Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Hi hi... Kajtuś dochodzi do siebie :multi:
  2. Może poprostu miał za malo ruchu to sobie pospacerował...a tu zaraz takie posądzenia niecne :eviltong:
  3. Widzę, że deklaracji przybywa :-) Coronaaj czy przypadkiem nie jesteś aniołem? :saint1: Żeby ten transport jeszcze sie znalazł... Ale pociągiem to może niekoniecznie. Moja koleżanka ostatnio musiała wysiąść z autobusu bo trafiła na jąkąś rozchisteryzowaną idiotkę, ktora darła się na cały autobus, że mały pies też może rzucić się do gardła i że takich jak ona powinni zamykać...Fakt, że Kajtuś był bez kagańca (podróż nie była planowana) ale on nie sięga nawet do połowy łydki :razz:
  4. No i deklaracji przybywa. Napewno uzbiera się cała sumka. Po wakacjach będzie latwiej o adopcje, czas i o pieniązki pewnie też.
  5. [quote name='Luzia&Funia']muszę porozmawiać z rodziną i ewentualnie wezmę ją do siebie ale na razie nie chcę robić żadnych nadzieji[/QUOTE] Widzę światełko :candle: w tunelu :kciuki:
  6. Mój dzień rozpoczął się dzisiaj od przeczytania tego rzewnego tekstu. Na zakupy szłam z czerwonymi od placzu oczami. Musi się ktoś nad nim zlitować po przeczytaniu takiego ogłoszenia :-(
  7. No to jest już na tydzień pobytu Verterks w hoteliku :multi: Jeszcze tylko 210 zł :eviltong:
  8. :klacz: :klacz: :klacz: No i wygladamy coraz ładniej :multi: :multi: :multi:
  9. Długo w nocy myślałam nad tą kruszynką i sama zastanawiałam się czy przypadkiem nie zadeklarować się na ten miesiąc. Chyba jednak nie mam jak. Też wyjeżdżam w sobotę na krótki wypoczynek, potem mam wesele w rodzinie (też wyjazdowe) Swoim własnym psem (i 7 ptakami) obarczam sąsiadkę. (Pewnie będę co chwilę dzwonić i pytać jak sobie radzą :oops: ) Poza tym co to za DT gdzie pies musi czasem nawet 9 godzin być sam. No i strach, że my - nieprzyzwyczajeni do piesków wielkości świnki morsiej lub nasza 12 kilogramowa sunia zrobimy krzywdę takiemu mikroskopijnemu szkrabowi. Ech... popisałam sobie, pomarzyłam i na tym koniec :shake:
  10. Podniosimy Verterka i przypominamy się :multi:
  11. Do soboty daleko... Wyjeżdżam w sobotę na kilka dni więc o losach Piłkarza dowiem się chyba dopiero we wtorek. Oby się udało :kciuki:
  12. Napisać nie zaszkodzi ;) To nic nie kosztuje, a może akurat ktoś nowy zainteresuje sie biedactwem.
  13. Bardzo dziekuję, że zajrzałyście do DJ'a :loveu: Pewnie, że domek byłby najlepszy i wierzę, że możliwe jest znalezienie go dla tego wcale nie brzydkiego pieska ;) Zreszą ... chyba nie ma brzydkich psów :hmmmm:
  14. Cieszę się, że Kajtuś zaczyna się przyzwyczajać do nowego domku. On jest niewidomy już od jakiegos czasu, więc pewnie już zdążył sie oswoić z tą sytuacją. Jak pozna dobrze swoje otoczenie to zacznie brykać na tyle na ile mu siły i wigoru starczy :-)
  15. Tak sobie wdepłam z banerku Asior. Fajny maluch :loveu: Skoro nosicie go na rękach to pewnie po schodach nie da rady chodzić? Mocno gryzie ten kurdupelek? Czy wiadomo kiedy pojedzie do Coronaaj?
  16. No i tak powinny kończyć się wszystkie wątki na dogo :multi: Powodzenia Fuksiku :bye: Pilnuj nowego domku i omijaj samochody szerokim łukiem :happy1:
  17. Cieszę się, że suczka będzie miała nowy domek. Biedna, nawet nie domyśla się, że już niedługo jej świat przewróci się do góry nogami :shake:
  18. Wysłałam ponad 20 pw, głównie do osób z którymi zetknęłam się przy okzaji bazarków. Gdyby tak choć połowa tu weszła i zadeklarowała chocby po 5 zł uznałabym to za sukces. To moje pierwsze takie :hmmmm: spamowanie.
  19. Zaglądam do maluszka z nadzieją na jakieś nowe informacje i/lub może nowe zdjęcia :loveu:
  20. Zaglądam codziennie do mojego ulubieńca ;) Czekam na jakieś wiadomości :razz: A tu cisza jak makiem zasiał. Normalnie jakbym sama ze sobą gadała :niewiem:
  21. [quote name='Helga&Ares'] Odezwał się drugi dom oferujący dt...sprawdzamy.[/QUOTE] Wprawdzie w jego przypadku mogą być w przyszłości problemy po przeniesieniu potem do domu stałego ale wszystko jest lepsze od schronu. Czekam niecierpliwie na dobre wieści.
  22. Biedne maleństwo :-( Narazie mogę tylko tu zaglądać i trzymać kciuki za maluszka :kciuki:
  23. [quote name='fizia']Oj ja tez trzymam mocno kciuki!!! Lidan - coś czuję, że to ten Twój śliczny tekst i allegro zrobiły swoje :loveu:[/QUOTE] Byłabym bardzo dumna z siebie i szczęśliwa gdyby to była prawda. Raz mi się udało zrobić takie ogłoszenie, że suczka pojechała z dolnego śląska aż nad morze. Fakt, że była śliczna i kudłata, ale Piłkarz też jest niczego sobie chłopak :cool2:
×
×
  • Create New...