16. Przykro by było gdyby dopiero co uratowana psina teraz została uśpiona z powodu braku pieniędzy na zapłacenie za leczenie. Może byłaby szansa na pomoc jakiejś fundacji? Jak się dobrze rozreklamuje wątek to może uda się uzbierać pieniążki ale watpię czy do piątku wpłynie cala kwota :niewiem:
  17. Jak się czuje Tytus? Wszystko w porządku po zabiegu?
  18. Co słychać u dzikuski?
  19. Naprawdę sunie są :-) Dużo pieniędzy jeszcze brakuje na ten hotelik?
  20. Wcale nie wygląda na wystraszonego :bigok: Strasznie się cieszę, że już nie siedzi w schronisku :Cool!: Jesteście wspaniali, że tak szybko udało się w takie świetne miejsce piesa przenieść :calus:
  21. Uff... :happy1: Jeszcze sie nie cieszę, ale mam nadzieję, że będzie dobrze :bigok: Trzymam kciuki za dalsze badania :kciuki:
  22. O nie, tak być nie może :shake: Nie nie i jeszcze raz nie! Czy w jego wieku operacja wchodzi w grę? Czy ten nowotwór może dawać juz przerzuty? Kiedy będzie wiadomo cos konkretnego?
  23. Oj te burze i ulewy dają się już wszystkim we znaki. Jak zaczniesz słać pw to poza wymienionymi wcześniej osobami pamiętaj o rozi, która kupiła pióro kulkowe i o agnieszka32, która kupiła długopis :-)
  24. Mnie też to dziwi :roll: Taki ładny i puszysty pieseczek :loveu:
×
×
  • Create New...