-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Takie będzie nowe ogloszenie Piłkarza. Wyróżnione, pogrubione, podświetlone. Będzie widoczne od jutrzejszego poranka. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?future_item_id=30280894[/url] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Czasami takie "agresory" zmieniają się w domku w łagodne baranki. [/quote] Tiaaa...tylko znajdź takiego, który zdecyduje sie wziąć tego agresora pod swój dach :roll: [quote] Dobrze by było hotelik mu znaleźć i sprawdzić, jak to z nim jest. [/quote] Popieram. Wtedy będzie miał większą szansę na adopcję. -
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
Lidan replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Śliczny! Co za bezduszne babsko, dobrze, że chociaż wet miał serce i głowe na karku.:shake:[/QUOTE] Mam mieszane uczucia :roll: Oczywiście skazanie na smierć zdrowego młodego psa tylko dlatego, że sobie nie radzę z rozładowaniem jego energi (chyba, że do tego jest agresywny) to nie jest powód do uspienia. Babsko poszło po najmniejszej lini oporu. Ale... przynajmniej nie przywiązała go do drzewa w lesie ani nie zatłukla siekierą ... :shake: -
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
Lidan replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Śliczna psina :-) Labradory są jeszcze na topie więc powinien znaleźć szybko nowy domek. Może tym razem znajdzie się ktoś bardziej stały w uczuciach :roll: -
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jak minęła ślicznej kudlatej damy u weterynarza? Zaszczepiona już kruszynka? -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwoniłaś? Dzwoń i pisz bo się niecierpliwię ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Chyba jeszcze nie ustalono konta do wpłat. -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będzie dobrze... Musi być :thumbs: -
Jak radośnie Loluś wygląda :multi: (w towarzystwie małego kuternogi Żuczka?)
-
[quote name='LACRIMA']Róbcie szybko ten anielski bazarek, bo ja chcę mieć chociaż jednego!!!! Tylko błagam, dajcie tutaj link. A masz i nie marudź :turn-l: [FONT="Georgia"][SIZE="5"]PIÓRA PARKER I ANIELSKIE OBRAZY[/FONT] Zmęczony dogomaniak, targany wyrzutami sumienia, przenosi się z laptopem na podłogę pozostawiając śpiącego na łóżku psa i zamiast wymiziać go przed snem robi bazarek :stupid: Gapa powinna mnie ugryźć w ... za karę. Lecę na spacer zanim malutka całkiem obrazi się na mnie :painting:
-
[quote name='Biafra'] Wszystkie te wspaniałe przedmioty są już u mnie. Możesz podać moje konto =Fundacji i będę wysyłać na bieżąco, albo zbierać na swoje jeśli Ci wygodniej to wszystko ogarnąć. W tej sytuacji chyba lepiej na Twoje konto. Może zrobić tak, żeby licytacja każdego przedmiotu trwała np. 5 dni od pierwszej oferty? Czy jednak wolisz jedną konkretną datę? Tak, znam to ;) Najpierw sama sobie wyliczam w domu i jeśli tylko moja kuchenna waga nie oszuka mnie to już całkiem dobrze mi to wychodzi :-)
-
Ładnie Weks wygląda...tylko mu domku brak :sadCyber:
-
Biafra chcesz, żebym zrobiła bazarek z tych ślicznych piór i długopisu oraz z obrazów? Mogę to zrobić :roll: jutro bo dzisiaj nie mam siły. Cały długi weekend pracaowałam od rana do wieczora (żeby chociaż odzwierciedlało się to w zarobkach :razz: ) Tylko co z kasą? Tzn. mam zbierać na swoje konto, na Twoje, na Camary lub pani Marzanny? Nie mam pojęcia ile kosztuje np.wysłanie obrazu :niewiem:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Urok osobisty? a czy Verterovi czegoś brakuje? :mad::evil_lol: jak dla mnie to łądny pies ;)[/QUOTE] Urodę to on ma ale charakteru przytulanki zdecydowanie mu brakuje. Jakbym zobaczyła takiego "agresora" w boksie to pomyślałabym o Verterze, że raczej na psa stróżującego by się nadawał, a nie do mieszkania w bloku :eviltong: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Allegro jeszcze przez 2 godziny będzie aktualne. Pojawił się jakiś drugi obserwator :roll: Nikt nie pytał o Piłkarza? Nikt nie dzwonił w jego sprawie? Podobno często ludzie dzwonią gdy kończy się czas wystawianego przedmiotu. Jeśli nikt nie zgłosi się po psiaka to przedłużę... -
To najmilsza wiadomość dnia. :fadein: Suczka jest tak śliczna, że musiała się komuś spodobać :multi:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verterku musisz jeszcze troszkę poczekać :-( Na twój urok osobisty raczej nie mamy co liczyć :shake: więc stawiam na cioteczki, ich upór i determinacje potrzebną do znalezienia właściwego domku ;) -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Podniosę pieseczka :painting: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem za tydzień maluszek powinien juz grzać doopkę poza schroniskiem :kciuki: :kciuki: -
Ciekawe tylko gdzie niby ta suka miałaby po sterylce dochodzić do siebie skoro do tej pory nie znalazła się ani jedna osoba, która wziełaby ta małą do siebie choć na kilka dni. :roll: I kto miałby się tą sterylką zająć...