Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Dobrnęłam do końca wątku... O matko...ale się porobiło :shake: W sytuacji kiedy suka nie ma pokarmu i dostaje antybiotyk to koniec z karmienirm przez nią szczeniaków. Takie małe szczeniaki trzeba karmić częściej i chyba w nocy też. Pamiętam, że gdy czytałam wątek Bianki o tych 8 szczeniakach to ona nic nie robiła tylko karmiła i sprzątała i tak w kółko. Myślami jestem z Wami bo inaczej chyba pomóc nie mogę. Trzymam kciuki za sunie, za maluszki :kciuki: i życzę powodzenia.
  2. Patrzę i nadziwić się nie mogę :-o Ta sunia jest prześliczna i naprawdę widać zmianę już po kilku dniach. Cudna sunia i piękne miejsce :multi:
  3. No proszę jaka dama ;) Niewątpliwie Saba jest najbardziej eleganckim psem jakiego widziałam w ostatnim czasie. Do twarzy jej w granatowym :-)
  4. Jak się czuje Pako? Czy jest już po operacji? Wszystko w porządku?
  5. No i doczekałam się wreszcie wspaniałych wieści o DJku :multi: Piesku teraz będzie już tylko lepiej. Bardzo się cieszę :Cool!:
  6. A czemu tu tak pusto :???: Kajetanek nadal, o ile mi wiadomo, szuka DT i pieniążków na opłacenie pobytu w hoteliku :razz: Co u maluszka słychać? Grzeczny nasz ślepaczek? Nie zgubił się na tej wielkiej działce? Deklarowana dyszka właśnie poleciała na konto Kajetanka.
  7. Poszła moja deklarowana dyszka dla Juranda.
  8. Brak słów na głupotę i bestialstwo tzw ludzi :shake:
  9. :multi: Wspaniale. Trzymam kciuki, żeby to był właśnie ten dom :kciuki:
  10. Kwiatki jej powiesili nad wejściem :-) Fajnie wyglada mordusia ciekawska :loveu: A to pranie to w myjni samochodowej czy jak :???: skoro ona taka strachliwa :hmmmm:
  11. No i super wieści :-) Bonus, będziesz jeszcze przepięknym psem :loveu:
  12. Czekam cierpliwie na te fotki ;) Dobranoc Stefanku :-)
  13. Kanapa wygląda na wygodną, pokój bardzo przytulny :multi: Bardzo mi się tam podoba...Nie znalazłoby się tam miejsce dla mnie :???:
  14. Biedne psy :placz: A Gufi nadal na przystanku :sadCyber:
  15. Jak się czuje mała? Nadal wystraszona?
  16. Verterku, serce się raduje gdy czyta się takie relacje na twój temat :multi:
  17. [quote name='agata51']Nie chce mi się wierzyć, że to zamieszanie (jak to delikatnie nazwałaś) wynikło z powodu głupiej kupy![/QUOTE] Też mam taką nadzieję ale ... trochę już żyję na tym świecie i znam facetów (wyczulonych na niektóre "naturalne" zapachy i ich słabe żołądki) oraz ich stosunek do swoich samochodów... No ale czekam z zapartym tchem na dalszy rozwój akcji i trzymam kciuki za to, żeby nasze słoneczko wreszcie opuściło schronisko :kciuki:
  18. Co tam Piłkarzyku u ciebie :???: Nadal nikt cię nie chce? :razz:
  19. O matko...Proszę nie łapać mnie za słówka :razz: nie miałam nic złego na myśli :oops: Cieszę się, że staruszek ma wreszcie spokój i że jest bezpieczny.
  20. Kurcze... Ależ zrobiło się zamieszanie :shake: Czytam i obgryzam paznokcie...Nie zabieram głosu w kwesti organizacji tego transportu bo jestem za daleko i narazie bez samochodu więc pomóc nie mogę. Jedno tylko napiszę: ważne sprawy trzeba ostatecznie dogrywać jeśli nie osobiście to chociaż w rozmowie telefonicznej. I trzeba mieć możliwość stałego kontaktu wszystkich bezpośrednio zaangażowanych w sprawę osób bo różne rzeczy po drodze mogą się wydarzyć... [SIZE="1"][COLOR="Silver"]Śledziłam kiedyś taki wątek, gdzie transport suczki do dt dogrywał się przez ponad miesiąc, potem okazało się, że osoba która pojechała po psa na miejscu przekonała się, że ma zły adres...[/COLOR][/SIZE]
  21. Ależ ci się Stefciu "przechowalnia" i towarzystwo trafiło :Cool!:
  22. Faktycznie świetne zdjęcia i sunia też ;) Teraz przy onku widać, że ona całkiem sporych rozmiarów jest :loveu:
  23. No to jeszcze podniose Pikiego przed snem ;)
×
×
  • Create New...