-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
Lidan replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Ale się porobiło :shake: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hi hi... Kajtuś dochodzi do siebie :multi: -
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
Lidan replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Może poprostu miał za malo ruchu to sobie pospacerował...a tu zaraz takie posądzenia niecne :eviltong: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Widzę, że deklaracji przybywa :-) Coronaaj czy przypadkiem nie jesteś aniołem? :saint1: Żeby ten transport jeszcze sie znalazł... Ale pociągiem to może niekoniecznie. Moja koleżanka ostatnio musiała wysiąść z autobusu bo trafiła na jąkąś rozchisteryzowaną idiotkę, ktora darła się na cały autobus, że mały pies też może rzucić się do gardła i że takich jak ona powinni zamykać...Fakt, że Kajtuś był bez kagańca (podróż nie była planowana) ale on nie sięga nawet do połowy łydki :razz: -
No i deklaracji przybywa. Napewno uzbiera się cała sumka. Po wakacjach będzie latwiej o adopcje, czas i o pieniązki pewnie też.
-
[quote name='Luzia&Funia']muszę porozmawiać z rodziną i ewentualnie wezmę ją do siebie ale na razie nie chcę robić żadnych nadzieji[/QUOTE] Widzę światełko :candle: w tunelu :kciuki:
-
Mój dzień rozpoczął się dzisiaj od przeczytania tego rzewnego tekstu. Na zakupy szłam z czerwonymi od placzu oczami. Musi się ktoś nad nim zlitować po przeczytaniu takiego ogłoszenia :-(
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
No to jest już na tydzień pobytu Verterks w hoteliku :multi: Jeszcze tylko 210 zł :eviltong: -
Długo w nocy myślałam nad tą kruszynką i sama zastanawiałam się czy przypadkiem nie zadeklarować się na ten miesiąc. Chyba jednak nie mam jak. Też wyjeżdżam w sobotę na krótki wypoczynek, potem mam wesele w rodzinie (też wyjazdowe) Swoim własnym psem (i 7 ptakami) obarczam sąsiadkę. (Pewnie będę co chwilę dzwonić i pytać jak sobie radzą :oops: ) Poza tym co to za DT gdzie pies musi czasem nawet 9 godzin być sam. No i strach, że my - nieprzyzwyczajeni do piesków wielkości świnki morsiej lub nasza 12 kilogramowa sunia zrobimy krzywdę takiemu mikroskopijnemu szkrabowi. Ech... popisałam sobie, pomarzyłam i na tym koniec :shake:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Podniosimy Verterka i przypominamy się :multi: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Do soboty daleko... Wyjeżdżam w sobotę na kilka dni więc o losach Piłkarza dowiem się chyba dopiero we wtorek. Oby się udało :kciuki: -
Napisać nie zaszkodzi ;) To nic nie kosztuje, a może akurat ktoś nowy zainteresuje sie biedactwem.
-
Bardzo dziekuję, że zajrzałyście do DJ'a :loveu: Pewnie, że domek byłby najlepszy i wierzę, że możliwe jest znalezienie go dla tego wcale nie brzydkiego pieska ;) Zreszą ... chyba nie ma brzydkich psów :hmmmm:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieszę się, że Kajtuś zaczyna się przyzwyczajać do nowego domku. On jest niewidomy już od jakiegos czasu, więc pewnie już zdążył sie oswoić z tą sytuacją. Jak pozna dobrze swoje otoczenie to zacznie brykać na tyle na ile mu siły i wigoru starczy :-) -
Tak sobie wdepłam z banerku Asior. Fajny maluch :loveu: Skoro nosicie go na rękach to pewnie po schodach nie da rady chodzić? Mocno gryzie ten kurdupelek? Czy wiadomo kiedy pojedzie do Coronaaj?
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
No i tak powinny kończyć się wszystkie wątki na dogo :multi: Powodzenia Fuksiku :bye: Pilnuj nowego domku i omijaj samochody szerokim łukiem :happy1: -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
Lidan replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że suczka będzie miała nowy domek. Biedna, nawet nie domyśla się, że już niedługo jej świat przewróci się do góry nogami :shake: -
Wysłałam ponad 20 pw, głównie do osób z którymi zetknęłam się przy okzaji bazarków. Gdyby tak choć połowa tu weszła i zadeklarowała chocby po 5 zł uznałabym to za sukces. To moje pierwsze takie :hmmmm: spamowanie.
-
Zaglądam do maluszka z nadzieją na jakieś nowe informacje i/lub może nowe zdjęcia :loveu:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Zaglądam codziennie do mojego ulubieńca ;) Czekam na jakieś wiadomości :razz: A tu cisza jak makiem zasiał. Normalnie jakbym sama ze sobą gadała :niewiem: -
[quote name='Helga&Ares'] Odezwał się drugi dom oferujący dt...sprawdzamy.[/QUOTE] Wprawdzie w jego przypadku mogą być w przyszłości problemy po przeniesieniu potem do domu stałego ale wszystko jest lepsze od schronu. Czekam niecierpliwie na dobre wieści.
-
Biedne maleństwo :-( Narazie mogę tylko tu zaglądać i trzymać kciuki za maluszka :kciuki:
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='fizia']Oj ja tez trzymam mocno kciuki!!! Lidan - coś czuję, że to ten Twój śliczny tekst i allegro zrobiły swoje :loveu:[/QUOTE] Byłabym bardzo dumna z siebie i szczęśliwa gdyby to była prawda. Raz mi się udało zrobić takie ogłoszenie, że suczka pojechała z dolnego śląska aż nad morze. Fakt, że była śliczna i kudłata, ale Piłkarz też jest niczego sobie chłopak :cool2: