Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Takie będzie nowe ogloszenie Piłkarza. Wyróżnione, pogrubione, podświetlone. Będzie widoczne od jutrzejszego poranka. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?future_item_id=30280894[/url]
  2. [quote name='agata51']Czasami takie "agresory" zmieniają się w domku w łagodne baranki. [/quote] Tiaaa...tylko znajdź takiego, który zdecyduje sie wziąć tego agresora pod swój dach :roll: [quote] Dobrze by było hotelik mu znaleźć i sprawdzić, jak to z nim jest. [/quote] Popieram. Wtedy będzie miał większą szansę na adopcję.
  3. [quote name='bela51']Śliczny! Co za bezduszne babsko, dobrze, że chociaż wet miał serce i głowe na karku.:shake:[/QUOTE] Mam mieszane uczucia :roll: Oczywiście skazanie na smierć zdrowego młodego psa tylko dlatego, że sobie nie radzę z rozładowaniem jego energi (chyba, że do tego jest agresywny) to nie jest powód do uspienia. Babsko poszło po najmniejszej lini oporu. Ale... przynajmniej nie przywiązała go do drzewa w lesie ani nie zatłukla siekierą ... :shake:
  4. Śliczna psina :-) Labradory są jeszcze na topie więc powinien znaleźć szybko nowy domek. Może tym razem znajdzie się ktoś bardziej stały w uczuciach :roll:
  5. Jak minęła ślicznej kudlatej damy u weterynarza? Zaszczepiona już kruszynka?
  6. Dzwoniłaś? Dzwoń i pisz bo się niecierpliwię ;)
  7. Miło mi donieść, że wszystkie obrazy pani Marzanny cieszą się zainteresowaniem na bazarku i mają już pierwszych chętnych :multi:
  8. Chyba jeszcze nie ustalono konta do wpłat.
  9. Lidan

    Metamorfozy

    Jak radośnie Loluś wygląda :multi: (w towarzystwie małego kuternogi Żuczka?)
  10. [quote name='LACRIMA']Róbcie szybko ten anielski bazarek, bo ja chcę mieć chociaż jednego!!!! Tylko błagam, dajcie tutaj link. A masz i nie marudź :turn-l: [FONT="Georgia"][SIZE="5"]PIÓRA PARKER I ANIELSKIE OBRAZY[/FONT] Zmęczony dogomaniak, targany wyrzutami sumienia, przenosi się z laptopem na podłogę pozostawiając śpiącego na łóżku psa i zamiast wymiziać go przed snem robi bazarek :stupid: Gapa powinna mnie ugryźć w ... za karę. Lecę na spacer zanim malutka całkiem obrazi się na mnie :painting:
  11. [quote name='Biafra'] Wszystkie te wspaniałe przedmioty są już u mnie. Możesz podać moje konto =Fundacji i będę wysyłać na bieżąco, albo zbierać na swoje jeśli Ci wygodniej to wszystko ogarnąć. W tej sytuacji chyba lepiej na Twoje konto. Może zrobić tak, żeby licytacja każdego przedmiotu trwała np. 5 dni od pierwszej oferty? Czy jednak wolisz jedną konkretną datę? Tak, znam to ;) Najpierw sama sobie wyliczam w domu i jeśli tylko moja kuchenna waga nie oszuka mnie to już całkiem dobrze mi to wychodzi :-)
  12. Ładnie Weks wygląda...tylko mu domku brak :sadCyber:
  13. Biafra chcesz, żebym zrobiła bazarek z tych ślicznych piór i długopisu oraz z obrazów? Mogę to zrobić :roll: jutro bo dzisiaj nie mam siły. Cały długi weekend pracaowałam od rana do wieczora (żeby chociaż odzwierciedlało się to w zarobkach :razz: ) Tylko co z kasą? Tzn. mam zbierać na swoje konto, na Twoje, na Camary lub pani Marzanny? Nie mam pojęcia ile kosztuje np.wysłanie obrazu :niewiem:
  14. [quote name='__Lara']Urok osobisty? a czy Verterovi czegoś brakuje? :mad::evil_lol: jak dla mnie to łądny pies ;)[/QUOTE] Urodę to on ma ale charakteru przytulanki zdecydowanie mu brakuje. Jakbym zobaczyła takiego "agresora" w boksie to pomyślałabym o Verterze, że raczej na psa stróżującego by się nadawał, a nie do mieszkania w bloku :eviltong:
  15. Allegro jeszcze przez 2 godziny będzie aktualne. Pojawił się jakiś drugi obserwator :roll: Nikt nie pytał o Piłkarza? Nikt nie dzwonił w jego sprawie? Podobno często ludzie dzwonią gdy kończy się czas wystawianego przedmiotu. Jeśli nikt nie zgłosi się po psiaka to przedłużę...
  16. To najmilsza wiadomość dnia. :fadein: Suczka jest tak śliczna, że musiała się komuś spodobać :multi:
  17. Verterku musisz jeszcze troszkę poczekać :-( Na twój urok osobisty raczej nie mamy co liczyć :shake: więc stawiam na cioteczki, ich upór i determinacje potrzebną do znalezienia właściwego domku ;)
  18. Lidan

    Metamorfozy

    Ale cudo :crazyeye:
  19. Czyli jesli wszystko pójdzie zgodnie z planem za tydzień maluszek powinien juz grzać doopkę poza schroniskiem :kciuki: :kciuki:
  20. Ciekawe tylko gdzie niby ta suka miałaby po sterylce dochodzić do siebie skoro do tej pory nie znalazła się ani jedna osoba, która wziełaby ta małą do siebie choć na kilka dni. :roll: I kto miałby się tą sterylką zająć...
  21. Wpłynęły ostatnie pieniądze z moich bazarków na Siwą i Dakotę. Część pieniędzy przelałam już wcześniej, natomiast 11.06 poszedl przelew z resztą pieni,edzy z Mixbazarku - 40 zł, a dzisiaj rezta z bazarku ceramicznego - 60 zł Dakocie i Siwej życzę dużo zdrowia i spokoju :glaszcze:
×
×
  • Create New...