-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale dobre wieści :multi: Kajetanku cieszę sie że tak dobrze sobie radzisz :-) -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ech...ludziskom się coś na oczy rzucilo czy co :roll: Zamiast psich ogłoszeń szukają ofert pracy albo wczasów :hmmmm: Leje, wszędzie leje... Nie czas na wyjazd, czas na oswajanie kudłatego pieska, czas na rzucanie Pikiemu piłeczki :Dog_run: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A pewnie, że mu się należy...jak nie przymierzając "psu buda" :-) Co by nie mówić pieniążki i ludziom i pieskom ułatwiają życie i podnoszą jego komfort ;) -
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
Lidan replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
O kurcze... :crazyeye: ula_cz jestem pod wrażeniem :bigok: -
Wpadłam na wirtualne odwiedziny do Weksika :laugh2_2:
-
Czyli z maluchem ogólnie w porządku :???: Nie ma raków, nowotworów ani przerzutów, tak :lol!: Można już się cieszyć :haha:
-
Coraz jaśniej na wątku :-) Bonus zacznij się pakować bo wyjazd do sanatorium już blisko :happy1:
-
Zgadzam się z szajbus. Wprawdzie wypuszczanie psa samego na spacer jest niedopuszczalne (Ciekawe jak się ma do tego obowiązek wyprowadzania psa na smyczy? Mój teść zapłacił 200 zł mandatu za to, że jego pies wielkości jamnika, nie będący na smyczy, obszczekał pod blokiem potencjalnego złodzieja) jednak niektórzy ludzie z dawien dawna tak są nauczeni i psa puszczają bo zawsze tak robili. Na szczęście jest ich coraz mniej. To, że pojawili się w lecznicy i chcą pokryć koszty leczenia dobrze o nich świadczy. Poza tym bądźmy szczerzy: kto weźmie tą suczkę do siebie? Nie mamy co robić z bezdomnymi psami lub tymi odbieranymi w czasie interwencji, więc pozostawienie psa u aktualnych właścicieli jest mniejszym złem. To ich pies i ich sprawa co z nim dalej zrobią - taka jest prawda. Myślę, że pomysł z fundacją jest godny przemyślenia tylko trzeba działać szybko bo do jutra, do 21-ej została tylko doba. Jak pies wyjdzie z lecznicy to będzie już za późno na jakiekolwiekj działanie. Ja bym jeszcze zastanowiła się nad zwróceniem uwagi weterynarzom - jeśli nie gdzieś dalej i wyżej - nad sprawą ochrony danych osobowych. Nie powinni ujawniać danych Tzeta szafirkowej jeśli on nie wyraził na to zgody.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Miło się patrzy na taki roześmiany psi pychol. Allegro bardzo ładne. Cieszę się, że psiko nazbierało kasiorki od dobrych cioć...prawie jak na imieniny :p Mając na względzie okres wakacyjny liczę, że najpóźniej we wrześniu Verter pojedzie do prawdziwego domku :kciuki: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tak dalej pójdzie to Kajtusiowi na wczasy jeszcze starczy ;) -
stary wiktor w fundacji bernardyn -wspomóż jak możesz !!!
Lidan replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Napewno stanie na nogi i będzie jeszcze ozdobą czyjegoś ogrodu i mieszkańcem jakiegoś wspaniałego domku :loveu: -
Narazie mogę wspomóc banerkiem, takim na szybkiego zrobionym. [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f1159/suczka-potracona-przez-samochod-lodz-pomoc-finansowa-pilnie-potrzebna-140609/][img]http://global.images8.fotosik.pl/50/904f7a0b866e8a9c.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1159/suczka-potracona-przez-samochod-lodz-pomoc-finansowa-pilnie-potrzebna-140609/][img]http://global.images6.fotosik.pl/491/408087af4c678126.jpg[/img][/url][/center]
-
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
Lidan replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Tytus? Wszystko w porządku po zabiegu? -
Co słychać u dzikuski?
-
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Naprawdę sunie są :-) Dużo pieniędzy jeszcze brakuje na ten hotelik? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wcale nie wygląda na wystraszonego :bigok: Strasznie się cieszę, że już nie siedzi w schronisku :Cool!: Jesteście wspaniali, że tak szybko udało się w takie świetne miejsce piesa przenieść :calus: -
Uff... :happy1: Jeszcze sie nie cieszę, ale mam nadzieję, że będzie dobrze :bigok: Trzymam kciuki za dalsze badania :kciuki:
-
O nie, tak być nie może :shake: Nie nie i jeszcze raz nie! Czy w jego wieku operacja wchodzi w grę? Czy ten nowotwór może dawać juz przerzuty? Kiedy będzie wiadomo cos konkretnego?